Jump to content
Dogomania

Staruszek Aduś prosi o każdy jeden grosik na utrzymanie się w DT i o ogłoszenia.


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='paulinken']A ile Władziu ma kasy? Ja dorzucę co brakuje na hotelik, i będziemy szukać deklaracji w międzyczasie.[/QUOTE]


Finanse Władka wyglądają mniej wiecej tak:
wpływy:
jednorazowe z fb - 130zł
i z wczoraj od p. Kamili - 60zł

wydatki:
karma i puszki kupione przez Klaudus - przyjmuję że 40 plus 80 czyli 120zł
I wizyta u weta w klinice w Tychach - koszt nieznany
II wizyta weta (pani Igi/Marii) - ponoć ok. 70zł plus leki

Saldo: na minusie (bo zostaje do zapłacenia I wizyta i jeszcze część za hotelikowanie).
:(





[quote name='Justyna Lipicka']teraz to i ja zgłupiałam...skąd Pani Maria? to jedna i ta sama osoba?[/QUOTE]

Na fb dostałam nr konta właśnie na p.Marie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za te wizyty u weta poproście o rachunki. Nie rozumiem też, dlaczego płacić za dt, skoro umowa była inna, a psa chcemy zabrać gdzie indziej. No chyba, że się nic innego nie znajdzie, i Władziu będzie musiał tam zostać, no to wtedy trzeba będzie zapłacić, żeby go na ulicę nie wywalili...

Link to comment
Share on other sites

O przepraszam, pani Edyta napisała że piesek dostał zastrzyk.
I reszta informacji:

Ponoć Władek jest żywiołowy pies, na smyczy ciągnie.
Waży 12 kg i ma nadwagę zdaniem wetki.
Ma ok 7 lat, jest bardzo żywotny, ruchliwy, ciekawski.
Uszy ma chore, tchawice też.
Dostał zastrzyk,masc do uszu i tabletki na odrobaczenie.
Nastepna wizyta pod koniec tygodnia.
Jest też wnętrem, jedno jajco ma w brzuchu, drugie jest.
Wskazana kastracja.
Dokumenty sa u p.Igi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']teraz to i ja zgłupiałam...skąd Pani Maria? to jedna i ta sama osoba?[/QUOTE]

[I]Chyba tak...
Nie mam pojęcia - ja jechałam z przeświadczeniem,że jadę do Pani Igi - potem stwierdziłam,że może komuś się pomieszało i źle mi przekazano - ale widać,że wszyscy mają ten sam syndrom :P[/I]

Link to comment
Share on other sites

Pani Maria napisała właśnie do Klaudii niezbyt przyjemnego sms'a w sprawach finansów...
Dziwne to trochę,bo jak byłyśmy podpisać umowę z DT to nam nic nie wspominała,że chce jeszcze 150zł za opiekę nad psem.

Lobario Ty prowadzisz finanswe Władzia i Kołunka?Bo my jeszcze nie otrzymałyśmy zwrotu za zakupioną do Pań karmę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Pani Maria napisała właśnie do Klaudii niezbyt przyjemnego sms'a w sprawach finansów...
Dziwne to trochę,bo jak byłyśmy podpisać umowę z DT to nam nic nie wspominała,że chce jeszcze 150zł za opiekę nad psem.

Lobario Ty prowadzisz finanswe Władzia i Kołunka?Bo my jeszcze nie otrzymałyśmy zwrotu za zakupioną do Pań karmę...[/QUOTE]

Wyślij, proszę nr konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

Klaudia właśnie dostała odpowiedź:

"Wczoraj wysłałam kopię rachunku z lecznicy na sumę 100zł.Za tydzień mam być u kontroli,pies nie ma książeczki zdrowia, szczepień, brak wpłat za podatek.Odrobaczam "Władzia" sama, mam 3 psy+3 koty,a odpłatność za pobyt na miesiąc jest i była uzgodniona w kwocie 150zł."

Przepraszam bardzo z kim była ustalona ta odpłatność?!Byłam u tej Pani razem z Klaudią i przysięgam,że Pani nic o tym nie wspominała!
Poza tym jaka wpłata za podatek?!O co w tym wszystkim chodzi?Kto ustalał to wszystko z tą kobietą?
Z tego co ja sobie przypominam to DT miał być za zwrot kosztów karmy i weta!

[B]Co my teraz mamy zrobić?Gdzie mamy zabrać psa?DT miał być za zwrot kosztów karmy i weta.Skąd my mamy teraz brać co miesiąc 150zł za utrzymanie psa w tym DT?To nie jest nasz jedyny pies jakiego mamy pod opieką.Kolejne 150zł jest dla nas ogromnym obciążeniem.Nie możemy sobie na to pozwolić.Gdzie my teraz znajdziemy inny bezpłatny domowy tymczas?[/B]

Link to comment
Share on other sites

ciekawe za co u weta 100zł?? za zastrzyk i maść??plus Dogo pisała że odrobaczanie. A teraz P. Iga niby pisze, że odrobaczać musi sama...fajnie drogi ten wet...albo kolejna ściema...trzeba się dowiedzieć co miał robione w klinice w Tychach i ile tam rachunek wynosi, niech skan tego rachunku P. Iga zeskanuje i prześle na maila. Spróbuje się dowiedzieć co to za lecznica w S-cu, czy ktoś ją zna, jakie opinie i czy droga...albo można zapytać o nazwę...

jak ktoś dorzuci fantów do bazarku to zrobię dla Władzia, na choć częściowe pokrycie kosztów, bo mój na Binga się kończy w weekend to resztę co nie sprzedam i jeszcze coś znajdę/dołoże ale i tak będzie mało trochę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']W Sosnowcu zniesiono podatek za posiadanie psa w 2012 roku - informacja została właśnie potwierdzona w Urzędzie Miasta.[/QUOTE]
no to tylko jedno przychodzi na myśl : WTF?

Może ta pani myśli że DT za zwrot kosztów do DT z comiesięczną opłatą ? :/... czyli zwrot kosztów za wszystko (detergenty, wodę i pra itp.)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam jakiś rachunek (to znaczy zdjęcie tego rachunku) ale to za bardzo nieczytelne, dostałam to mailem od pani Edyty.
Za chwile to wkleję na wątek.

Myślałam że w lecznicy w Tychach została założona Władkowi książeczka zdrowia.
A koszty w tym dt faktycznie się mnożą jakoś dziwnie :(.
Może jednak lepiej przenieść psiaka do płatnego hoteliku domowego ale znanego,
i mieć pewność co do opieki nad psiakiem i odpłatności za jego hotelikowanie.
Oczywiście jednocześnie szukać mu domu na szybko.

Link to comment
Share on other sites

To czekamy na rachunek, mam nadzieję, że z imieniem Władzia, bo nie mamy zamiaru płacić za leczenie wszystkich psów pani.
Jestem zbulwersowana postawą dt.
Na czarne kwiatki trzeba dać, a Władziowi poszukać BDT lub DS - bardzo tu liczę na fb.

Link to comment
Share on other sites

Ja na BDT raczej nie liczę, trzeba szukać jakiegoś dobrego taniego dt czy hoteliku.
Chyba lepiej takie pewne miejsce opłacać niż płacić za ten dziwny dt.
Nikt się jednak nie spodziewał że tak będzie :(.

Dobrze że chociaż ludzie z fb wspierają psiaczka, bo inaczej byłoby ciężko.
A, z fb ma być wpłata p.t. ""całuski dla Władka" :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]Dogo07[/B], zrób raban na fb, że szukamy pilnie nowego dtza zwrotem kosztów, może ktoś się zainteresuję...
Powysyłam do nowych znajomych.[/QUOTE]

Ale to nie jest wydarzenie.
Poza tym trzeba uważać z tym zwrotem "dt za zwrot kosztów" bo jak widać, to może różnie znaczyć dla różnych osób.
A była jeszcze ta pani Basia z Tarnobrzega, fundacja Happy Garden. Chociaż ja ostrożnie podchodzę do fundacji.

[B]A tutaj RACHUNEK za weta:[/B]
[url]http://images37.fotosik.pl/1408/73991d618cfd05f5.jpg[/url].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...