Jump to content
Dogomania

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) 5-6.05.2012 ŁÓDŹ


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] [INDENT] Czy ktoś z Wrocławia jedzie w niedzielę (6 maja) i ma wolne miejsce lub szuka transportu? :F
[/INDENT]


[/QUOTE]

Podpinam się :)

Czy ktoś jadący z Krakowa bądź przez Kraków miałby miejsce dla jednej osoby i psa(sobota) ?
Dorzucam się do paliwa i innych kosztów.

Edited by Mona
Link to comment
Share on other sites

MP czyli młody prezenter? Bilety pewnie jak zwykle kilkanaście złoty. Generalnie jeśli bierzesz udział w jakieś imprezie na wystawie to raczej biletu kupować nie musisz. Przynajmniej u nas mają luźny stosunek do tego. Ale też zależy jacy kontrolerzy:) Ja pieska nie wystawiam , bardziej idę pod kątem zawodów i nigdy mi ani mojej znajomej, która przychodzi jako doping, nie zdarzyło płacić za wejście. Więc jak widzisz jest różnie;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Krakowa, Katowic lub tp jedzie na wystawę i ma jedno miejsce dla osoby bez psa ? Mieszkam w Sarnowie k/Będzina przy drodze nr. 86. Dzoień mi jest obojętny. W sobote ma być ponoć puli wystawiane a w niedziele "idą" niufy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Czy ktoś z Krakowa, Katowic lub tp jedzie na wystawę i ma jedno miejsce dla osoby bez psa ? Mieszkam w Sarnowie k/Będzina przy drodze nr. 86. Dzoień mi jest obojętny. W sobote ma być ponoć puli wystawiane a w niedziele "idą" niufy ;)[/QUOTE]

Ja jadę w niedzielę - jadę "1" (S1, E75)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Ja jadę w niedzielę - jadę "1" (S1, E75)[/QUOTE]
Jeżeli z Katowic to na jedynke jedzie sie najpierw drogą 86.
Za zabranie mnie ze skrzyżowania na światłach w Sarnowie 9 droga 86) mogę porobić fotki swoim lustrem. Psy fotografować potrafię ;)
I nie wiem czy my się nie znamy przypadkiem bo ten rottek i bischonki kojarzą mi się z Mysłowicami. Mam racje? Bo jezeli to Mysłowice to rzeczywiscie S1 najpierw....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusia&NN']A jaka cena? :) Można gdzieś zobaczyć Twoje zdjęcia? Chętnie bym obejrzała :)[/QUOTE]

za darmo :P nie jestem jakąś tam profesjonalistką, ale ludzie są zadowoleni z moich zdjęć :)
trochę masz na blogu: [URL="http://www.kejtu.blox.pl"]www.kejtu.blox.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje kiedy zostanie podany spis wystawców i plan sędziowania ?
Do wystawy został niecały tydzień a na stronie oddziału głucha cisza :-/

[SIZE=2]PS:Nadal poszukuję dobrej duszy z samochodem jadącej z Krakowa lub z Katowic,która miałaby miejsce dla jednej osoby i kolaka(sobota).Dorzucam się do kosztów :p:p[/SIZE]

Edited by Mona
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aguja']Wszystko jest już na stronie związku. A propo, nie wiedziałam że buldogi francuskie są tak popularne. Aż 87 zgłoszonych;)[/QUOTE]

Buldogi będą oceniane przez światowej sławy hodowcę bf i sędziego p. Victora A. van Raamsdonka. Dlatego taka frekwencja.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;18995587]Jak jest z wejściem na wystawę? Ile kosztują bilety?
W tamtym roku byłam z psem, w tym bez. Co prawda jestem zgłoszona na MP, ale nie przychodzi listem żadne potwierdzenie więc pewnie trzeba płacić za wejście.[/QUOTE]



w zeszlym roku ulgowy kosztowal chyba 10 zloty, wiem ze jest promocja z biketem z wystqwy znizka na targi zoologiczne w tym samym dniu. osobom niie bioracym udzualu radze nie brac samochodu jesli jest to mozliwe. parking kosztowal 30 zl i wszystko bylo zakorkowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...