Jump to content
Dogomania

Barf w Krakowie


torcia

Recommended Posts

Niestety ceny to oni mają zabójcze. Taniej wychodzą zakupy internetowe lub podróż na Halę Targową. W sklepie Perros tylko gęsina lub struś w cenie zbliżonej do rynkowej. A szkoda... bo mieliby częstego gościa.

Link to comment
Share on other sites

mi się wydaje że wcale takich wysokich cen nie mają.... ją kupuję tam zapas na cały miesiąc i dla 3 psów które jedzą razem ponad 50kg wchodzi ok 650zł karma kosztowała mnie 750 zł miesięcznie. poza tym ogromna wygoda przyjeżdżam raz na tydzień wszystko czeka gotowe. pilnują jadlospisu.

Link to comment
Share on other sites

O tym dystrybutorze słyszałam i chyba rzeczywiście ceny trochę wysokie w porównaniu ze stroną internetową,a może jakieś inne zródło?Tak wiem,że na targowiskach można coś upolowac,ale jednak gotowe i szybciej i łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...

Halo Halo Kraków i okolice.

Już od dłuższego czasu zamawiam u znajomej (ta ma znajomego w ubojni) mięso mielone z wołowiny z dodatkiem wieprzowiny. Po kontrolach.
No i ja znów chętna na zamówienie bym była...ale ona nadal ma zapas, a min zamówienie to 50 kg ( ja bym brała 15 kg)

Mięso jest II klasy tzn ścinki mięsa, trochę tłuszczyku czy ścięgna.
Nie jest wysuszone na wiór!
Mielone na większe kawałki (skrawkowe)
Świeże, dostajemy jeszcze tego samego dnia po rozbiórce
Większość mięsa wołowego "ukryte" pod wieprzowym:lol:

Karmię już od paru miesięcy nim i jestem bardzo zadowolona.
W szczególności że jeszcze trochę z niego "soku" wypływa [IMG]http://www.barfnyswiat.org/images/smiles/icon_smile2.gif[/IMG]

Cena 3,50zł/kg

Ktoś byłby chętny?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Znalazłam ostatnio sklep na ulicy Olszańskiej, mały sklepik ABC bodajże - mieli tam zamrażarkę z mięsem z Aspolu. Trafiłam przypadkiem, już byłam uradowana że zrobię zakup, ale się okazało że od jakiegoś czasu im nie dowożą mięcha. Mają się zapytać i poprosić o wznowienie dostaw. Jak dowiem się że będzie już to dam znać :)

A czy pod Halą Targową jest taki sklep z psim mięchem ? W którym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

hej. wywołano mój sklep w temacie, więc spieszę z wyjaśnieniem. Rzeczywiście jakiś super niskich cen nie mamy proszę pamiętać, że nie jesteśmy producentem a tylko sprzedawcą wyrobów firmy Primex. Ta firma ma w swojej ofercie mięso 1 klasy a ono kosztuje niestety dużo co można sprawdzić w pierwszej lepszej masarni. Mamy też rzeczy, które ciężko kupić gdzie indziej jak np. żołądki wypełnione treścią czy kolanka indycze. Nie mamy tylko gęsiny i strusia bo mamy też wołowinę, cielęcinę, baraninę, indyka, kaczkę, ryby i różne mieszanki. Oczywiście można kupować tańsze rodzaje mięs podobnie jak można nie karmić (jak ktoś karmi suchą karmą) dobrą karmą ze sklepu zoologicznego tylko jakimś "pedigri" z marketu;)

Jedna sprawa, nie sądzie, że zarabiamy na tym kokosy, sklep stacjonarny niestety kosztuje i zawsze załatwienie czegoś na boku, z internetu czy z ubojni będzie tańsze... nie wynika to z naszej złej woli wystarczy policzyć. średnia marża w sklepie zoologicznym jaką można narzucić to 20% od tego trzeba odliczyć podatek dochodowy, media czynsz, pracowników, koszt przemysłowych zamrażalek no i jakiś zysk bo przecież ja też coś muszę jeść;) itd itd.. to tak dla wyjaśnienia w ogólności a nie żeby się pożalić :):):)

jakby ktoś był ciekaw cen to.. [URL]http://barf-krakow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=5[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

55 zł za 0,5 oleju lnianego :D chyba wam się coś pomyliło :D :D w aptece przy moim bloku dostane świetnej jakości, sprowadzany (nie taki, który leży miesiącami na półce) za 25zł. to pierwsza sprawa, druga jest taka, że dla psów oleje roślinne się nie nadają. ceny mięs też kosmiczne, jak się poszuka to w podobnych cenach można dostać świeże w marketach - spokojnie można kupić kg wołowiny za 18 zł, a wy nawet nie piszecie co u was się kryje pod hasłem ''wołowina''... serca wołowe wczoraj kupiłam po 4zł za 450g (w markecie, nie w hurcie!), wy macie kilo za 14...

Link to comment
Share on other sites

ehh. no pewnie, że da się znaleźć różne produkty na promocjach i pewnie, że małemu sklepikowi trudno się równać z marketem, który kupuje w setkach ton mięso (i dzięki temu ma zniżki) itd itd, jeżeli Pani zarzuca nam, że nie rywalizujemy z tesco cenami to powiem tylko, ze niestety nie będziemy hmm

nie my ustalmy ceny, dokładamy swoje 20% marży do ceny zakupu od hurtownika i tyle. olej lniany jeden kosztuje tyle a drugi tyle, tak jak proszek do prania jeden kosztuje 2 zl a drugi 6 zl każdy może wybrać.

a co do tego co się kryje u nas pod hasłem "wołowina" - kryje się półtusza wołowa bez polędwicy, zmielona (dodam że jak jest napisane z kością to jest zmielona kość a jak bez kości to kości nie ma)

ja z zasady nie kupuje w marketach ale każdy może robić co chce

i na koniec, w markecie jakość produktów jest powszechnie znana, mamy różne rodzaje mięs (również takie niedostępne w marketach), doradzamy w sprawach diet psów, doradzamy w sprawie zachowania zwierzaków itd itd. mamy swoje plusy choć pewnie i jakieś minusy.

pozdrawiam maks

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi o rywalizację. fajnie by było gdyby w krakowie był sklep gdzie można dostać chociażby ścinki z mięsa, gorszej klasy dla psa, ale w rozsądnej cenie. bo w takiej cenie jak się uprę to sobie znajdę koło siebie nie kłopocząc się dojazdami.

przecież wiemy, że psie mięso powinno mieć trochę ścięgien, tłuszcz a nie sam mięsień. takie mięcho jest dla psa najbardziej wartościowe, a takiego już w markecie nie dostanę. bardzo jestem ciekawa sąd bierzecie mięso, skoro jest lepsze od marketowego?

co do oleju lnianego to jest cena z kosmosu i jeżeli ktoś wam takie ceny oferuje - to zmieńcie dostawcę. swoją drogą olej lniany jest jednym z najbardziej wrażliwych na przechowywanie, stąd jego krótka data przydatności. nie lepiej sprowadzać dużo lepszy dla psów olej z łososia? tańszy, trwalszy i przede wszystkim całkowicie dla psa przyswajalny.

Link to comment
Share on other sites

mięso bierzemy z firmy primex, skoro jest wspominana wołowina jest mielona właśnie z półtuszy (bez polędwicy) to właśnie zawiera wszystko nie tylko sam mięsień...

ścinki z mięsa jak dla mnie nie są odpowiednie, nigdy nie wiadomo co tam jest i w jakiej proporcji ale proszę bardzo, i można kupować nawet 4 kategorii mięso dla psa ale to też nie jest nasz sposób karmienia... podobnie gdy ktoś kupuje dla siebie może kupować parówki za 4 zł lub kiełbasę krakowską za 30 zł

jak wspomniałem, mięso bierzemy z firmy primex, ta bierze z ubojni kontrolowanych przez nadzór weterynaryjny, z ubojni które produkują mięso dla ludzi. podejrzewam, że dokładnie z podobnych miejsc biorą mięso markety, rzecz w tym, że dość się nasłuchałem o praktykach w marketach, jak się przechowuje, co się dzieje po zamknięciu itd ale nie będę tu pisał teraz i wadach marketów, ja wolę kupować w innych sklepach i tyle...

osobiście mam inne zdanie co oleju lnianego, uważam, że jest on najlepszy dla psa, jak Pani ma jakieś badania naukowe potwierdzające, że olej z łososia jest całkowicie przyswajalny to uprzejmie poproszę. i tak wiem, że jest krótka przydatność tego oleju więc na co dzień go w sklepie nie mam - chyba, że ktoś zamówi. zresztą i tak raczej doradzam, żeby dodawać siemię lniane..

pozdr maks

Link to comment
Share on other sites

hej, ponieważ moje pieski źle zniosły barfa to pozbywam się drobnych zapasów żołądków wołowych.
zainteresowanych zapraszam pod adres: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=3511449933[/url]

możliwa niewielka negocjacja ceny :)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...