Jump to content
Dogomania

Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.


Onaa

Recommended Posts

Kochani a opcja tego DT w opolskim już całkowicie upadła ?

Hotelik u Neris ma niewątpliwy plus - jest niedaleko, poza tym sprawdzony będzie przez Ocelot ;)

Nie wiemy tylko czy Neris znajdzie miejsce dla naszego kudłaczka ? Oby ...

Powiem Wam jak tak patrzyłam wczoraj na fotki to wcale nie widać, że Tedi ma chorą łapkę ... czy on się na niej opiera ?

Link to comment
Share on other sites

przydreptałam na zaproszenie, ale póki co niestety tylko mogę tutaj potowarzyszyć duchowo.

ja jak najbardziej zgadzam się z Ewa204, mimo iż znam Neris z wątku Maksa, wiem jak się nim dzielnie opiekowała w najgorszych momentach, kiedy to szczęka się posypała. Wiem, jak troskliwie się Maksiem opiekuje, ile poświęcenia ją to kosztuje, bo Maksiu nie jest łatwym psem ;)
mimo wszystko również jestem za tym, by DT i hoteliki odwiedzać, kontrolować.

Link to comment
Share on other sites

Witjcie cioteczki i Tedunku:)Ciocia Neris da odpowiedz moze dzis,czy bedzie mogla przyjac Tedusia......
czyli na te chwile mamy 40 zl stalych:)to juz cos,ciesze sie bardzo,dzis bede znow zasypywac ciotki pw,a co;)

[B][COLOR=red]BLAGAMY O KAZDA NAJMNIEJSZA SUMKE DLA TEDIEGO!!!!!![/COLOR][/B] KUDLACZEK JEST TAKI SMUTNY......:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelin']chyba w grudniu zawiozłam tam barrego. To nieprawda.ze psy są przyjmowane poza bramą...
Weszłam z barrym, wspólnie z neris wprowadziłysmy go do kojca....co prawda elementy,z których zbudowany jest kojec nie są pomalowane na <<słitaśny>> rózowy kolor,ale psy sie cieszą na widok neris, dobrze wygladają ( np misiek aż za dobrze).to jest cos ,na co ja zwracam uwage...
Zanim sie cos takiego napisze, trzeba pomysleć...[/quote]
dziekuje za pojawienie sie na watku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Jestem na zaproszenie. Jak założycie psiakowi wątek na naszym forum (link w podpisie) to pomożemy w ogłoszeniach.[/QUOTE]
ojej Glodenku,dziekuje ,ze sie zjawilas:)
cioteczki Ocelot i Dogo czyli zakladamy tam watek,tak?ja sie nie chce jakos tu szarogesic ;)szansa dla Tedunia,puka do drzwi:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Słodki psiaczek. Myślę , że DT to dobry pomysł póki co ale według mnie ma szansę na domek. Jest mały i bardzo ładny. Może by go ogłosić w Dzienniku Zachodnim? Ostatnio 6 naszych psiaków pojechało do domków dzięki ogłoszeniom w Dzienniku Zachodnim.[/QUOTE]
cioteczki to dobry pomysl...wykupmy mu te ogloszonka w dzienniku.....ja jestem dooopa w robieniu ogloszen,ale moze ktos pomoze;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...