Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="DarkGreen"]WITAM po tygodniu. Więcej sie nie dało napisać?:diabloti:
Orzech i olek witam znowu na liście. Mam nadzieje, że już nie będę was musiała wykreślać i dopisywać?

ZonkOne poprawiłam.[/COLOR][/B]

[COLOR="Magenta"][QUOTE]
agga wiesz ze masz minusa? [/QUOTE][/COLOR]

[B][COLOR="DarkGreen"]Mrówa za co????[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Jest autobus miejski do morska nr 5 o godzinach

[B][B]Odjazd z: Dworzec kolejowy BŚ[/B]
08:00 , 10:10 , 12:15 [B]M[/B], 14:15 [B]M[/B], 16:00 , 17:35 ,[/B]

Proponuje sie zapytać kierowcy w ktoórym miejscu dokladniej trzeba wysiąść:D

[B]... bilet (normalny 2,20 studenci 1,10, uczniowie 1,25 zł)[/B] z Zawiercia i on sie zatrzymuje tam na wiosce w morsku ale z przeciwnej strony od podlesic. Tam na piechotke trzeba iść jakies hmm... 20 minut pod górke...

albo PKS to sie wysiada w Podlesicach i dalej trzeba isc najpierw wzdłuż domków wioskowych, lasu a potem pod taki fajny stok;) idzie sie tez okolo 20-30 minut. czasy sie zminiają w zależności od waszej kondycji (chodzi mi o podejscie pod stok)[/quote]

Dzięki wielkie! A ten dworzec BŚ to gdzie on jest :oops: ? Czyli ten bus startuje z dworca w Zawierciu? Poplątałam się :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Dzięki wielkie! A ten dworzec BŚ to gdzie on jest :oops: ? Czyli ten bus startuje z dworca w Zawierciu? Poplątałam się :roll:[/quote]
Yyy ten dworzec to jest przy dworcu pkp tak mi sie wydaje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Yyy ten dworzec to jest przy dworcu pkp tak mi sie wydaje...[/quote]

Aha, no to już wszystko wiem ;) . Jeszcze raz dziękuję. Ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tej 20minutowej wspinaczki z bagarzami dla siebie, psa, śpiworami i namiotem... :shake:

Link to comment
Share on other sites

zawsze możesz poprosić jakiegoś męzczyznę ------> np. Olek...
i cie tam zaniesie razem z bagażami lub sie upić i Ja bym wtoczył cie na góre... no ale że mnie ie bedzie wiec na upiciu pozostanie, i nie bedzie z tego raczej korzyści;PP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga']


[B][COLOR=darkgreen]Mrówa za co????[/COLOR][/B][/quote]
jak to za co? weekend majowy minal a ciebie ani widu ani slychu w pyrlandii a ja obiecalam glutokonikom ze przyjedzie ciocia do wyglaskania i teraz zazadaly zabawek na zadosc uczynienie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']hahaha, komar, rowaliłeś mnie :lol: !!!
Mrowa, a twoje psokoniki czasem nie chcą kogoś na grzbiet zabrać? :evil_lol:[/quote]
one? one to sa lenie do kwadratu i to jeszcze pan i pani pies podrozujaca wlasnym rydwanem na zlot bo inaczej to nie ma mowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']zawsze możesz poprosić jakiegoś męzczyznę ------> np. Olek...
i cie tam zaniesie razem z bagażami lub sie upić i Ja bym wtoczył cie na góre... no ale że mnie ie bedzie wiec na upiciu pozostanie, i nie bedzie z tego raczej korzyści;PP[/quote]
Ty nawet jakbys byl to bys nie wtoczyl:eviltong:ostatnio jak mnie nogi bolaly to mnie poniesc nie chciales:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Olek nie przesadzaj zajmij się czymś pożytecznym.Sprawdź namiot, śpiwór.[/COLOR][/B]

[QUOTE]jak to za co? weekend majowy minal a ciebie ani widu ani slychu w pyrlandii a ja obiecalam glutokonikom ze przyjedzie ciocia do wyglaskania i teraz zazadaly zabawek na zadosc uczynienie [/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]Zaraz napisze CI pw.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ja to bym sie bala w takim namiocie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no jakos przy wiekszym wietrze czy deszczu bym mu nie ufała:lol:[/quote]

To ciekawe co byś powiedziała na mój 4osobowy naliot za 30 zł :evil_lol:.

Co to jest to Netto? I gdzie jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...