Jump to content
Dogomania

Fryzjer dla zwierząt w Łodzi?


agniecha

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no może źle to odczytałam- ale trafia mnie jak widzę i słyszę co się wyprawia w tych salonach!
Ja miałam pecha i dlatego jestem na nie do wszystkich salonów bez wyjatku!
Dla mnie mój pies i jego psychika jest najważniejsza a tego już nie odpracuję- zawsze jakiś cień pozostanie.


Puli ja chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Doświadczenie mi się przyda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małyskrzat']no może źle to odczytałam- ale trafia mnie jak widzę i słyszę co się wyprawia w tych salonach!
Ja miałam pecha i dlatego jestem na nie do wszystkich salonów bez wyjatku!
Dla mnie mój pies i jego psychika jest najważniejsza a tego już nie odpracuję- zawsze jakiś cień pozostanie.


Puli ja chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Doświadczenie mi się przyda[/quote]


no to chyba znalazłyśmy nić porozumienia...:multi:
kurs trzydniowy...szumne otwarcie salonu i heja!!! a gdzie wiedza i doświadczenie, znajomośc behawioryzmu, psychiki psa i cała ta RESZTA?
po tygodniowym kursie? wątpię i nie wierzę....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote] Puli - z Łodzi jestem-damy radę???;-)[/quote]Sa trzy opcje:
Przyjedziesz na wycieczke do Krakowa
Poczekasz do jesieni na klubówke pastuchów
Spotkamy sie w połowie drogi i pójdziemy na spacerek z nozyczkami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małyskrzat'][QUOTE]Wszystkie 3 są do przyjęcia:lol: [/QUOTE]
Przyjedziesz do Krakowa na wystawę??
[QUOTE]Tylko ostrzegam ja nożyczkami to umiem tylko łapy, uszy i doopkę ciachnąć:evil_lol: [/QUOTE]
Wystarczy! To jest podstawa i na tym mozna w zasadzie poprzestac. Wyższa szkoła jazdy jest nieobowiązkowa. Choc widziałam tez kudły z bardzo starannie wypracowanymi fryzurami. Zanim sie spotkamy posle Ci na maila linki do takich puliszonów zrobionych na bóstwa.
[quote name='dorota07']no to proponuję zaopatrzyć się w sekator...hiiii do tych puli!!!!:loveu: :cool3:[/quote]
Przydałby sie, bo jak ostatnio cięłam hurtem 8 łap i 2 pyski zwykłymi nozyczkami to sobie odcisków narobiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Psi Salon Ewy Grabowskiej, osobiscie asystowalam przy psiakach, równiez przy Yorkach i bardzo polecam :) fryzurka taka jak sobie zazyczysz, albo jesli pozostawisz inwencji tworczej groomerowi to takze nie pozalujesz
:) a cenowo jest bardzo przyzwoicie :)
ul. Pomorska 107 ale trzeba wczesniej rezerwowac bo trzeba troszke poczekac :)

Link to comment
Share on other sites

ja polecam salon WIBRYSEK na ul.Nawrot 26 , bardzo miła pani :) ma naprawde niezwykłe podejście do pieska :), moj piesio był u fryzjera po raz pierwszy w swoim życiu wiec nie było mowy o tym że będzie stał nieruchomo na stole,jest histetykiem :) mocno przeżył swoj pobyt w salonie - może mu się udzieliło odemnie.......a prawie napewno:) .... ale dzieki podejsciu i profesjonaliźmie pani wyglada super:) polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja polecam salon ,,Psi futrzak'' na ulicy rentownej [URL]http://www.strzyzeniepsow.naszafirma.pl/[/URL]
Pani fryzjerka ma niesłychanie dobre podejście do czworonogów,nawet mój strachliwy Yorczuś po kilku minutach przestał się jej bać,a to naprawdę niemałe osiągnięcie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikusia_94']Ja polecam salon ,,Psi futrzak'' na ulicy rentownej [URL]http://www.strzyzeniepsow.naszafirma.pl/[/URL]
Pani fryzjerka ma niesłychanie dobre podejście do czworonogów,nawet mój strachliwy Yorczuś po kilku minutach przestał się jej bać,a to naprawdę niemałe osiągnięcie :-)[/quote]
My rowniez mozemy z cczystym sumieniem polecic ten salonik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Ja korzystalam raz i bylo w miare ok, ale wydaje mi sie, ze fajniejsza, milsza pani ma salonik przy ulicy rentownej w Łodzi, nazywa sie chyba psi futrzak no i ceny sa ok. Mam tez namiar na jakis salon w Pabianicach, podobno tez fajnie robi psy, ale sama nie wiem, nie bylismy tam. Jak jestes zainteresowana, to ci odam namiary ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć.

Jak we wcześniejszych postach pisałem chcę kupić rodzinnego pieska Shih-Tzu.
Szukałem informacji dot. pielęgnacji i wiem, że znalezienie groomera który dobrze ostrzyże psa tej rasy to nie jest w cale taka łatwa sprawa.
Psa jeszcze nie mam, ale już wolę wcześniej wiedzieć gdzie, jak często i za ile strzygą te pieski. Cena większego znaczenia nie ma bo: szukam osoby z doświadczeniem, która bedzie pielęgnować "małego" przez wiele lat..

Może macie jakieś namiary?

Pozdrawiam

Piotrek Ambroziak

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Jak we wcześniejszych postach pisałem chcę kupić rodzinnego pieska Shih-Tzu.
Szukałem informacji dot. pielęgnacji i wiem, że znalezienie groomera który dobrze ostrzyże psa tej rasy to nie jest w cale taka łatwa sprawa.
Psa jeszcze nie mam, ale już wolę wcześniej wiedzieć gdzie, jak często i za ile strzygą te pieski. Cena większego znaczenia nie ma bo: szukam osoby z doświadczeniem, która bedzie pielęgnować "małego" przez wiele lat..

Może macie jakieś namiary?

Pozdrawiam

Piotrek Ambroziak


Co do strzyzenia shih-tzu to wcale nie jest tak ze jest to nie łatwa sprawa,wielu wlaściciel poprostu nie dba o tą rase(którą musisz codziennie dokladnie czesać żeby nie powstawały filce bo niestety u tej rasy to jest norma)właściciele nie dbaja doprowadzają do kołtunów a potem przyprowadzaja psiaka do fryzjera i chcą cudów a czasami jedynym wyjściem jest zjechanie na łyso(no i potem wyglada jak wygląda)Znam wielu właścicieli shih-tzu którzy wiedzą jaką rase mają pod dachem są zadbane no i fryzjer ma więsze pole do popisu jeśli chodzi o fryzurę.Dlatego jeśli się zdecydujesz na shih-tzu to pamiętaj o codziennej pielęgnacji(szczotka,grzebień)a gwarantuje ze twój psiak bedzie wychodził od fryzjera piękny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...