Jump to content
Dogomania

Moja Mirra oraz inne zdjęcia :)


Ada_Mirra

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ptysiak']Śliczne zdjęcia :loveu:
Ale nie zjadaj kolejnego kabla ;):evil_lol:[/QUOTE]

dziekuję :loveu:

nie zamierzam xD

jeszcze kilka (chyba nie dodawałam ;) )

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-7Ixkz8m8AWU/UENekiHFbrI/AAAAAAAABpo/hyMaMfISMhs/s640/P9021667.jpg[/IMG]

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-HxaRDt7Herw/UENe_gNElYI/AAAAAAAABpw/aUjE0qJwb1A/s640/P9021668.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Cuuudne fotki (pomimo że moim zdaniem zbyt ciemne), mają bardzo fajny klimat :loveu:[/QUOTE]

dzieki :loveu: moim zdaniem teeż za ciemne ale wolałam już nie kombinować ;) za to wiem następnym razem ustawienia na apracie jak zmieniać więc jest git :D najtępne będa jasniejsze :) a wgl te robiłam przy calkowicie ciemnym pokoju tylko jedna żarowa mocy 30W wiec nie jest źle xD

a jutro szkoła.. i bede sie tu pewnie odzywac raz (lub w szkole na przerwach to częściej xD) dziennie i zdjecia pewnie tylko raz w tygodniu albo (wybór nalezy do Was :D) bede robic serie zdjec i zamiast raz w tygodniu wszystkie to codziennie po jednym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

mogłaś sobie plasterek powiesic na obiektywie :eviltong:[/QUOTE]

haha ja juz ciastka kładłam na obiektywie xD a teraz woreczek z salami w zębach trzymałam (nie wiem czy to widac na zdjęciach że patrzy ciut niżej, trzeba sie przyjrzeć xD)

ale przycisnelam mame ze w nastepnym tyg. pomaga mi z salami i serem zoltym xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hahahaha biedna Mirra :evil_lol:[/QUOTE]

hahah oj tam biedna xD pewnie myslala: ta maupa chce mi zjeść salami xD :D

[quote name='magdabroy']Musiałabym chyba każde zdjęcie cytować, tak mi się podobają :loveu: Ale wybieram te, które jest moim zdaniem najlepsze z najlepszych [URL]http://img337.imageshack.us/img337/3552/p9021655a.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

dziekuję :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ale i tak ładnie grzecznie leżała widzac to salami w twoich zębach :evil_lol:[/QUOTE]

tak dopóki nie położyłam na podloże bo ileś można trzymać :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Proszę :loveu:

U mnie żólty ser i parówki są najlepsze :D Salami nie bardzo :shake:[/QUOTE]

:loveu:
u mnie ser żólty, salami, twrożek, no wlaściwie to ona wszystko je xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']niee ale ich nienawidze w szczególności jak mi coś lata kolo ucha i bzzzzzzz -.- masakra ;) a Ty?[/QUOTE]

Ja sie nie boje , jedynie co to strasznie puchne jak mnie ukąsi komar , ale od kiedy biore tabletki przeciw alergii to Ci powiem ze mnie komary nie gryza , jak miałam kilkudniowa przerwe w lekach pare dni temu jak szłam do alergologa to od razu mnie po tyłku pogryzły i miałam tylek cały w baniach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ja sie nie boje , jedynie co to strasznie puchne jak mnie ukąsi komar , ale od kiedy biore tabletki przeciw alergii to Ci powiem ze mnie komary nie gryza , jak miałam kilkudniowa przerwe w lekach pare dni temu jak szłam do alergologa to od razu mnie po tyłku pogryzły i miałam tylek cały w baniach :evil_lol:[/QUOTE]

hahahahahahaha no to pewnie te tabletki wydzielają jakiś zapach (np wraz z potem) którego my ludzie nie czujemy a dla komarów jest okropny. dobry sposób :evil_lol:

ja nie mogę z muchami końskimi :angryy: na szczescie w tym roku tylko raz mnie ugryzła :P a i trzeba zaznaczyć że mam uczulenie jak mnie ugryzie taka mucha konska lub osa - o zgrozo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']hahahahahahaha no to pewnie te tabletki wydzielają jakiś zapach (np wraz z potem) którego my ludzie nie czujemy a dla komarów jest okropny. dobry sposób :evil_lol:

ja nie mogę z muchami końskimi :angryy: na szczescie w tym roku tylko raz mnie ugryzła :P a i trzeba zaznaczyć że mam uczulenie jak mnie ugryzie taka mucha konska lub osa - o zgrozo![/QUOTE]

na pewno tak jest , jak cos robie w słoncu i sie spoce to sama czuje od siebie taki dziwny zapach :evil_lol:

i co wtedy Ci sie robi jak Cie ugryzie ?? mnie osa 2 razy w życiu tylko urzadlila a mucha konska chyba jeszcze nie mimo iz czasto jestem w stajni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']na pewno tak jest , jak cos robie w słoncu i sie spoce to sama czuje od siebie taki dziwny zapach :evil_lol:

i co wtedy Ci sie robi jak Cie ugryzie ?? mnie osa 2 razy w życiu tylko urzadlila a mucha konska chyba jeszcze nie mimo iz czasto jestem w stajni ;)[/QUOTE]

czesto wiele leków nawet takich ktore bysmy sie nie spodziewali wydziela jakis zapach przez skore :) - nie ma to jak ksiazki lekarskie w domu xD

puchnie ok 3 razy bardziej niz u "normalnego" człowieka, potem dlugie nie schodzi, robi się siniak albo krwiak ogolnie niezbyt ciekawie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']czesto wiele leków nawet takich ktore bysmy sie nie spodziewali wydziela jakis zapach przez skore :) - nie ma to jak ksiazki lekarskie w domu xD

puchnie ok 3 razy bardziej niz u "normalnego" człowieka, potem dlugie nie schodzi, robi się siniak albo krwiak ogolnie niezbyt ciekawie :P[/QUOTE]

dokładnie , ja po jednych tabletkach jakie brałam w nocy budziłam sie calutka zlana potem , piżamę mogłam wykrecac a posciel codziennie była przebierana , na noc potrafilam sie dwa razy mokruteńka obudzic ( jak na filmach :evil_lol: ) a najgorsze było wyjść z pod kołdry i dojść do łazienki bo wszystko ziębiło :evil_lol:

ojojoj to nieciekawie :/ od razu przypomniał mi sie film " dziewczyna i chłopak " :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...