Jump to content
Dogomania

Sobotni wieczór


charciara

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karlstad ??? Dobrze, że nie Kursk albo cos w tym stylu :D

W sumie ładnie, tylko chyba bardziej do innego charta to pasuje :D

Szjka była tylko 2-psowa ? Popierdywanie to kit, gorzej, żeby im się w środku nie poskręcało.

To nie wiedziałaś, że charty to złodzieje ??? :o :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie kupił go ktoś z moich okolic razem z Matim by sobie pobiegały, a tak ja na spacerach muszę robić za charta :D :D

u mnie to samo tyle ze nie za charta sluze a za zwyklego towarzysza :evil:

Nie ma zadnego psa ktory by sie z nim bawil,bo potencjalni towarzysze uciekaja w panice :evil:

PS.ale znalezlismy w koncu cus i wkrotce moze bedzie z nami chodzic na spacery labladorka :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Carragan, Mati na pewno chętnie bawilby się z Twoim chartem bo dla niego najważniejsze żeby pies chciał z nim biegać, nie ma znaczenia czy duży czy mały. Z moimi staruszkami biega ale raczej wokół nich, bo one już nie nadążają za nim.

Cerigen zobaczy Matrixa w Katowicach. :D

Link to comment
Share on other sites

I Stefanię zobaczy i Felusia :D .

A brat Stefanii, mieszka dość blisko nas, więc pojedziemy go odwiedzić i ewentualnie pomóc właścicielowi, bo to jego pierwszy pies w życiu.

Niedługo Łowicz w herbie będzie miał greya zamiast pelikana :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ze Stefankiem to pewnie będzie chciał się bawić, byle nie już w samym ringu.

Nasze niestety nie zobaczą swojego tatusia, a szkoda. No i z miotu Matrixa nie ma rodzeństwa na tej wystawie, ciekawy jestem jak rozwinął się jego brat cały rudy, podobno mieszka pod Warszawą i chyba nie będzie pokazywany. Czasem żałuję, że nie kupiłem dwóch - waśnie ten rudy też mi się tak bardzo podobał

Link to comment
Share on other sites

Ze Stefankiem to pewnie będzie chciał się bawić, byle nie już w samym ringu.

Nasze niestety nie zobaczą swojego tatusia, a szkoda. No i z miotu Matrixa nie ma rodzeństwa na tej wystawie, ciekawy jestem jak rozwinął się jego brat cały rudy, podobno mieszka pod Warszawą i chyba nie będzie pokazywany. Czasem żałuję, że nie kupiłem dwóch - waśnie ten rudy też mi się tak bardzo podobał

Matrix z tymi wystawami to moze byc tak jak ze mna 8)."Nie nie bedziemy wystawiac,bo to nie dla nas" i coz,widzisz jaka jest sytuacja na dzis :wink: :wink:

A po co Ci dwa greye w tym samym wieku ? Nie lepiej po prostu kupic po wychowaniu tego,kolejnego ? 8)

Link to comment
Share on other sites

Carragan, pewnie masz rację ja tak sobie pomyślałem tylko...Zastanawiam się czy juz taki dorosły chart - w przyszłości, będzie chciał się bawić i biegać z maluchem charcim.

mysle ze jesli bedzie wychowywany na zabawowego psa to tak 8)

Dla przykladu moge dac psa ktory przez cale zycie niechcial sie bawic ze szczeniakami,opiekowal sie nimi ale sie nie bawil,a z Malenstwem szaleje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy juz taki dorosły chart - w przyszłości, będzie chciał się bawić i biegać z maluchem charcim.

Przykładem doskonałym może być 2-letni Felek i Stefania.

Felek zachowuje się jakby był szczeniakiem i obydwa całe uśmiechnięte śmigają po łąkach aż miło patrzeć.

W domu też bawią się jak dwie chodzące głupotki :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...