Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

[quote name='dorplant']mam tylko klopoty z dobraniem rozmiaru np. spodnie 165-170/ 80
to 80 to jest pas czy biodra ???[/quote]
pas, chłopaki biodrów nie majom :eviltong:;):lol: moi sasiedzi najpierw patrzyli z pewna niesmiałościa czy ze mna wszystko ok, ale teraz tylko parszywa własna rodzina jak wracam z tresury staje na bacznosc i salutuje, padalece no....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monisieczka']teraz tylko parszywa własna rodzina jak wracam z tresury staje na bacznosc i salutuje, padalece no....[/quote]
eee to moze byc ciekawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nikt sie nie odwazy ze sladow przeganiac :diabloti:,
no co:cool3: manewry bundeswery som ....;)
zamowienie poszlo i niniejszym dolaczam do "zielonych ludkow"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']eee to moze byc ciekawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nikt sie nie odwazy ze sladow przeganiac :diabloti:,
no co:cool3: manewry bundeswery som ....;)
zamowienie poszlo i niniejszym dolaczam do "zielonych ludkow"[/quote]
nasz grupa prawie cała w kubraczkach :razz:, namawiam treserunia na obligatoryjne hełmy, ale jakos dziwnie sie opiera. wtedy byłaby zabawa hłe hłe, zamkneliby nas w 5 minut!

Link to comment
Share on other sites

dorplant-witamy w oddziale fanatykow:loveu:.cecha rozpoznawcza:kamuflaz bundeswehry.:evil_lol:.
zapomnialam dopisac o dresie-baardzo fajny.
monisieczka-ja se kupie ale kevlar.no nie moge po prostu wsadzic pod pokrowiec z kamuflazem jakiegos shitu.musi byc kevlar.i koniecznie pas taktyczny i pas z historycznym napisem.:cool1:.
doorplant-najfajniej jak ukladaszslad i cie ktos przyluka-normalnie podejrzany wyglad.a jak my sie rozpelzniemy po polach w tych wdziankach to juz wogole podejrzane:evil_lol:.klewki w wersji szwabskiej:evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Psiutka380']Jak jest temat Onkowe zakupy to może poradzicie mi jaki mam kupić szampon, odżywkę i nabłyszczacz na wystawę?[/quote]
Szampon ,odzywka ,nablyszczacz????:crazyeye::crazyeye: dla yorka to i owszem,ON-ek sie powinien sam z siebie blyszczec;) .Po opadnieciu blotka treningowego oczywiscie .:razz::evil_lol:
Dobra karma to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']Szampon ,odzywka ,nablyszczacz????:crazyeye::crazyeye: dla yorka to i owszem,ON-ek sie powinien sam z siebie blyszczec;) .Po opadnieciu blotka treningowego oczywiscie .:razz::evil_lol:
Dobra karma to podstawa.[/quote]
a najlepsza odzywka jest znalezione w chaszczach przygnite truchełko :mad::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']A jakie walory zapachowe:evil_lol:[/quote]
wiesz... to wszystko zalezy od czasu jaki minał od stania siem truchełkiem.... im dłużej tym bardziej miodzio...znaczy dla Noraska. W kryminałach w czasie sekcji pod nos kłada jakaś maść, muszem sobie ja nabyc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...