Jump to content
Dogomania

Astka Pixi ... rozkochała w sobie Madzię :) i już nie jest niczyja !!!!!


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alunia :buzi:

ja może też bym coś wyskrobała ale niestety znowu rozleciał mi się robiony już ząbek :angryy: i okazało się że obok kolejny też do roboty :shake: ze 4 stówki trzeba szykować
no i auto z warsztatu odebrałam ... jestem lżejsza o półtora tysiączka jedyne ... masakra jakaś
mój Kris ma niecałe 700 zł renty ... nie dam rady ani złotówki wyskrobać :oops:

póki co pożyczam kasę z bazarkowego konta Czesia
kasę będę musiała zwrócić bo to na jego jedzonko jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Alunia :buzi:

ja może też bym coś wyskrobała ale niestety znowu rozleciał mi się robiony już ząbek :angryy: i okazało się że obok kolejny też do roboty :shake: ze 4 stówki trzeba szykować
no i auto z warsztatu odebrałam ... jestem lżejsza o półtora tysiączka jedyne ... masakra jakaś
mój Kris ma niecałe 700 zł renty ... nie dam rady ani złotówki wyskrobać :oops:

póki co pożyczam kasę z bazarkowego konta Czesia
kasę będę musiała zwrócić bo to na jego jedzonko jest[/QUOTE]

zrobiłaś bazara dla zuzlikowej , może teraz one coś pomogą

Link to comment
Share on other sites

w drugim poście zrobię rozliczenie a póki co :

[B]z kasy Czesia przelałam:
- 45 zł transport (trasa: Ruda Śląska-Pszczyna-Zabrze-Ruda Śląska) Basiu potwierdź przelew proszę
- 400 zł zaliczka w klinice - wpłaciła Sandra - jest paragon - będzie przy rozliczeniu albo całościowo FV
------------------------
[COLOR="red"]RAZEM - 445 zł[/COLOR][/B]
[B]
wpłaty:
0,-
---------------------------
[COLOR="blue"]Razem + 0 zł[/COLOR][/B]


Sandra przelałam 400 a jutro porozmawiam z Madzią o karmie ... jak dogadam temat to przeleję na acanę jagnięcina jabłko 18 kg 235 zł ... kupisz nam, nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']w drugim poście zrobię rozliczenie a póki co :

[B]z kasy Czesia przelałam:
- 45 zł transport (trasa: Ruda Śląska-Pszczyna-Zabrze-Ruda Śląska) Basiu potwierdź przelew proszę
- 400 zł zaliczka w klinice - wpłaciła Sandra - jest paragon - będzie przy rozliczeniu albo całościowo FV
------------------------
[COLOR="red"]RAZEM - 445 zł[/COLOR][/B]
[B]
wpłaty:
0,-
---------------------------
[COLOR="blue"]Razem + 0 zł[/COLOR][/B]


Sandra przelałam 400 a jutro porozmawiam z Madzią o karmie ... jak dogadam temat to przeleję na acanę jagnięcina jabłko 18 kg 235 zł ... kupisz nam, nie? :)[/QUOTE]
malutka poprawka, Katowice -Pszczyna-Zabrze Katowice, bo kierowca z Katowic :) Pieniążki już otrzymałam
A byliście grzeczni?:razz:
zakładam, że byliście, więc wkleję wam fotki :D
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/419261_364686436895215_100000615868086_1122517_1675193573_n.jpg[/IMG]

[B]kierowcy też należały się buziaki, tak więc Pixie nie skąpiła nikomu :p[/B]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/419261_364686446895214_100000615868086_1122518_2071517954_n.jpg[/IMG]

[B]a teraz pełen relakssss :razz:[/B]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/419261_364686460228546_100000615868086_1122520_563111886_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/419261_364686453561880_100000615868086_1122519_1574636373_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/419261_364686463561879_100000615868086_1122521_480643476_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Basiu nawet o zdjęciach pomyślałś !! :buzi:

Jaka ona fajna dziewczynka ... widać że taka przytulasta

Ciekawe co tam w lecznicy ... nie hcę być namolna więc dzwonić nie będę ... zaczekam aż Sandra dostanie info z lecznicy

Na tych fotkach nie wygląda na wychudzoną tak jak pisała Klaudia.
Sandra pojedzie dzisiaj do niej i weźmie ją na spacerek.
DZIĘKUJĘ Wam wszystkim.

Basiu podziękuj jeszcze raz kierowcy :p i powiedz mu że fryzik czad :p

Link to comment
Share on other sites

Jestem już i ja :)

A więc.....
Milo było mi poznać Basię i jej kolegę (zapomniałam imienia :roll:)
A nasza Pixi superaśna, bardzo miło i przyjacielsko nastawiona do ludzi, chcąca dawać buziaki. Bez adhd :p
Cierpliwie czekała aż ją przyjmą, kładąc się prawie jak żabka na podłodze :)
Po załatwieniu formalności poszła z Panią z kliniki i nawet się za nami nie obejrzała :-(

Wstawiam paragon z wpłaty 400 zł:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1217/fdd8170f8613f135med.jpg[/IMG][/URL]

Dzwoniłam przed chwilą do kliniki ale jeszcze nie robili jej USG, bo chcą zaczekać na dr Młynarskiego. Na pewno zrobią je dziś i zrobią też badanie krwi. Pani powiedziała mi, że nie ma też problemu aby wysłać mi je na maila.
Powiedziałam, że podjadę tam dziś i wezmę ją na spacerek. Zapewniono mnie również, że 3 razy dziennie wychodzą z psami na "siku-kupkę" także na pewno też wychodzi z nimi. Poza tym powiedziano mi, że Pixi jest grzeczna i nie sprawia im problemów :loveu:

Także pojadę tam dziś tylko jeszcze nie wiem o której i zrobię jakieś fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wątek Pixi. Niewiele pomogę, ale mogę dołożyć kilka fantów do bazarku Alicji i 2 dyszki dla suni. Kiedy przyjdzie pora, zrobię też trochę ogłoszeń.
Będę kibicować tej piękności i trzymać za nią kciuki !!!

Zauważyłam, że Pixi nie ma jeszcze banerka. Czy ktoś potrafi go zrobić? Jeżeli nie , to poproszę kogoś o wykonanie.

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Znalazłam wątek Pixi. Niewiele pomogę, ale mogę dołożyć kilka fantów do bazarku Alicji i 2 dyszki dla suni. Kiedy przyjdzie pora, zrobię też trochę ogłoszeń.
Będę kibicować tej piękności i trzymać za nią kciuki !!!

Zauważyłam, że Pixi nie ma jeszcze banerka. Czy ktoś potrafi go zrobić? Jeżeli nie , to poproszę kogoś o wykonanie.[/QUOTE]

jeśli chcesz to podeślij mi fotki fantów , dołoże je do bazarku z adnotacją że są u Ciebie .

Asiu , czy pieniążki na Twoje konto ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']jeśli chcesz to podeślij mi fotki fantów , dołoże je do bazarku z adnotacją że są u Ciebie .

Asiu , czy pieniążki na Twoje konto ??[/QUOTE]
Dobrze Alu. Kiedy zamierzasz wystartować z bazarkiem? Ile mam czasu? Jeżeli nie zdążę, to proszę, zostaw jeden post na moje fanty. Ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dobrze Alu. Kiedy zamierzasz wystartować z bazarkiem? Ile mam czasu? Jeżeli nie zdążę, to proszę, zostaw jeden post na moje fanty. Ok?[/QUOTE]

dasz radę na jutro ?? albo może lepiej na środę :hmmmm:bo od poniedziałku do środy będę bez netu więc nie wiem czy czekać z bazarem do środy czy robić na szybko ??

jakby co daj na maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dasz radę na jutro ?? albo może lepiej na środę :hmmmm:bo od poniedziałku do środy będę bez netu więc nie wiem czy czekać z bazarem do środy czy robić na szybko ??

jakby co daj na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Do jutra na pewno zdążę. Wyślę na podanego maila. Po mojemu lepiej zacząć w środę, na spokojnie. jest wtedy większa szansa na większą kasę.
Czy to będzie licytacja, czy KT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Znalazłam wątek Pixi. Niewiele pomogę, ale mogę dołożyć kilka fantów do bazarku Alicji i 2 dyszki dla suni. Kiedy przyjdzie pora, zrobię też trochę ogłoszeń.
Będę kibicować tej piękności i trzymać za nią kciuki !!!

Zauważyłam, że Pixi nie ma jeszcze banerka. Czy ktoś potrafi go zrobić? Jeżeli nie , to poproszę kogoś o wykonanie.[/QUOTE]

dziękuję Elu za "dorzucenie się" do bazarku :buzi:
banerek zrobię jakiś, tylko niech mnie przestanie boleć ta goopia głowa

[quote name='Alicja']jeśli chcesz to podeślij mi fotki fantów , dołoże je do bazarku z adnotacją że są u Ciebie .

Asiu , czy pieniążki na Twoje konto ??[/QUOTE]

tak Alunia, na moje
dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Do jutra na pewno zdążę. Wyślę na podanego maila. Po mojemu lepiej zacząć w środę, na spokojnie. jest wtedy większa szansa na większą kasę.
Czy to będzie licytacja, czy KT?[/QUOTE]

mogą być i KT i licytacja , to zależy od Ciebie , mogą być 2 opcje np .licytacja od 5 zł a KT 10 zł , jak komuś zależy to weźmie na KT :)

[quote name='aida']A co będzie[/QUOTE]

ja sie domyślam :)

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się czy w przechowalni sprawdzali czy dziewczyna ma czip :hmmmm:



rozmawiałam z Sandrą ... wieści brak
jednak ok 16-17 Sandra pojedzie do małej, dowie się wszystkiego i da mi znać


EDIT:
ustaliłyśmy że porozmawia o odrobaczeniu jeszcze przed operacją - znaczy dziś
i jeśli nie ma czipu to zaczipowanie od razu przy operacji
i założenie książeczki oczywiście
po starylce ok 2-3 tygodnie szczepienia trzeba będzie zrobić

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...