Jump to content
Dogomania

Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.


whiteterrier

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Sonkowa'][IMG]http://i50.tinypic.com/2gt821f.jpg[/IMG]

Ale zaczytany :loveu: Ciekawe czego się tam dopatrzył.[/QUOTE]
Ja tam widzę jakaś kobietę :D
A moze widział to:
mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti:
[URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL]

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja tam widzę jakaś kobietę :D
A moze widział to:
mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti:
[URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL][/QUOTE]
Nie możliwe, że podgląda jakieś babki, bo jak tak będzie musiał się tłumaczyć Żabci. :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonkowa']

Ale zaczytany :loveu: Ciekawe czego się tam dopatrzył.[/QUOTE]

Fejsbuk i najświeższe informacje dnia :D

[quote name='magdola']Ja tam widzę jakaś kobietę :D
A moze widział to:
mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti:
[URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL][/QUOTE]

Proszę mi tu psa nie osądzać on grzeczny jest :evil_lol: ( jak śpi :evil_lol: )
O ja ale kochany :loveu: Dobrze, że mój tata nie widzi bo do dziś mi truje, że czemu nie znalazłam czarnego WHWT... Jak ja chciałam białego :diabloti:
Ale po co ludzie jeszcze niepotrzebnie krzyżują rasy? Rozumiem jak ktoś krzyżuję, żeby uzyskać psa odpowiedniego dla ludzi niepełnosprawnych, albo coś, ale żeby dla zabawy? Echh.. :shake:

[quote name='phase']Nie możliwe, że podgląda jakieś babki, bo jak tak będzie musiał się tłumaczyć Żabci. :mad::evil_lol:[/QUOTE]

On jest grzeczny i na żadne zakazane strony nie wchodzi! Założyłam tam blokadę :diabloti:

[quote name='Patik']Ty lepiej go pilnuj :P:P[/QUOTE]

Amoor ma laske, nie może na niedozwolone strony wchodzić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']On jak kocha to już na całe życie :D



Ale Amoor woli suczki niż kobiety/dziewczyny. Rasa ludzka jest dla niego taka nijaka :roll:[/QUOTE]
Moze to taka w typie Fiony :cool3: ..."w dzien pieknoscia (suczka), w nocy zaś szkarada (ludziem)"... :evil_lol:
Poza tym jak mu pozwalasz siedzieć przed lapkiem to mu okulary kup, bo chłopak sobie oczy zepsuje.....:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Moze to taka w typie Fiony :cool3: ..."w dzien pieknoscia (suczka), w nocy zaś szkarada (ludziem)"... :evil_lol:
Poza tym jak mu pozwalasz siedzieć przed lapkiem to mu okulary kup, bo chłopak sobie oczy zepsuje.....:D[/QUOTE]

A może :> On ma sokoli wzrok! Zresztą jak tylko chce go zaciągnąć do okulisty to on mi na to :"Kobieto daj spokój ja mlody jestem, wszystko widzę! ". A mówili, że rasa ludzka jest dziwna :shake: XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']O ja ale kochany :loveu: Dobrze, że mój tata nie widzi bo do dziś mi truje, że czemu nie znalazłam czarnego WHWT... Jak ja chciałam białego :diabloti:
Ale po co ludzie jeszcze niepotrzebnie krzyżują rasy? Rozumiem jak ktoś krzyżuję, żeby uzyskać psa odpowiedniego dla ludzi niepełnosprawnych, albo coś, ale żeby dla zabawy? Echh.. :shake:[/QUOTE]

Przecież nie ma czarnych whwt :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Przecież nie ma czarnych whwt :evil_lol:[/QUOTE]
To Ty jeszcze mało wiesz :D

A tak poza tym to zapraszam na bazarek pocztowkowy z psiakami i kosmetyki Avon, zwłaszcza zapraszam Amoora :) ....skoro już jest przed kompem.....:diabloti: A tam takie fajne suczki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Przecież nie ma czarnych whwt :evil_lol:[/QUOTE]

Ja to wiem :D A mój tata nie bardzo xd

[quote name='magdola']To Ty jeszcze mało wiesz :D

A tak poza tym to zapraszam na bazarek pocztowkowy z psiakami i kosmetyki Avon, zwłaszcza zapraszam Amoora :) ....skoro już jest przed kompem.....:diabloti: A tam takie fajne suczki.....[/QUOTE]

No na święta powysyłam wszystkim kartki z psami :D
A no na kosmetyki to się może skuszę.. :>
Ale czekam na kieszonkowe :-(


[quote name='Sonkowa'][COLOR=#000000][I]Przecież nie ma czarnych whwt [/I][/COLOR]:evil_lol:

To wtedy będzie whbt z maścią czarną ;)[/QUOTE]

Ale fajny by był czarny, podoba mi się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Dzieki za odwiedziny. Kosmetyki zawsze oddawalam mamie, ale jak jej oddać, jak od niej dostałam....:diabloti:
PA na Bazarki zapraszam, zapraszam.... Mamy ponad750 zł długu:( każda złotówka na wagę złota....[/QUOTE]

Haha, ja mogę coś podrzucić do bazarku jak znajdę coś bo mam tych gówien od cholery a połowy nie używam :)
No i nikt się ze mną tam nie licytuję, apfe :c

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Haha, ja mogę coś podrzucić do bazarku jak znajdę coś bo mam tych gówien od cholery a połowy nie używam :)
No i nikt się ze mną tam nie licytuję, apfe :c[/QUOTE]
To moze dorzucisz cosik:cool3:, ja dzisiaj pól dnia przesiedzialam na zaproszeniach.....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']To moze dorzucisz cosik:cool3:, ja dzisiaj pól dnia przesiedzialam na zaproszeniach.....:([/QUOTE]

Sądzę, że możemy zrobić nowy bazarek bo widzę, że ten się kończy 20 a ja właśnie we wtorek bym mogła cosik tam podrzucić, bo teraz cały weekend jestem w Przel, w niedziele jadę do Mielna więc nie wiem kiedy wrócę a w poniedziałek idę na mecz. Więc fajnie by było zrobić nowy a ja podrzucę różne jakieś kosmetyki, smycze dla psa, może jakaś obroża się znajdzie i różne jakieś :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...