Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sobotę z kolei dzwoniła do mnie kobieta w sprawie Reksa, też do małych dzieci. Tylko wtedy jechałam akurat autem ze schroniska więc nie jestem pewna, czy to ta sama kobieta. Oczywiście od razu powiedziałam, że Reks do dzieci się nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam wszystkie maile z inf o wpłatach na Zahira, zarówno z konta TOZ jak i nowego - w 1 poście aktualne rozliczenie Ucholca. Powiedzieć, że jest źle to mało powiedziane:(
Jak to bywa na początku datki są hojne, z czasem się jednak ludzie wykruszają, na chwilę obecną Zahir ma stałych deklaracji na niespełna 300zł a comiesięczne utrzymanie 450zł:(
O długu już nie wspomnę:(
Proszę o pomoc dla Zahira!
Nie marzę tu nawet o stałych deklaracjach ale przynajmniej proszę o jakiś bazarek dla Kuternogi raz na jakiś czas....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Ojjjj a mnie się wydawało, że Zahir się jakoś trzyma finansowo :([/QUOTE]
Czekam jeszcze na cynk co kto wpłacił na konto TOZ od czerwca, może będzie tam parę groszy.Ale widać po wpłatach bieżących ile zostało stałych deklarowiczów:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Przejrzałam wszystkie maile z inf o wpłatach na Zahira, zarówno z konta TOZ jak i nowego - w 1 poście aktualne rozliczenie Ucholca. Powiedzieć, że jest źle to mało powiedziane:(
Jak to bywa na początku datki są hojne, z czasem się jednak ludzie wykruszają, na chwilę obecną Zahir ma stałych deklaracji na niespełna 300zł a comiesięczne utrzymanie 450zł:(
O długu już nie wspomnę:(
Proszę o pomoc dla Zahira!
Nie marzę tu nawet o stałych deklaracjach ale przynajmniej proszę o jakiś bazarek dla Kuternogi raz na jakiś czas....[/QUOTE]

Zrobiłam przelew za lipiec i sierpień i planuję bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...