Jump to content
Dogomania

O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowi Państwo są Tosią zachwyceni. Obdarzyła ich ogromnym zaufaniem < co się stało z tym strachliwym i przerażonym psem ??? >, wskakuje na kolanka i chce być miziana. NIe myślałam że sprawy tak się potoczą. Jestem szczęśliwa. Naprawdę!!! :multi: :multi: :multi: Ale dalej tęsknię...:-(

Link to comment
Share on other sites

Tośka zawojowała cały domek. Co dzień Państwo odkrywają nowe smaki Tośki i przyzwyczajenia / ostatnio pożerała kiwi z apetytem /. Jest kochana i rozpieszczana. W niedługim czasie planowana sterylka. Myślę że już czas przenieść Tosię do ,, adopcji szczęśliwie zakończonych ''. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tosia ma się znakomicie. :multi: Dostała nowe szeleczki, ponoć w których wyglada przecudnie.:evil_lol: Lepiej trafić nie mogła, to Ulka dzięki tobie, bo na mój nos miała jechać do Lęborka :shake: . Ale bym narobiła :shake: . A tak moje kochane ,,Tosi, Tosi łapci '' znalazło najlepszy domek pod słońcem, oprócz mojego oczywiście !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze Tosienka tak dobrze trafila.
Dobrze Beciu, zesmy sie wtedy zgadaly i ze nie dalas Tosi wczesniej do tego domu w Leborku, ze Maja sprawdzila domek w Lodzi, ktory sie okazal takim dobrym dla Tosi. Widocznie tak mialo byc.
Czekamy na zdjecia Tosi w nowych szeleczkach oraz na rejestracje Tosinych Panciow na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Dostałam wraz z Zyczeniami świątecznymi zdjęcia naszej Tośki......szczęsliwej bardzo.....:loveu::loveu::loveu:


[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3806/iso88592qb6lub28zdjeaciwt9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1967/iso88592qb6lub28zdjeaciwg4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To już 3 lata mija od adopcji, a państwo naszej Tosieńki ciągle pamietają o życzeniach....
Bardzo mnie to wzrusza....
[B]
[COLOR=DarkRed]Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migotania,[/COLOR][/B][COLOR=DarkRed]
[B]k[/B][B]olęd śpiewania.[/B]
[B]Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwestra do rana z lampką szampana![/B]

[B]Wesołych Świąt życzą Paulina Tomek i Tosia Sokołowscy.[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkRed]
[B]ps.[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkRed]
zdjęcia Tosi są nieostre, niestety, nie potrafi spokojnie pozować[/COLOR]:)[/B]


[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6497/tosiabn2009.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...