Jump to content
Dogomania

Figa znalazła dom! :)


Eurasierka

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pidzej']super Lava.

Pomyślałam, że jeśli taki np. zakładki nie sprzedadzą się na bazarku, to można je wystawić na allegro. ostatnio aukcje charytatywne i 'wirtualne' przedmioty są usuwane, a mi te zakładki szybko idą, mogą być symbolicznym przedmiotem. I już niekoniecznie na Figę, a np na ogólny afn.[/quote]


przypominam ze ...moga byc potrzebne pieniadze na sterylizacje, wiec zbierac zebirac na fige a jesli zostanie to wtedy mozna przekazac na ogolny afn...

na to zawsze jest czas, a na razie sunia nie ma ani domu, ani nei jest wysterylizowana a jak sie skonczy hotelik po 8 zl bo czas jest ograniczony to inne sa po 15-20 i wiecej zlotych za dobe Pidzej
i o tym trzeba pamietac

napisalam w poscie do zakladek Lavyy byscie wy autorki zakladek zwrocily sie do tych ktore wlasnie sprzedaja i kupuja ksiazki na bazarku, te akcej mozna polaczyc...
jedni kupia ksiazke i przeniosa sie do zakladek inni sameksiazki

nie wiem czy nie warto zwrocic sie do osob wlasnie sprzedajzacych ksiazki by wkleily linki o zakladkach!

trzeba wychodzic do klienta!
mawialo sie kiedys : Frontem do klienta...

Link to comment
Share on other sites

dzieki beatko..ale juz taka padnieta bylam po tym pelnym emocji dniu, ze to juz byl rzut na tasme!

jak widac....hmmmm
sluszny!

dzieki! jeden wypatrzy tu, drugi tam i lancuszek sie tworzy

swietnie! z roznych wzgledow swietnie!
uczymy sie wspolpracowac!
no i wszystko to swietna nauka na przyszlosc!

w moim watku adopcyjnym / mam w podpisie link do tego watku...w uzupelnieniu chwilowo vademecum adopcyjnego/ chcialabym opracowac
[B][COLOR=red]ABC adopcji przez, tzn za posrednictwem dogo[/COLOR][/B]


prosze wpisujcie uwagi, ci ktorym na sercu lezy najbardziej dopracowana adopcja, a sadze, ze wszystkim nam na tym zalezy, by pies trafila do tego wlasciwego domu

nie przewidzimy klopotow, zyciowych sytuacji..ale pewne etapy mozemy wspolnie pokonac
ot jak wczoraj maciaszek i pan z kojcem i buda dla Figi

[B]bo adopcja przez dogo jest adopcja znacznie trudniejsza, [/B]
tak wiecej etapow , ogloszenie stad, propozycja adopcji stamtad, wyadoptowujace osoby wielokrotnie nieznajace psa, czesto to psiaki znalezione, zas bywaja psy ze schronisk, opisywane przez wolontariuszy, lecz tez bywa, ze z pewna doza domniemania, bo pies krotko np w schronisku, ale poniewaz sobie nie radzi zupelnie...wiec i cechy charakteru tez mniej znane...a jego stan psychiczny wymaga szybkiego wydobycia go z tego "schronienia"

jak i ludzie, dzieki ktorym do tych adopcji dochodzi -dogomaniacy nie znajacy sie..dopiero poznajacy sie...
powinno sie opracowac spis
[B]wskazowek - zalecen, przy takich adopcjach, dokonywanych poprzez x osob i gdzie czesto trzeba x kilometrow pokonac[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Ja dam do wyborczej.
Skarpety nie ma, bo chyba jeszcze nikt nic nie wpłacił :cool3:

Jak Erasierka nie będzie się pokazywać w wątku możemy założyc nowy z bardzo podobnym tytułem i dać linka do poprzedniego.[/quote]

a moze od razu moda poprosic o zmiane tytulu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Ja dam do wyborczej.
Skarpety nie ma, bo chyba jeszcze nikt nic nie wpłacił :cool3:

Jak Erasierka nie będzie się pokazywać w wątku możemy założyc nowy z bardzo podobnym tytułem i dać linka do poprzedniego.[/QUOTE]

Jak to nikt nie wpłacił :mad: Ja wpłaciłam i jest moja wpłata w wykazie ale napisane tylko figa (napisałam wyraźnie dla kogo w przelewie - przelew netem) a skarpety nie ma :shake: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Jak to nikt nie wpłacił :mad: Ja wpłaciłam i jest moja wpłata w wykazie ale napisane tylko figa (napisałam wyraźnie dla kogo w przelewie - przelew netem) a skarpety nie ma :shake: :cool3:[/quote]

Jola,
Figa...hmmm tych Fig tyle na PwP...widzialam jakas inna tez...
czy zaznaczylas ze Figa hotelik WWa ...
hmm jak to oznaczac by te wplaty byly czytelnie wpisywane, by bylo wiadomo ile jest pieniedzy

Link to comment
Share on other sites

a tak przy okazji tematu adopcji..gdybyscie zechcieli zajrzec w watek suwalk...tam wlasnie zacznie sie akcja wypytywania o warunki etc...dla pit bulla, ktory jest w Suwalkach a na ktoprego znalazl sie chetny z rzeszowa i ciekawa jestem co Wy na to i moze tez pomoglibyscie w tych pytaniach..
naprawde to ABC adopcji przez dogo wskazowki i zalecenie trzeba opracowac
same zobaczcie..czytajcie tylko od ostatnich postow bo tam wlasnie pojawil sie Pitt bull wypatrzony przedwczoraj

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30950&page=38[/URL]
od postu 375
dla informacji Emdziolek jest mlodziutka wolontariuszka, bywa w schronisku ale w ramach Kola przyjaciol zalozonego w szkole
nikogo do tej pory w suwalkach wlsciawie nie bytlo, z trudem wielkim ten watek i ta pomoc sie tworzy, ale tak sie ucieszyla ze ktos chce pit bulla ze...

emdziolek/emilka zalozyla blog schronisko w suwalkach i tam sa fotki psow.

bardzo prosze o pomoc przy tej probie "adopcyjnej"...zadawajcie pytania, dzielcie sie watpliwosciami
jesli nie chcecie tam, to moze na pw moze tutaj ...hmmm
o wszystkim tez nie mozna pisac, tzn dzielic sie pelnymi spostrzezeniami co do osoby, bo zalogowala sie i to jak szybko na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...