Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

Aleś właśnie je kolację,Hana czeka czy jak zawsze coś dla niej w miseczce Alesiowej zostanie,ale jakoś się dzisiaj nie zanosi,im dłużej Ali je tym oczy Hany robią się większe:crazyeye:jest!no dobra niewiele tego...miska niedokładnie wylizana,Hana kończy wyraźnie zadowolona:loveu:
a teraz Aleś jak zawsze po posiłkach i spacerach awanturuje się,bo maminka jeszcze gryzaczka nie dała:mad:


Przepraszam,że dopiero teraz,po paru dniach,ale musiałam sobie zrobić małą przerwę
wszystko u nas ok,Aleś chyba na nowy lek zaskoczył,bo ataków a razie tfuu

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy,dziękujemy:loveu:
kiedyś wpadła do nas rodzinka z dwuletnią córcią,bardzo rezolutną
wpadła w zachwyt widząc miśki,ale no kto jej mógł skraść serduszko...no kto:evil_lol:oczywiście Ali
jak już wygłaskała,wytuliła...przytuleni obejrzeli tak całą bajkę (7 minut)
Aleś był wyraźnie zadowolony:loveu:ale po bajce zwiał pod kanapę i wyszedł jak sobie poszli:evil_lol:

upały znoszą dość dobrze,dopiero wieczorami wychodzą na dłuższy spacerek:)

Link to comment
Share on other sites

głosowałaś na Fundację Ostatnia Szansa ?
to takie proste,nie zwlekaj!
wszyscy wiemy jak!
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16773&sid=c78abdca2bfc0dbaf6de3a79b8704a5b[/url]

potrzebują tej pomocy!
Pomóżmy!już niewiele czasu pozstało,przegrywają 47 punktami!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Figunia']zaglądam do kochanych maleńtasów i o zdrówko pytam...
Jak znoszą upały?
Głaskam slicznoty![/QUOTE]

Witam,ogólnie nieźle z tymi upałami,jeden dzień był krytyczny,spędził ją w naszym towarzystwie na klatce schodowej
ledwo dawał radę

[quote name='haliza']Fajnie, że wszystko dobrze, u mnie też Ami poluje na resztki ale czasami jak się pośpieszy to burczenie od Tomisia murowane:lol:[/QUOTE]

oj byłby najszczęśliwszy gdyby tak wór śmieci czekał na niego każdego dnia:evil_lol:

[quote name='Sonka95']Cześć Kochani :loveu:[/QUOTE]

oj długo Was nie było,już się martwiłam
Doriska daje radę to najważniejsze:lol:

zostały nam do powitania naszego Maleńkiego ostatnie dni,wlecze się to teraz,ja już mam zespół niespokojnych rąk:evil_lol:

Co u Miśków?osiągnęliśmy ogromne sukcesy wychowawcze :evil_lol:
Hana sypia w budce-wystarczyło,że Aleś chyba przez pomyłkę raz do niej wszedł:evil_lol:Hanka małupuje wszystko a i chyba raczej zazdrosna-wystarczyło:-o
Aleś śpi na swoim wielkim posłaniu w moim pokoju też-tutaj wystarczyły 4 noce spędzone z nim obok jego posłania:loveu:
zmoczył mi kilka razy kanapę podczas ataku a ostatnio oddał stolec,więc nie było wyjścia
co nie znaczy,że sobie w ciągu dnia nie podsypia na kanapie:evil_lol:
Ali wchodzi sam po schodach:loveu:
pozdrawiamy wszystkich cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Hana jest taką samą zazdrośnicą jak moja Sonia :evil_lol: Fajnie , że znowu jesteście :)[/QUOTE]

no niestety tak:evil_lol:śmieszna przy tym bardzo,podpatruje Alesia i robi prawie wszystko to co on:)
potrzebowałam chwili odskoku,zaglądałam na chwilę...
a i czasu trochę mniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza'].....i co tam u Was :loveu:[/QUOTE]

Kochana urodził się mój pierwszy wnuczek...Adaś 27.08.2013 o godz 22:40
[IMG]http://i42.tinypic.com/j08u1x.jpg[/IMG]
pierwsza doba w domku była dla Adasia i dla nas straszna
nakarmili Adasia w nocy,bez pytania
i zaczęła się jazda...
już sztuczne mleko w domku jest
ale moja córcia dała radę i Adaś dał radę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Kochana urodził się mój pierwszy wnuczek...Adaś [B]27.08[/B].2013 o godz 22:40
[IMG]http://i42.tinypic.com/j08u1x.jpg[/IMG]
moja córcia dała radę i Adaś dał radę:loveu:[/QUOTE]

Kochana Babuniu, serdeczne gratulacje dla dziadków i rodziców :) A dzieci urodzone 27 sierpnia są naprawdę wyjątkowe :) Wiem z autopsji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Marmosiu dziękuję w imieniu wszystkich:loveu:oby tylko Adamek rósł zdrowo
znając osoby urodzone tego dnia,nie mam wątpliwości:loveu:
Adaś ujrzał świat w obecności swoich najbliższych:loveu:rodzinny poród to piękne przeżycie,mogliśmy mamusi towarzyszyć od wejścia na porodówkę do przejścia na położnictwo
to był piękny dzień:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Marmosiu dziękuję w imieniu wszystkich:loveu:oby tylko Adamek rósł zdrowo
znając osoby urodzone tego dnia,nie mam wątpliwości:loveu:
Adaś ujrzał świat w obecności swoich najbliższych:loveu:rodzinny poród to piękne przeżycie,mogliśmy mamusi towarzyszyć od wejścia na porodówkę do przejścia na położnictwo
to był piękny dzień:loveu:[/QUOTE]
O rany, nie zaglądałam bo miałam kłopoty a tu takie wieści :loveu:[B]GRATULACJE DLA KOCHANEJ BABUNI, CAŁUSKI DLA MALUTKIEGO ADASIA I GRATULACJE DLA RODZICÓW [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:. strasznie się cieszę i życzę zdrówka, zdrówka, zdrówka........ale mieliście przeżycie tylko pozazdrościć :loveu: - a u nas za tydzień chrzciny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']O rany, nie zaglądałam bo miałam kłopoty a tu takie wieści :loveu:[B]GRATULACJE DLA KOCHANEJ BABUNI, CAŁUSKI DLA MALUTKIEGO ADASIA I GRATULACJE DLA RODZICÓW [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:. strasznie się cieszę i życzę zdrówka, zdrówka, zdrówka........ale mieliście przeżycie tylko pozazdrościć :loveu: - a u nas za tydzień chrzciny :lol:[/QUOTE]


Dziękujemy pięknie:)u nas chrzciny w ostatnią niedzielę września
wspaniałe przeżycie...ale żeby tylko się za szybko nie powtórzyło:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Dziękujemy pięknie:)u nas chrzciny w ostatnią niedzielę września
wspaniałe przeżycie...ale żeby tylko się za szybko nie powtórzyło:razz:[/QUOTE]

No proszę, Adaś skończył już 9 dni a ja dopiero teraz czytam...
Gratulacje przesyłam Rodzicom, Babci, całej Rodzince a Maluszek niech zdrowo i szczęśliwie rośnie! Serdeczności!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Dziękujemy pięknie:)u nas chrzciny w ostatnią niedzielę września
wspaniałe przeżycie...ale żeby tylko się za szybko nie powtórzyło:razz:[/QUOTE]
Pewnie, pewnie teraz musicie nacieszyć się maleństwem :loveu:u nas dziewuszki też rosną :loveu:(Martusia poszła do przedszkola)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...