Jump to content
Dogomania

Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.


whiteterrier

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='phase']Jak dla mnie colli to przepiękne psy płynie z nich duma, piękność, czystość.[/QUOTE]
Oczywiście... ale nie przepadam za takimi kudłaczami. A smooth do mnie nie przemawia jakoś ;P

[quote name='whiteterrier']Ale np. nie przemawiają do mnie labradory :smile:[/QUOTE]
Do mnie też. Generalnie masywne psy. No wyjątkiem są rottki ;) Zresztą ostatnio stwierdziłam, że niewiele jest ras, które mi się podobają. Tzn - powiem inaczej - niewiele, które chciałabym mieć ;P
Choć ONka wujka chętnie bym ukradła - jest boski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I to jest właśnie piękne - tyle ras i wybieraj, co chcesz :diabloti:
Ja jestem w sumie rozrzutna w rasach, bo podobają mi się różne, od CAO do cziłki :evil_lol: Ale moje serce należy do molosów i ttb. Dogi niemieckie, CAO, corsiaki, dogo canario, bulle i asty.. ale szczególnie rottki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']
Fajnie jakby na wakację się udalo :D Przyjedź na wystawę do Szczecina :P

A mi się przyda pies który dotrzyma mi w tym czasie towarzystwa kiedy drugi będzie leciał po gaśnicę :D

W dodatku trenuję OBI i testy IPO zdała na 199 pkt :D

[/QUOTE]
Będzie ciężko. Ale może Ty możesz przyjechać na wystawę w Gdyni lub w Sopocie?
A, to sprytnie :lol:
Niezły wynik :D
[quote name='whiteterrier']Oj ja lubię ON, wprost kocham :D
Wgl wszystkie owczarki :D
Ale np. nie przemawiają do mnie labradory :)[/QUOTE]
Wybacz, ale DON i ON też do mnie nie przemawiają. Z resztą podobnie jak labradory....
Ja za to marzę o JRT :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Do mnie też. Generalnie masywne psy. No wyjątkiem są rottki ;) Zresztą ostatnio stwierdziłam, że niewiele jest ras, które mi się podobają. Tzn - powiem inaczej - niewiele, które chciałabym mieć ;P
Choć ONka wujka chętnie bym ukradła - jest boski :loveu:[/QUOTE]

A ja uwielbiam duuuże psy a małe jakoś nie spełniają moich standardów :D
Lubię takie basiorki :loveu: Ja lubię wszystkie psy, ale tak jak ty niektóre rasy do mnie kompletnie nie pasują :eviltong:
Ja ogólnie wszystkie ON-ki wielbię :D

[quote name='omry']I to jest właśnie piękne - tyle ras i wybieraj, co chcesz :diabloti:
Ja jestem w sumie rozrzutna w rasach, bo podobają mi się różne, od CAO do cziłki :evil_lol: Ale moje serce należy do molosów i ttb. Dogi niemieckie, CAO, corsiaki, dogo canario, bulle i asty.. ale szczególnie rottki :)[/QUOTE]

No, dlatego możemy dobrać psa do siebie i super :D
A moje serce podbiły owczary i terriery :loveu:

[quote name='maryg22']Będzie ciężko. Ale może Ty możesz przyjechać na wystawę w Gdyni lub w Sopocie?
A, to sprytnie :lol:
Niezły wynik :D

Wybacz, ale DON i ON też do mnie nie przemawiają. Z resztą podobnie jak labradory....
Ja za to marzę o JRT :loveu:[/QUOTE]

Zobaczymy, może do Gdyni się uda :D
No jak dla mnie super, wynik :D
Moim cichym, nawet bardzo cichym marzeniem jest Wilczak Czechosłowacki :loveu:
Ale w ogóle jest taki dżołk, że ja zamiast WHWT miałam mieć chihuahua albo shih-tzu :evil_lol:


[quote name='phase']Moim marzeniem jest mieć pita red nose, oby się w przyszłości spełniło. Ale mam strasznie słabość do takich stworzeń. :loveu: [URL]http://www.petstyle.pl/photo/tinyMce/ratlerek.jpeg[/URL] Mój chop uwielbia ONki. :)[/QUOTE]

Ja mam słabość to wszelakich wilczastych lub puchatych psów :D
Małe rasy mnie aż tak bardzo nie rozczulają :roll:
U mnie wszyscy uwielbiają ON-ki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']
Ja mam słabość to wszelakich wilczastych lub puchatych psów :D
Małe rasy mnie aż tak bardzo nie rozczulają :roll:
U mnie wszyscy uwielbiają ON-ki :D[/QUOTE]
Gdyby u mnie kochali TTB to by był chyba cud. :crazyeye: U mnie jak to mówią, jest o jednego spa za dużo (a mamy tylko psa. :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Gdyby u mnie kochali TTB to by był chyba cud. :crazyeye: U mnie jak to mówią, jest o jednego spa za dużo (a mamy tylko psa. :diabloti:)[/QUOTE]

Haha dobre powiedzenie :) U mnie ogólnie wszyscy lubią psy, zawsze minimum to były 2 :D

[quote name='Sonka95']Ja jakbym miała brać kolejnego psiaka to były to golden retriever , owczarek szkocki collie , basenji lub owczarek niemiecki albo znowu mieszaniec ....[/QUOTE]

U mnie, jakbym mieszkała już sama i nie dogadywała się z rodzicami to miałabym WHWT, DON-ka i Aussie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Haha dobre powiedzenie :) U mnie ogólnie wszyscy lubią psy, zawsze minimum to były 2 :D
[/QUOTE]
Kurde, zazdroszczę. Chociaż mam faceta, który popiera moje zdanie co do min. 2 psów w domu. :grins: [SIZE=1]A 3 na DT. :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Kurde, zazdroszczę. Chociaż mam faceta, który popiera moje zdanie co do min. 2 psów w domu. :grins: [SIZE=1]A 3 na DT. :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]

No to się żeście dobrali :D Ja mam nadzieję, ze znajdę takiego co to będzie popierał :D Choć jak on będzie piłkarzem to go często w domu nie bd to będę se miała psów ile będę chciała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No to się żeście dobrali :D Ja mam nadzieję, ze znajdę takiego co to będzie popierał :D Choć jak on będzie piłkarzem to go często w domu nie bd to będę se miała psów ile będę chciała :evil_lol:[/QUOTE]
No tak, przecież on będzie w TV kiedy Ty będziesz czekała na reklamę, by wziąć psy na spacer. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Apropo ON-ków i DON-ków nie znacie Bryzy! :D
Mojego ON-ka :) W sumie bardziej mojego taty, ale ja się też nią zajmuję.
Dostałam ją od brata jak miała 3 lata a teraz ma 10 lat i jest niewychowana, ciągnie na smyczy i ubóstwia Amoora :D

[B]phase [/B]nie sugeruj się tu moim kolorem włosów bo te zdjęcia były robione rok temu jak jeszcze miałam naturalny :lol:

[IMG]http://i50.tinypic.com/2ufg8px.jpg[/IMG]


[IMG]http://i48.tinypic.com/x0wdg2.jpg[/IMG]


[IMG]http://i50.tinypic.com/157yal5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Fajnie razem ćwiczycie :loveu:
Ostatnie foto super :D[/QUOTE]

No mamy czasem takie sesję treningowe, ale Bryzelda już starutka to nowe rzeczy jej gorzej wchodzą i koleje mi już pół roku i weterynarze sądzą , że bd już kuleć do końca :/
Ostatnio to pości za frisbee, to pierwszy ten ma władzę! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...