Jump to content
Dogomania

Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.


whiteterrier

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Angi']ja to ja bym chciała suczkę mastifa tybetańskiego, bernardyna ew. DONka na którego także choruję... :D[/QUOTE]

Ja na ON-ki i DON-ki choruję już odkąd skończyłam 4 latka :D
No i w sumie się z nimi wychowałam :D
Nie ma jak to owczar ;)
A już dawno po cichu szukałam idealnej, pięknej, mądrej matki, która w dodatku trenuje jakieś sporty i rodzinnej hodowli.. No i znalazłam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patik']Pozdrawiamy :D

DON'ki :loveu:
mi się to cudo podoba

[URL="http://images01.olx.pl/ui/4/88/60/65518860_3-Owczarek-niemiecki-Dlugowlosy-Gora.jpg"][IMG]http://images01.olx.pl/ui/4/88/60/65518860_3-Owczarek-niemiecki-Dlugowlosy-Gora.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Dziękujemy :D
No,no też cudo :loveu:

[quote name='Natalia&Cody']uwielbiam je :D :loveu:
a co tam u Amora? :)[/QUOTE]

Ja też :loveu:
U Amoora też :) Tylko wczoraj zrobił mi bunt i nie chciał mi aportu przynosić i frisbee łapać, bo byliśmy w nowym miejscu a tam tyle zapaszków i szuczki zaczynają mieć cieczki.. :shake:

[quote name='paulaa.']piękną ma budowę :loveu: ale ci zazdroszcze drugiego psiaka. :smile:[/QUOTE]

Też strasznie podoba mi się jej budowa i umaszczenie :loveu: No i charakter :D
Szczerze? To sama jeszcze w to nie dowierzam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']DT? U mnie dopóki mieszkam z rodzicami, nie ma szans na takie akcję :-([/QUOTE] tak na dt ;)[url]http://www.facebook.com/events/436283019765372/[/url] moja to Pepsi - jedna z tych onkopodobnych szczyli;)

[quote name='whiteterrier']i szuczki zaczynają mieć cieczki.. :shake:

[/QUOTE]
Wiem coś o tym :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']tak na dt ;)[URL]http://www.facebook.com/events/436283019765372/[/URL] moja to Pepsi - jedna z tych onkopodobnych szczyli;)


Wiem coś o tym :D[/QUOTE]


O widziałam już wcześniej te szczeniaki, piękne sa :)
Mam na jutro parę rzeczy na bazarek :D
Ale zapomniałam wyprać szelek, bo mnie chorupsko złapało i nie mam dziś na nic siły :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']O widziałam już wcześniej te szczeniaki, piękne sa :)
Mam na jutro parę rzeczy na bazarek :D
Ale zapomniałam wyprać szelek, bo mnie chorupsko złapało i nie mam dziś na nic siły :-([/QUOTE]
Spoko, wypiore a potem posłużą mi jako przykład do szycia ;) a dopiero potem pójdą na bazarek :D
Ale jutro aktualne? Zdrowiej szybko. Wezmę ze sobą Pepsi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Ohoho no to musimy się spotkać i posocjalizować psy :D
Jeszcze nie. Ale chce żeby był ZWYKŁY, taki psi a nie jakiś wypindrzony ;)

Po prostu owczarek skoczy za Tobą w ogień a west pobiegnie po gaśnicę ;)[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł. To co, kiedy przyjeżdżasz? :cool3:
I prawidłowo :D

No wiesz, może jestem jakaś dziwna, ale w wypadku gdybym się paliła wolałabym psa który przyniesie gaśnice, a nie będzie się palił wraz ze mną :diabloti: A gdyby umiał też zadzwonić na straż pożarną to było by już wogóle super :lol:

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, może jestem jakaś dziwna, ale w wypadku gdybym się paliła wolałabym psa który przyniesie gaśnice, a nie będzie się palił wraz ze mną :diabloti: A gdyby umiał też zadzwonić na straż pożarną to było by już wogóle super :lol:[/QUOTE]

Fajnie jakby na wakację się udalo :D Przyjedź na wystawę do Szczecina :P

A mi się przyda pies który dotrzyma mi w tym czasie towarzystwa kiedy drugi będzie leciał po gaśnicę :D

[quote name='Ty$ka']Hej ;)

Fajne fotki. :)
Rozalia jest piękna, więc trzymam kciuki za szczyla po niej. A przebadana jest chociaż? ;)[/QUOTE]

Dziękujemy x2 :loveu:
Tak tak oczywiście, że badana na wszystko co się da jest czyściutka jak łza :D
W dodatku trenuję OBI i testy IPO zdała na 199 pkt :D

[quote name='omry']DONy są cudowne, ale tylko z wyglądu :evil_lol:
Tzn. owczar to po prostu nie pies dla mnie.[/QUOTE]

A jak uwielbiam owczarkowate właśnie za charakter :D
Jak się 16 lat z nimi wychowywało :evil_lol:


[quote name='phase']I to są właśnie donki, cudne. [URL]http://images01.olx.pl/ui/4/88/60/65518860_3-Owczarek-niemiecki-Dlugowlosy-Gora.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]

No ja uwielbiam DON-ki :loveu: Roza jest teraz w wieku, gdy Owczary są brzydkie, już nie mogę się doczekać jak bd starsza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']O, to super, że jest badana :loveu: A za osiągnięcia to ją kocham :loveu:
Kocham ją pomimo tego, że ONy to nie mój typ psa :P No, ale Wam będę kibicować :loveu:[/QUOTE]


Właśnie dlatego też hodowla mi się podoba, ze tam nie patrzą na zarobek a na dobro psa :)
A niedługo będzie robić IPO2 :loveu:
I dziękujemy bardzo :loveu:
No jak można nie lubić owczarów, no wiesz :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Właśnie dlatego też hodowla mi się podoba, ze tam nie patrzą na zarobek a na dobro psa :)
A niedługo będzie robić IPO2 :loveu:
I dziękujemy bardzo :loveu:
No jak można nie lubić owczarów, no wiesz :mad: :evil_lol:[/QUOTE]
Masz jakieś filmiki z pracy R.?
Po prostu :P Jedyne owczarki, które lubię to kelpie i szelciki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...