Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Co do braci to ja mam 19 lat a mój brat 14 i na pewno bym go ze sobą nie zabrała a jak ktoś chce to mogę gówniarza sprzedać a właściwie oddać i jeszcze dopłacić:)[/COLOR][/B][/quote]
to ja dokladam swoja 10 letnia siostre:angryy: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja się własnie zastanwaniam czy przyjechac czy też nie:roll: ostatnio jakoś tak dziwnie było....jedynie co najbardziej to podobały mi sie nasze rajdy z Aresem i Mika ;), ale powiem Wam w tajemnicy że Aresik i tak był bardzoe cierpliwy sadze ze w tym roku tez by cierpliosc by go nie zawiodła :eviltong:.
Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastacia'][B] Mateusz5 [COLOR=magenta]koszulka kosztuje 35zł jest to napisane na pierwszej stronie;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]Agga, a można ją kupic bez konieczności przyjezdu ??:oops: [/COLOR][/B][/quote]

właśnie, też mam takie pytanie czy mozna kupic bez przyjazdu na zlot
???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Zlot jest 11-15 sierpien
Domek na 5 osob 130zl za dobe
rozbicie namiotu- 10 zl doba
jakies jeszcze info potrzebujesz?;)[/quote]

Proszę czytajcie uważnie to co jest napisane. [SIZE=5][B][COLOR=red]W[/COLOR][COLOR=red]ynajem domku na cały zlot to koszt 130,00 zł dla jednej osoby[/COLOR][/B][/SIZE] a nie za dobę ;)

Wszystko na pierwszej stronie !!!

Agguś popraw proszę informację o domkach - domki są 4-ro osobowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B]Koszulkę mozna oczywiście zamówić bez konieczności wyjazdu na zlot!!!!![/B][/SIZE]

[SIZE=4][B][COLOR=Red]Koszulka dla każdego:lol:[/COLOR]:lol::lol:[/B][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Zamówienie koszulek do końca czerwca!!!!!!!!!

[COLOR=Black]Wzór/projekt koszulki jest jeden, można wybrać tylko inny kolor oraz dla mężczyzn rodzaj (classic lub V-neck)

Produkcja koszulek ruszy po wpłaceniu wszystkich pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Proszę czytajcie uważnie to co jest napisane. [SIZE=5][B][COLOR=red]W[/COLOR][COLOR=red]ynajem domku na cały zlot to koszt 130,00 zł dla jednej osoby[/COLOR][/B][/SIZE] a nie za dobę ;)

Wszystko na pierwszej stronie !!!

Agguś popraw proszę informację o domkach - domki są 4-ro osobowe ;)[/QUOTE]
od osoby??
rany boski, to drogo przeciez! jesteś pewna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']noemik cena wynajmu domku na dobę to koszt 130,00 zł + zużyta energia. Planujemy być na zlocie od poniedziałku do piątku.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43171&page=37[/URL] tutaj jest wszystko pokazane ;)[/QUOTE]
ja dziś źle funkcjonuję, ech, już rozumiem. :)
myślałam, że to za sobę/dizeń.:D oj głupol ze mnie... przepraszam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...