Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sugarr']No właśnie nie daję głowy za jego zachowanie w samochodzie... Przez pół godziny drogi przynajmniej 20 minut się wierci i popiskuje, bo może 3 razy jechał samochodem w życiu, ale demolek nie robi, nie ma choroby lokomocyjnej[/quote]
Hym... ale będziesz go mogła mieć na kolanach czy jest za duży? A jak nie, to na ziemi - ja tak Denisa worze, że siedzi na wycieraczce z przodu.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy nas ktoś tu jeszcze pamięta. Zawiadamiam lojalnie, że istnieje 87,8 % szans że przyjadę choćy na jeden dzień Was odwiedzić. Bez sucza, bo jeden mały wredny sucz nikomu niepotrzebny. Jedna mała wredna ja też nie, ale że jestem wredna i mogę o sobie deycodwać to przyjadę. :diabloti: :lol:

Oluś muszę Ci podziękować osobiście, jedyna osoba która o mnie pamietała cały ten czas jak mnie tu nie było !!! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Black sheep -a moze gdyby sugarr kupiła sobie tą mate dla psów do tyłu to nie byłoby problemu?Albo choć koc/prześcieradło rozłozyła na tylnych siedzeniach.
Aneciorek-A kim ty jesteś ,zebym miał o Tobie pamiętać?:D[/quote]

Twoim najgorszym koszmarem:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Bigos,a ja jestem tępa i zapytam,bo w pierwszym poście nie pisze, czy mamy Ci wysłać teraz pieniążki za koszulke czy jak?:lol:[/quote]

Zamówienia zbiramy do końca czerwca. Wtedy lista zostaie zamknięta i poprosze o wpłaty:p


Brucio - poprosze o pw:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Rodzice wpłacili zaliczkę na ten inny wyjazd na wczasy i ja zrezygnować już nie mogę:roll: o to mi chodziło, ale się źle wyraziłam zapewne
A szkoda, moze wpadnę na trochę do Was, zaciągnę kogoś z samochodem jak już wrocę

Link to comment
Share on other sites

witam
mam pytanko... kto w tamtym roku robil projekt koszulek dogomaniackich?
bo potrzebuje ta lape ktora byla na koszulce. a jak sobie powieksze ta mala, ktora niektorzy maja w podpisie to bardzo traci na jakosci. jakby ktos mogl mi zapodac ta lape (bez kolka i napisow) w rozmiarze 7 na 7 cm (moze byc nawet w innym, byleby byla wieksza) to bede wdzieczny.
pozdro600
p.s. bardzo mi zalezy na czasie... bo jutro juz lipa bedzie ;p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Orzech napisałam ci na gg co do tej łapki.
Dobrze, że nie powiedziałeś, że to jest na wczoraj:p
Pati stawiasz kreski w kalendarzu???
ostatnio miałam głupie myśli ale już mi przeszło:cool1:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

WITAM

ja bym chciał dopisac siebie do zlotowiczów :D i moja żonke my oczywiscie w wedrujacy namioce:)

z tym ze jak przeczytałem liste osob chetnych i policylem ile nas bedzie i ile namiotow to czarno to widze poniewaz tam pole namiotowe jest nie wielki i 10 namiotow to juz tloczno.

bedać jak zwykle skromna osoba musze ie pochwalic ze bylem w morsku w ten weekend :)

pole namiotowe kosztuje za dobe 10 zł za namiot

a no i info odemnie mam jak cos 3 miejsca wolne w samochodzie iludzi z okolic wroclawia moge zabrac :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiekesa']a no i info odemnie mam jak cos 3 miejsca wolne w samochodzie iludzi z okolic wroclawia moge zabrac :) [/quote]
To może ja bym się mogła załapac. :cool3: Do Wrocka dojechałabym pociągiem.
A psów nie bierzecie? Bo ja chcę zabrac jedną bestyjkę. :loveu: :evil_lol:
No chyba, że pojechałabym do Morska pociągiem, ale wtedy miło by było jakby Poznaniacy zajeli mi jakieś miejsce w pociągu koło siebie, żebym nie była samotna. :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jade od Poznania, przez Łódz, Czestochowe i prosto do Zawiercia jednym pociagiem, bez przesiadek jak ostatnio;) Chyba,ze Asia_pie dojedziesz do Poznania i z nami? no chyba,że z Misiekesa pojedziesz, badz pociagami od strony Wrocka;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...