Jump to content
Dogomania

Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)


ang

Recommended Posts

[quote name='savahna']

Jaanka fajne te kojce, a o co dokładnie chodzi, bo soreczki ,ale nie doczytałam....:oops:[/QUOTE]

Staruszkowa Skarbonka to pomysł Rozi . Ona to prowadzi . My- czyli spora grupka entuzjastów tego projektu deklarujemy kwoty które zobowiązujemy się wpłacać co miesiąc . Mile widziane są także wpłaty jednorazowe i bazarkowanie . Jak uzbieramy odpowiednią sumę ( w tym przypadku było to 10 tysięcy ) szefowa ogłasza konkurs na najlepszy projekt . A potem czekamy na realizację i cieszymy się .
Idea jest taka żeby polepszyć los nieadopcyjnych starszych psów .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanka']świetne . Zwłaszcza to pierwsze mi się podoba .
Ale sucz ma chyba dwa futerka na rózne okazje .:eviltong:
Kawał klaty , piękna dziewczyna .

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222977-PIĄTY-ETAP-**skarbonka**-PIĄTY-ETAP/page10[/URL]
a tu wkleję ostatnią realizację .
Bardzo się z niej cieszę i dlatego chcę żebyście także zobaczyły jeżeli nie znacie .
Może ktoś zechce się dołączyć .[/QUOTE]



Sucz ma tyle futerek ile mi w PhotoShop-ie wyjdzie :eviltong:

A skarbonkę znam, u Rozi na bazarku dzielnie walczyłam o zieleninę w tym celu ;)
Ale rezultaty widzę teraz po raz pierwszy, wyszły naprawdę super.
Fajnie będą miały te psie "emeryty" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaromaniaczka']

A skarbonkę znam, u Rozi na bazarku dzielnie walczyłam o zieleninę w tym celu ;)

[/QUOTE]

Pamiętam . Storczyki z imionami :) .
Jak rosną ?

[quote name='Incia']Zapraszam na bieliźniany bazar dla Kastora:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229778-KIERMASZ-DLA-KASTORA!!!-do-29-lipca-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-lipca-godz-22[/URL][/QUOTE]

kolejny pikantny bazarek ;)
Już widzę te podpisy w sygnaturze Wegielkowej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaromaniaczka']A nie chcę zapeszyć ale cosik się wykluwa pomaluśku :eviltong:[/QUOTE]

To faktycznie nie zapeszajmy .
Bardzo lubię roślinki . Mam ochotę na storczyki ale jeszcze bardziej na hoje .
Tyle ich jest że będzie co kolekcjonować . Zaglądam na bazarek ale ostatnio nie ma roślinkowych .
Mój ogród obrósł winobluszczem i hederą mogłabym się podzielić . Tylko jak przetrwają wysyłkę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']To faktycznie nie zapeszajmy .
Bardzo lubię roślinki . Mam ochotę na storczyki ale jeszcze bardziej na hoje .
Tyle ich jest że będzie co kolekcjonować . Zaglądam na bazarek ale ostatnio nie ma roślinkowych .
Mój ogród obrósł winobluszczem i hederą mogłabym się podzielić . Tylko jak przetrwają wysyłkę ?[/QUOTE]

Oj spokojnie, ja już kupowałam na bazarkach winobluszcz i winogrona ,wsio dotarło bez uszczerbku. Tylko trzeba uważać jaką pogodę zapowiadają w momencie wysyłki. A tak to korzonki owinąć ręcznikiem papierowym, do torebki foliowej, nasączyć wodą i umocować koniec woreczka gumką lub śnureczkiem tuż nad korzonkami. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Mam taki patent - odcinam górne części od butelek plastikowych i wkładam jedną w drugą tymi obciętymi stronami . Powstaje bezpieczne miejsce dla rośliny . Tylko nie wiem ile kosztuje przesyłka bo to ma spore gabaryty .[/QUOTE]

Tyż piknie i pomysłowo :lol: ale drogo nie powinno być bo co prawda większy gabaryt ale nie waga ,no chyba że se ktoś hurtem z pińć sztuk zażyczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To moze chcesz sadzonki do ukorzenienia . Mają napowietrzne więc to nie problem :)
Mam zwykłą hederę bo dwie inne wymarzły . Karbowana odbija ale ta z kremowymi brzegami umarła na zawsze . Chociaż nadal udaję że tego nie widzę i podlewam ;) . Bluszcz pięcioklapowy zielony . Taki z białym to jeszcze jest zbyt mały ale za rok pewnie urosnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Mam taki patent - odcinam górne części od butelek plastikowych i wkładam jedną w drugą tymi obciętymi stronami . Powstaje bezpieczne miejsce dla rośliny . Tylko nie wiem ile kosztuje przesyłka bo to ma spore gabaryty .[/QUOTE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Jaanko, Wszy ale to Wszystkiego najlepsiejszego, mniej sikjania żczę z powodu Dnia Dzisiejszego![/COLOR][/SIZE]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa'][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Jaanko, Wszy ale to Wszystkiego najlepsiejszego, mniej sikjania żczę z powodu Dnia Dzisiejszego![/COLOR][/SIZE]![/QUOTE]
a co to?? Jaanki w kalendarzu??

Link to comment
Share on other sites

Szybko biega po ogrodzie ale zawsze pędzi do drzwi wejściowych jeżeli coś ją przerazi . A boi się głośnych dzwięków . Może to być samolot lub otwierająca się ze zgrzytem brama sąsiadów .
Dom uważa za bezpieczne schronienie co mnie ogromnie cieszy . Do niedawna bała się ogródka . Szła w określone miejsce i galopkiem do chałupy na tapczan .

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla kieleckich psiaków:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230086-Ekskluzywny-bazarek-dla-Kielc%21-Zapraszamy-do-10-sierpnia-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jaanka, jestem szczęśliwa, że Frytka trafiła na Ciebie. Jestem pewna, że gdyby poszła do innego domu, bez doświadczenia, ludzie straciliby do niej cierpliwość i ją oddali albo wywalili, a gdyby nawet u nich została, to byłaby ze względu na swoje zachowanie traktowana jak piąte koło u wozu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']Jaanka, jestem szczęśliwa, że Frytka trafiła na Ciebie. Jestem pewna, że gdyby poszła do innego domu, bez doświadczenia, ludzie straciliby do niej cierpliwość i ją oddali albo wywalili, a gdyby nawet u nich została, to byłaby ze względu na swoje zachowanie traktowana jak piąte koło u wozu...[/QUOTE]

Cieszę się że tak uważasz . Staram się żeby było jej u nas dobrze .
Ale myślę że jeszcze nie jest . Ona musi sobie sama w łebku poukładać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Cieszę się że tak uważasz . Staram się żeby było jej u nas dobrze .
Ale myślę że jeszcze nie jest . Ona musi sobie sama w łebku poukładać .[/QUOTE]
a ja myślę, że jest jej dobrze, tylko jest coś, co jeszcze nie pozwala jej się do tego "przyznać", może jakieś dawne przeżycia, a może po prostu taka jest? naprawdę, miał Kartofel fuksa w życiu.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...