Jump to content
Dogomania

Sobota z lasu zostaje na stałe w DT. Wątek DO ZAMKNIĘCIA


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięknie dziękuję mtf zalesie! Mam nadzieję, że przynajmniej ze sterylką się uda. Akcję planujemy z Karoliną na wiosnę (na razie Sobota dostała kolejną dawkę antykoncepcji) no chyba, że uda się znaleźć kogoś na miejscu, kto mógłby zrobić to wcześniej. Karolina nigdy nie miała psa i trochę się obawiam czy sobie poradzi - zwłaszcza z transportem.
Postaram się dziś dowiedzieć od Karoliny, gdzie dokładnie przebywa Sobota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Obraczus mnie tu przysłała....

W okolicach Terespola z DGM nie ma nikogo,poza tym to naprawdę "trudny" teren w sensie świadomości ( i działalności) prozwierzęcej-głęboka prowincja na wschodzie Polski!

"Mój" schron ma podpisaną umowę z Terespolem,więc przyjmuje z tego miasteczka psiaki....

Kurczę,myślę!


Gdzie to konkretnie jest??? Ode mnie pewnie ponad 50 kilometrów....[/QUOTE]

Już wiem :) Jostel5 Sobota mieszka w miejscowości Okszyn koło Kodenia. To daleko od Ciebie?
edit: [SIZE=1]mapa google nie wyszukuje, ale znalazłam organoleptycznie ;P To tuż pod Kodeniem na trasie drogi 816 w stronę Terespola. Ode mnie to 218 km po najkrótszej trasie patrząc :([/SIZE]

Edited by Kociabanda2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kilka miesięcy temu rozważałyśmy z Karoliną możliwość sterylizacji Soboty w marcu (podczas akcji sterylizacji). Konieczne by było aby Karolina była na miejscu około tygodnia, by przytrzymać Sobotę u siebie po zabiegu (dom po sąsiedzku). Niestety w marcu Karolina z rodziną nie będą tak długo w okolicach zamieszkania Soboty :( Dłuższy pobyt przewidują dopiero w wakacje i wtedy planują się zająć sterylizacją Soboty.
W tej sytuacji [COLOR=#b22222][B]zamykam wątek[/B][/COLOR] Soboty vel Saby...

Edited by Kociabanda2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Na kącie Soboty jest 47zł (42zł z bazarku Kejciu i 5zł z Kundelkowej Skarbonki). Dziewczyny podejcie nr kont, na które mam zwrócić pieniążki.[/QUOTE]



A są jakiekolwiek wiadomości o Sobocie?czy zostala u tych ludzi?jak się ma?
nie wiem jak to funkcjonuje w momencie jak się zamyka wątek - ale pieniądze byly zbierane dla Soboty - ale jeśli takie są zasady i reguly że w takich sytuacjach się zwraca - to zgodze się na to pod jednym warunkiem:
* jesli zwrócisz pieniądze mi - ja przeznaczę je na zakup karmy dla Znajdek ( Fundacji której pomagam )
* jeśli masz jakiegoś psa na tymczasie itp - przeznacz pieniązki dla niego jeśli Wam brakuje

Link to comment
Share on other sites

Sobota została u Państwa, którzy znaleźli ją w lesie. Z tego co wiem od Karoliny to ma się dobrze :) Jedynie z tą sterylką kłopot :( ale ja w nieskończoność ciągnąć martwego wątku i przetrzymywać cudzych pieniędzy nie mogę. Na dogo jest mnustwo bardzo palących przypadków, a tu pieniażki zablokowane leżą :/ Sobota na razie jedzie na antykoncepcji hormonalnej...

Taka sytuacja jaką tu mamy zdarza się chyba niezwykle rzadko... Ja też się z tym jeszcze nie spotkałam. Na pewno możesz wskazać cel, na który mam przelać pieniądze, więc jeśli chcesz, by zostały przeznaczone na zakup karmy dla Znajdek to wyślij mi na pw dane do przelewu (na swoje konto lub bezpośrednio do Znajdek - wtedy w tytule przelewu wpiszę że od Ciebie i na co) :)
Ja obecnie nikogo na DT nie mam. Wprawdzie zostały mi długi po kilku ostatnich znajdach, ale mam nadzieję odkuć się na bazarku :) Przy okazji zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240310-Babskie-firdygałki!-Prawie-270-pozycji!!!_na-4-cele_do-czwartku-7-03-2013-g-21-00[/url]

Edited by Kociabanda2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...