Jump to content
Dogomania

Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna Lipicka']witam Argosika:)
moge prosić o link fb?

a co do spraw finansowych to dam Asowe pieniądze na Argosa, nie ma sprawy. Tylko to jest [B]57[/B] a nie 27zł;) na Asi konto pójdzie 60zł, więc tylko 24 zostało do dozbierania[/QUOTE]

Och super!Kto się dorzuci tą resztkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']witam Argosika:)
moge prosić o link fb?

a co do spraw finansowych to dam Asowe pieniądze na Argosa, nie ma sprawy. Tylko to jest [B]57[/B] a nie 27zł;) na Asi konto pójdzie 60zł, więc tylko 24 zostało do dozbierania[/QUOTE]


Justyna dziekuje bardzo, za ten zwrot.
Reszty nie trzeba oddawac, sprawa jest zakonczona

ostateczne podsumowanie i rozliczenie post 54

link do FB: [URL]https://www.facebook.com/#!/events/260955443983101/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]To piękny pies - tylko potrzebuje kontaktu z człowiekiem,a nie zamknięcia w kojcu.
Ale jak zobaczyłam Jego zdjęcie jak leży :o
W życiu nie widziałam jak leży :evil_lol:
Jak się będzie nazywał?[/I][/QUOTE]

ja mu imienia zmieniać nie będę,jak się znajdzie domek stały to niech podejmie decyzję.Ten pies jest na prawdę wspaniały,on po prostu potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Dziewczyny ja mam nowiutkie:
dwie smycze - szer.2cm i dł.120cm
obroża - szer.2cm i dł 40-55cm
Jeżeli pasują to proszę o szybciutkie podanie adresu bo zaraz idę na pocztę i wyślę priorytetem.[/QUOTE]
Avilia doszła paczka ze smyczami i obróżką?
Wczoraj poszła paczuszka z moimi używanymi różnościami a dzisiaj podjechałam do sklepu z chińszczyzną i kupiłam trochę nowych smyczy,szelek i obróżek i paczuszka zostanie przesłana w poniedziałek.Zaznaczam,że jest to chińszczyzna no ale zawsze coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Avilia doszła paczka ze smyczami i obróżką?
Wczoraj poszła paczuszka z moimi używanymi różnościami a dzisiaj podjechałam do sklepu z chińszczyzną i kupiłam trochę nowych smyczy,szelek i obróżek i paczuszka zostanie przesłana w poniedziałek.Zaznaczam,że jest to chińszczyzna no ale zawsze coś.[/QUOTE]

Tak,Anula doszła.Była popołudniu,a my Argosa rano wydawałyśmy.Ale przyda się dla innych psiaków:) Serdecznie dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Avilia doszła paczka ze smyczami i obróżką?
Wczoraj poszła paczuszka z moimi używanymi różnościami a dzisiaj podjechałam do sklepu z chińszczyzną i kupiłam trochę nowych smyczy,szelek i obróżek i paczuszka zostanie przesłana w poniedziałek.Zaznaczam,że jest to chińszczyzna no ale zawsze coś.[/QUOTE]
[I]Nie ważne czy chińszczyzna czy nie - każda jedna nawet używana smyczka,obróżka,szeleczki - na wagę złota.
Dziękujemy bardzo za paczkę!
Jesteś wspaniała!![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Nie ważne czy chińszczyzna czy nie - każda jedna nawet używana smyczka,obróżka,szeleczki - na wagę złota.
Dziękujemy bardzo za paczkę!
Jesteś wspaniała!![/I][/QUOTE]
Dzisiaj powinna dotrzeć ta chińszczyzna nowa.Cieszę się,że w takim chociaż stopniu mogłam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Dzisiaj powinna dotrzeć ta chińszczyzna nowa.Cieszę się,że w takim chociaż stopniu mogłam pomóc.[/QUOTE]


Dotarła!Dziękujemy za te wszystkie fanty!Dla nas to skarby,które zużywamy w ogromnych ilościach:) Naprawdę serdecznie dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Anula - Twoja pomoc jest nieoceniona!!
Nawet nie wiesz jak bardzo Nam pomogłaś!![/I][/QUOTE]
Klaudus,Avilia aż mi głupio - czerwienię się tylko tego nie widzicie!
Zaaregowałam na apel Avilia i to wszystko.Jak uda mi się to jeszcze zakupię tą chińszczyznę na początku marca i prześlę paczuszkę,teraz już nie dam rady,ale przynajmniej będzie co założyć na już bidulom.
Te rozmiary z chińskiego sklepu obróżek i szelek mogą takie być,bo nawet nie rozpakowywałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Klaudus,Avilia aż mi głupio - czerwienię się tylko tego nie widzicie!
Zaaregowałam na apel Avilia i to wszystko.Jak uda mi się to jeszcze zakupię tą chińszczyznę na początku marca i prześlę paczuszkę,teraz już nie dam rady,ale przynajmniej będzie co założyć na już bidulom.
Te rozmiary z chińskiego sklepu obróżek i szelek mogą takie być,bo nawet nie rozpakowywałam?[/QUOTE]

Jasne,że mogą być!W schronie mamy psiaki od 3kg w górę więc jakiego rozmiaru byś nie kupiła to będzie dobre:)
Dziękujemy!
I wiesz-jako jedyna zareagowałaś na nasz apel-jedna,jedyna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...