Jump to content
Dogomania

Galeria SHAR PEI czyli Nemo,Margo i Fubuś


margo001

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margo001']betka-sp nic dodać nic ująć :loveu::loveu::loveu:[/quote]

hihihihihhi...ja tam kocham wszystkie sharpy :razz::razz::razz::razz::razz: no może oprócz tych które widziały we mnie obiad :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ŻARTUJĘ :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ale faktycznie czasem różnice są dość spore... ale może tak ma być.... dla każdego cos dobrego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hihihihihhi...ja tam kocham wszystkie sharpy :razz::razz::razz::razz::razz: no może oprócz tych które widziały we mnie obiad :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ŻARTUJĘ :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ale faktycznie czasem różnice są dość spore... ale może tak ma być.... dla każdego cos dobrego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Tych potworów nie da się nie kochać :loveu: mogłabym mieć ich całe stadko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']SBT i tak pewnie nie ma :diabloti:

mam fotky ze śniegiem - Viki i Arusia po raz pierwszy go widziały :evil_lol: później wrzucę :eviltong:[/quote]
SBT nie ma :roll:
Ciekawam jak dziewczynom się śnieg podoba:-o bo moje sharpy są zachwycone śniegiem :evil_lol:
A ja świerzutkie jesienne fotki załadowałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']SBT nie ma :roll:
Ciekawam jak dziewczynom się śnieg podoba:-o bo moje sharpy są zachwycone śniegiem :evil_lol:
A ja świerzutkie jesienne fotki załadowałam :loveu:[/quote]

najszczęśliwszy jest CTR :evil_lol:

Viki była strasznie zdziwiona i wolała zrobić siusiu w domu na podłogę :roll:
Arwena nie miała takiego problemu ;) ogólnie małe były zainteresowane i chciały się bawić ;) Elita jak to ona wieczorem zawsze siusiu i do domu, więc nie wiem czy ten śnieg właściwie zauważyła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]margo001 [/B]dzięki za powitanie :*
[B]agnethka [/B]uważaj na sharpy, są podstępne - atakują znienacka i szturmem zdobywają serca :) Z nimi jest jak z niemowlakami - zapatrzysz się.... i też chcesz mieć takiego ;P
Ja prenumeruję obie psiowe gazety: mam więc dwa różne kalendarze :) W "Przyjaciel Pies" na jednym ze zdjęć jest sharpek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodek1703']
[B]agnethka [/B]uważaj na sharpy, są podstępne - atakują znienacka i szturmem zdobywają serca :) Z nimi jest jak z niemowlakami - zapatrzysz się.... i też chcesz mieć takiego ;P[/quote]

to samo mogę powiedzieć o staffikach - jak ktoś z nimi spędzi jakiś czas to je potem :loveu: bo one są przesłodkie, takie dziubdziusie całuśne :loveu: [B]margo001[/B] coś o tym wie...hihi.... :lol:

a niemowlaki na mnie nie działają ;) mogę sobie popatrzeć, ale nie chcę drugiego - jedno starczy :evil_lol: dziś 5 lat już kończy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']to samo mogę powiedzieć o staffikach - jak ktoś z nimi spędzi jakiś czas to je potem :loveu: bo one są przesłodkie, takie dziubdziusie całuśne :loveu: [B]margo001[/B] coś o tym wie...hihi.... :lol:

a niemowlaki na mnie nie działają ;) mogę sobie popatrzeć, ale nie chcę drugiego - jedno starczy :evil_lol: dziś 5 lat już kończy :loveu:[/quote]
:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

hihihi...wszystkie misiowate maleństwa są sliczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale ja jestem stronnicza :cool3::cool3::cool3: i i tak najbardziej kocham te pomarszczone ... hihihhiihihi.... choć [B]agnethka[/B] .... twoje stafiki kiedys wzbudziły już moje zainteresowanie...hihihihhi...ale jestem wierna :loveu::loveu::loveu::loveu: i tak chyba narazie pozostanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hihihi...wszystkie misiowate maleństwa są sliczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale ja jestem stronnicza :cool3::cool3::cool3: i i tak najbardziej kocham te pomarszczone ... hihihhiihihi.... choć [B]agnethka[/B] .... twoje stafiki kiedys wzbudziły już moje zainteresowanie...hihihihhi...ale jestem wierna :loveu::loveu::loveu::loveu: i tak chyba narazie pozostanie[/quote]


ja już kiedyś powiedziałam, że staffik będzie mi towarzyszył przez całe życie ;) i tak będzie... a że jestem tolerancyjna dla innych psów (ras) - kocham wsje... to nigdy nic niewiadomo...może nagle uznam, że yorczek to też pies? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rotek w skrzynce fajowy, w kalendarzu z "Mojego Psa".
Staffiki śliczne są, ale jak dla mnie chyba zbyt żywiołowe.:cool3: Jakoś odpowiada mi koci charakter moich sharpów. Niespełnioną (no, może kiedyś) miłością mego życia jest cecet:loveu::loveu::loveu: A co do zapatrzenia się na bobasy to racja. Na mnie też nie działa.:razz: Mój niemowlak za tydzień kończy 13... lat i jakoś nie zebrało mi się na drugiego:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Kielce - wiedzieliście, że sharpek stanął na BOG na lok.1? :cool3:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/11294504-post715.html[/URL][/quote]
Kurcze a my nie zostaliśmy do finałów:-( "Nasz" Indorek się nie załapał na finały, do domu mieliśmy kawał drogi więc ruszyliśmy. To, że sharpek wygrał grupę to duży sukces dla psa i uznanie dla rasy:razz: Chociaż prawdę powiedziawszy na ringu nie zachowywał się rewelacyjnie:roll: Strasznie się wyrywał, rzucał, próby zapanowania nad psem wyglądały czasami jak taniec:lol:

Link to comment
Share on other sites

myślę, że skoro zgarnął BOG to nie było, aż tak tragicznie ;)
może handler był zestresowany przy ocenie i to się przeniosło na psa ;) u mnie tak bywa, że Elita świetnie odczuwa moje nastawienie :razz:
zresztą nie nam oceniać - wybór sędziego ;) tym bardziej sędziego, który wybierał BOG ;)


[B]margo001[/B] - wrzuć jakieś "zimówki" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...