Jump to content
Dogomania

O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tosia ufa coraz bardziej, mnie- już bezgranicznie. Mojego syna też wita machaniem ogona i podskokami natomiast do mojego męża z dużą rezerwą. Chyba że coś wcina, to Tosia nie przepuści i asystuje mu przy każdym kęsie. Na podniesioną rękę rozpłaszcza się na podłodze jak kartka papieru, chowa głowę pod siebie jakby czekając na bicie...:-( Musiała być bita, nie ma dwóch zdań...:-( :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniła do mnie Becia66 i miała dwa telefony własnie dzięki allegro! :) Ulka jestes wielka i masz rękę do wystawiania psiaków :)

Becia mówiła, że jakaś dziewczyna jest szczególnie Tosią zainteresowana, ale wydaje mi się, że najlepiej by było jak sama by o tym napisała, ja nie chcę nic przekręcić :)

Link to comment
Share on other sites

Uff, same dobre wieści. Prowadzę rozmowy negocjacyjne z 4 domkami. Dwa domki są zdecydowane / Lębork na Pomorzu i Mazury /. Oba bardzo daleko. Prowadzę też rozmowy z domkiem z Krakowa i z Kłodzkiem na Sląsku. NIe wiem co z tego wyniknie i do którego domku trafi Tosia, ale musi to być domek najlepszy i najukochańszy bo Toska zasługuje na to, co najlepsze !:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po rozmowie z Becią długo myslałam i wiem, że domy tymczasowe to olbrzymie wyzwanie dla osób, które sie na to decydują. Ja miałam na tymczasie tylko Sonię, dla Beci Tosia jest drugim psem i nawet gdyby była dzieisątym zawsze tak samo będzie sie to przeżywać, psa się pokocha potem nagle go nie ma. Dla psiaka kolejna próba, pokonania leku przed kolejnym obcym dla nas pusty dom i zimne stopy bo nie ma kto ich ogrzać. Wiemy, że tymczasy ratują psie życie i Beciu rozumiem jak Ci cięzko, ale uratowałaś jej zycie, nauczyłas zaufania do ludzi, zrobiłas kawał wielkiej roboty i za to WIELKIE DZIĘKI! Nie potrafie pocieszyć, sama to przeszłam i wiem, że potrzeba czasu i kontaktu z nowym właścicielem - to pomaga.

Jestem szczęsliwa, że pomimo małego kalectwa Tosi, są ludzie, którzy potrafili się zgrać i szukac domu i co najwazniejsze mozliwe, że ten dom znaleźli.
DZIĘKI WSZYSTKIM, KTÓRZY NAM TU POMAGALI I POMAGAJĄ! :loveu: :calus: :iloveyou:
trzymamy kciuki

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jestem szczęsliwa, że pomimo małego kalectwa Tosi, są ludzie, którzy potrafili się zgrać i szukac domu i co najwazniejsze mozliwe, że ten dom znaleźli.
DZIĘKI WSZYSTKIM, KTÓRZY NAM TU POMAGALI I POMAGAJĄ! [/QUOTE]
Czy to znaczy, ze Tosia ma domek? Czy juz mozna sie cieszyc?

Link to comment
Share on other sites

Aukcja Tosi na allegro zakończona , a mimo to ludzie w dalszym ciągu za nią dzwonią.:multi: Domków tyle,że nie wiem który wybrać. Dziękuję ci Ulka bardzo za wystawienie Tosi na allegro, tobie Jotpeg za wzruszający i łapiący za serce tekst, który /myślę / sprawił, że jest tak wielki odzew. Przerosło to moje wszelkie oczekiwania. I tobie bardzo dziękuję Albiemu, że dałaś mi możliwość poznać i pokochać Tosię. :loveu: :loveu: :loveu: Po weryfikacji chętnych rozważam 2 domki : w Lęborku lub Olsztynie.

Link to comment
Share on other sites

hm, trzeba wybrac najlepszy - ale jak to zrobic na odleglosc? moze przegladnac mape pomocy dogo i napisac do osob z wybranego terenu prosbe o sprawdzenie domku? Jesli dom zgodzi sie na wizyte przedadopcyjna i na sterylizacje suni, to chyba bedzie dobrze?
[COLOR="DarkOliveGreen"][SIZE="4"]prosimy i pomoc i rady!!!!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Beciu,
koniecznie sprawdz domki, mamy dogomaniakow w Olsztynie (AgusiaTerierka) oraz w Lodzi (Moriaaa, Reno2001).

Reno2001 jest dzisiaj w Mielcu, szkoda, ze nie napisalas wczesniej, domek by sie sprawdzilo i Tosia moglaby dzisiaj jechac. A moze udaloby sie w miedzylocie sprawdzic. Reno2001 ma byc ok. 13 w schronisku w Mielcu.

Link to comment
Share on other sites

Domek wybrany. :multi: :multi: :multi: Tosia pojedzie 25 marca do Lęborka /Pomorze/. Domek zostanie sprawdzony przez mojego syna który Tosię zawiezie i gdyby coś nie tak :mad: :mad: :mad: ma mozliwosc przywiezienia jej z powrotem za 2 tygodnie. Myślę jednak że wszystko będzie okay i wtedy ja Tosię odwiedzę w czerwcu-lipcu gdy będę w Gdańsku.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tosia jednak chyba nie pojedzie do leborka, bo to sie okazal byc domek,z ktorego wyleciala nasza Fionka ponad rok temu :angryy: Gonila kota. Tam jest jeszcze druga mala sunia, yrko, moglyby sie z Tosia nie zgodzic i co wtedy? Wiezc ja 500 km z powrotem :???:


Mamy prosbe o sprawdzenie domku w Lodzi, Panstwo chetni na Tosienke zgadzaja sie na wizyte przeadopcyjna, a to dobry znak :p
[QUOTE]Dziękujemy za dodatkowe zdjęcia. Teraz mamy pewnośc, że Tosia jest naprawdę tak mała jak myśleliśmy na początku. Rozumiemy Pani obawy i oczywiście zgadzamy sie na wizytę przedadopcjyjną.Prosimy o podanie terminu ewentualnej wizyty.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...