Jump to content
Dogomania

Hodowla "PRZYJACIEL DZIECI"


alantani

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ja juz kojarzę :evil_lol:
pamietam ze na owczarku tez bylo glosno o jednym ze skradzionych psiaków . a takze o dzialalnosci hodowcy w zond i zk , teraz znów czytalam o przygotowaniach do najbliższej wystawy ... KHRON ?

Link to comment
Share on other sites

jesusicku-zmusicie mnie do dokladnego przejrzenia tych tematow:mad: :roll: .a ja zasypiam na siedzaco-jeszcze musze do domu wrocic ale to juz mam podwozke-chyba ze zanocujemy hihihi i tak to sie pewnie skonczy:multi: .
boszsz nie mozecie starej kobiecie z oczkami na zapalki jakos strescic tematu albo co?litosci:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Następne znalezione, mi sie puzle układają
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4504671#post4504671[/URL][/quote]przeczytalam wszystkie tematy z linkow i nie bardzo kumam o co chodzi.suke skradziona z hodowli tej chodofczyni wywalonej z zondu[dlaczego zkwp jej nie wywalil?:crazyeye: tez?jak zwykle olano problem?]dostali jacys ludzie jako prezent?a potem chcieli dokumenty i dotarli do chodfcy i afera ze pies skradziony?
ta skradziona suka byla ta bida krotkowlosa na zdjeciu?no to ci ludize powinni hodowcy zaplacic jakas drobna sume[no 500zl za takiego szczeniaka +metryka styknie]i po sprawie.ja bym im tego psa nie zabierala[zabrano im?].dobra-jak cos popierniczylam sprostujcie bo niewiele zrozumialam z tego wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']krotkowlosa:diabloti: :evil_lol: .bo juz sie zaczynam czuc kretynsko z tymi moimi jazdami:oops: :roll:[/quote]
no wiesz, ja osobiście bardzo Cię za to podziwiam i nigdy nie powiedziałabym, że jest to kretyńskie... zaraźliwe owszem, ale nie kretyńskie :mad:

Link to comment
Share on other sites

ada bardzo ci dziekuje:oops: .ja sie czasem gloopio z tym swoim upierdliwstwem czuje bo w sumie moglabym to olac ale taka jestem uparta jak mul ze nie moge.no to probuje sie dostosowac.ale i tak mi nie wyjdzie cos czuje.taki feler:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...