Jump to content
Dogomania

Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest bezplatny dom tymczasowy z Lodzi dla Argosa u Pani Magdaleny ze Strazy dla Zwierzat [URL]https://www.facebook.com/messages/1076740254#!/permalink.php?story_fbid=266433690101943&id=260955443983101&notif_t=feed_comment_reply[/URL]
Tylko kwestia transportu... rozglaszam z prosba o pomoc w transporcie

Link to comment
Share on other sites

Jubu z dogo w razie czego zaproponowala transport za zwrot paliwa, Jubu jest z Koluszek, caly czas szukamy na FB na wydarzeniu Argosa transportu bezplatnego lub laczonego, jesli nic nie znajdziemy bezplatnego, to kilka osob na FB deklarowalo pomoc pieniezna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Dziewczyny, a dałoby się go przewieźć pociągiem? Będę w weekend w Łodzi, w sobotę mogłabym po niego pojechać za zwrot przynajmniej części kosztów podróży.[/QUOTE]


Musimy poczekac na dziewczyny Avilie i Klaudus, co dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Psiak musi do piątku opuścić miejsce w którym przebywa.Więc do tego czasu musimy ten transport znaleźć.[/QUOTE]

Olu, jest platny transport za zwrot paliwa od Jubu, Kilka osob z FB deklarowalo pomoc pieniezna na transport, wiec uzbieramy
Chodzi tylko o Wasza zgode i danie sygnalu na FB, jesli w wolnej chwili mozesz wejsc na jego wydarzenie ( wiem ze macie urwanie glowy....)

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Do piątku włącznie?[/QUOTE]

Z tego co wiem na dzień dzisiejszy to tak.Do piątku włącznie.

Asiu ja tam na pewno wejdę,ale już nie dzisiaj,padam na twarz po prostu.Mam zaćmienie umysłu,ciężko mi się myśli i kombinuje.Jutro tam wszystko ogarnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']To jak ogarniesz, to daj znać. Bo nie wiem czy mam się wywiadywać o piątek i wykręcać z urodzin brata czy psiak pojedzie samochodem tym transportem z fejsbuka. ;)[/QUOTE]

Dam znać na pewno!
A teraz zmykam z Dogo,bo już nawet literek nie widzę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Dam znać na pewno!
A teraz zmykam z Dogo,bo już nawet literek nie widzę:)[/QUOTE]

Olu, ok, wiem ze macie urwanie straszne a my ( ja ) molestuje pw, sorry.:oops:

Olu na dzisiaj jest 200 zl dla Argosa na transport i wykup ( 100 zl - moje, 20 funtow Zuzanny z FB - zaloze za nia a ona mi odda ) i jeszcze dwie osoby deklarowaly i maja mi dac znac ile, wiec mysle ze spokojnie uzbieramy te ok. 350 wykup i paliwo i bedzie mozna zabierac malca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Dziewczyny, a dałoby się go przewieźć pociągiem? Będę w weekend w Łodzi, w sobotę mogłabym po niego pojechać za zwrot przynajmniej części kosztów podróży.[/QUOTE]
[I]Nie ma opcji - dziewczyno...
To byłaby najdłuższa podróż Twojego życia...
On nie chodzi na smyczy w ogóle.
Ja trzymałam Go na smyczy max 10 minut - a byłam pewna ,że w kamieniołomie pracowałam... :evil_lol:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzik770']jestem i ja u Argosa.Już na niego czekam,żeby dobrać mu się do dupy i nauczyć kulturalnego chodzenia na smyczy bez wyrywania ludziom rąk:evil_lol:[/QUOTE]

Oj będziesz miała czego uczyć i do czego się dobrać;] Bo kawał dupki to on ma:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Nie ma opcji - dziewczyno...
To byłaby najdłuższa podróż Twojego życia...
On nie chodzi na smyczy w ogóle.
Ja trzymałam Go na smyczy max 10 minut - a byłam pewna ,że w kamieniołomie pracowałam... :evil_lol:
[/I][/QUOTE]
Aha, rozumiem. Tak pytałam, bo nie znam psa, ale skoro nie ma opcji, to trudno ;)
Trzymam kciuki za transport fejsbukowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, na chwile obecna jest 240 zl z FB, tj. ( Zuzanna K. - 100 zl, Joanna S. 100 zl, Monika S - 40,26 zl ) [U]komu wplacic te pieniadze[/U]?

Zbieramy dalej, moze jeszcze ktos cos dorzuci z FB,

[B]EDIT:[/B]
przyszlo 15/03 z paypala do mnie 40,26 zl od w/w Monika S.

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Dziewczyny, na chwile obecna jest 240 zl z FB, tj. ( Zuzanna K. - 100 zl, Joanna S. 100 zl, Monika S - 40 zl ) [U] komu wplacic te pieniadze[/U]?

Zbieramy dalej, moze jeszcze ktos cos dorzuci z FB,[/QUOTE]

Pisałam z Jubu-można się z nim rozliczyć po podróży.Więc może,albo jego konto,albo konto DT który przekaże mu pieniążki.
Do nas musiałoby tylko trafić 40zł na wykup Argosa-musimy zapłacić przy odbiorze psa.No i błagam o wsparcie na smycz i obrożę!To kawał chłopa jest,a my już ani jednej smyczy czy obroży nie mamy!O pieniądzach na to nie wspominając...Cienko przędziemy niestety już teraz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...