Jump to content
Dogomania

Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!


Joanna K.

Recommended Posts

[quote name='some']mozna puscic kciuki! Barry nic nie zniszczyl!!! znaczy zjadl cos malutkiego ale ciezko stwierdzic co to bylo :diabloti: teraz juz jest na spacerku :p[/QUOTE]

Super chłopak!!!:multi:
Niech Rafał bacznie patrzy jutro:diabloti:, to zobaczy co malutkiego zjadł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='some']Barry juz po kapieli.. :) no i co? radocha oczywiscie. podczas kapieli spokojnie, nawet byl ponoc zadowolony jak na laba przystalo :) a po wyjsciu z lazienki totalne wariactwo :D teraz sobie spi
mamo blanki oni spaceruja duzo! takze wypatrujcie siebie nawzajem, Rafal juz wie ze Ego jest obok :)[/QUOTE]

No...Ego to świetny chłopak:p...może się odnajdą:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w pracy dostałam smsa od Oli, że...Barry vel Cooki nic nie zniszczył w domku ! Ogromnie się ucieszyłam.:multi::multi::multi:
Teraz jeszcze trzeba psiaka sprawdzić na inne pieski i koty, oczywiście na małe dzieci i bierzemy się za ogłoszenia !!! :p

Link to comment
Share on other sites

mamo blanki przekaz Rudejmani ze dzis do 17 jestem tu na sowinskiego- osiedle pionierow biuro sprzedazy zaraz przy bramie wjazdowej na osiedle, ja bym bardzo chetnie poznala cala trojke jesli bedzie dzis na spacerku!
edit: Barry znowu grzecznie czekal na Rafala, zadnej demolki i zalatwiania sie w domku :)))) jest mieciutki po kapieli ale potrzebuje jeszcze jednej, zapachy jednak sie jeszcze unosza ;) i jak mnie pieknie przywital! az mi palca by prawie wybil :))

Edited by some
Link to comment
Share on other sites

No to chyba mieliśmy wczoraj około 23 spotkanie z Barym heheheh. Niestety Mój Rudy nie toleruje psów więc nie było ciekawie :) Oczywiście nic się nie stało bo wszystkie "futra" były na smyczach ale z daleka się widzieliśmy :) Zapraszamy w takim razie Pana Rafała i Ciebie Olu do Nas na wizytę.. Jeżeli Barry znajdzie nowy domek to Ego jest gotowy do adopcji:) Ego generalnie pies ideał :) A i jeszcze jedno szepnijcie Panu Rafałowi ,że My nie gryziemy i niech nie boi się do nas podejść hehehhe..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Ktoś napisał w komentarzach pod art,.że do schronu trafił nowy labrador....[/QUOTE]

Na wątku pseudo z podlaskiego jest informacja o chętnych do adopcji biszkopcika do 4 lat: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223562-Zlikwidowana-pseudo-z-Podlaskiego.-Wychudzon******-potrzebne-DT-i-wsparcie-finansowe?p=18849842#post18849842[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']do weta jedziemy jutro. u Barrego wszystko w porzadku. szaleje :) poprosze Rafala zeby przeslal mi jakies jego fotki. z tego co wiem to chyba spotkali sie z Rudamania ostatnio na spacerku i z jej trojca :evil_lol:[/QUOTE]
Przydałyby się też informacje o psie. Musimy zacząć go ogłaszać ;)

Link to comment
Share on other sites

Asiu a co jeszcze potrzeba do ogloszen? powiedz to poprosze Rafala zeby sprawdzil. na male dzieci na razie nie mamy jak go sprawdzic. Rafal nie ma dzieci i w rodzinie tez nie za bardzo. zapytam czy spotkali jakies na spacerkach. jutro dodatkowo informacje od weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']Asiu a co jeszcze potrzeba do ogloszen? powiedz to poprosze Rafala zeby sprawdzil. na male dzieci na razie nie mamy jak go sprawdzic. Rafal nie ma dzieci i w rodzinie tez nie za bardzo. zapytam czy spotkali jakies na spacerkach. jutro dodatkowo informacje od weta.[/QUOTE]
To co zawsze...podstawowe informacje.
[I][B]WIEK:[/B][/I]
[I][B]STAN ZDROWIA:[/B][/I]
[I][B]RODOWÓD, TATUAŻ:[/B][/I]
[I][B]CHIP:[/B][/I]
[I][B]STERYLIZACJA:[/B][/I]
[I][B]ZACHOWANIE W DOMU I PODCZAS TRANSPORTU:[/B][/I]
[I][B]POSŁUSZEŃSTWO:[/B][/I]
[I][B]STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT:[/B][/I]
[I][B]STOSUNEK DO DZIECI: [/B][/I]
[I][B]MIEJSCE POBYTU PSA:[/B][/I]
[I][B]DANE KONTAKTOWE DO OSOBY, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ PSEM:[/B] [/I]

Krótki tekst do ogłoszeń i jedziemy.;) Jestem ciekawa co powie wet, czy potwierdzi się jego wiek. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Cooki vel Barry miał wizytę u weterynarza. Czekam na wieści [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG]

Dzisiaj zapytałam Ole o Barrego, odpowiedziała Mi tak :
rafal ciagle mowi to samo:)




[LIST]
[*]Rafal ciagle mowi to samo:)

[*]ze grzeczny

[*]ze nie brudzi

[*]ze nie niszczy

[*]ze lubi psy inne

[*]tyle ze ciagnie mocno

[*]ze wariat :)


[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...