Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='paoiii']Ja nie mam stałego dochodu i nie działam jako fundacja, trudno mi podejmować jakieś decyzje.
Mogę się rozglądnąc po hotelach popytac czy pomoc w ogłoszeniach.[/QUOTE]
Jutro pomysle, moze uda sie tego mlodzika ulokowac w Glogoczowie, poniewaz sunia z Kielca zostala w hotelu w Kielcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jutro pomysle, moze uda sie tego mlodzika ulokowac w Glogoczowie, poniewaz sunia z Kielca zostala w hotelu w Kielcach.[/QUOTE]

Ta Teqila?
Jesli chodzi o ogłoszenia to chetnie pomogę.
Gdybyscie nie mieli nikogo do dobrych zdjęc to także :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']pisałam do SOS Amstaff na fb - odpowiedzieli mi, że mogliby wziąć psy do Łodzi a sukę do Poznania pod warunkiem dowozu...

niestety nie wiem kto personalnie udzielał mi tam odpowiedzi...[/QUOTE]

Byłoby super gdyby bylo to sprawdzone info!
Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Dla goldena pomoc znajdzie się chyba szybko. Koleżanka działa. Tylko mi potrzebny nr. tel. do osoby która wie co i jak dokładnie. Bo ja tylko tyle co tu.... Najlepiej nr. tel.[/QUOTE]
Próbuję wysłać do Ciebie PW ale masz zapchaną skrzynkę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']wiem właśnie missiaa że te ogłoszenia takie lakoniczne:(
szkoda że nie wiadomo czy nowofunland to pies czy suka, łatwiej byłoby właściciela szukać...to że drży mu noga to może być efekt tułaczki...[/QUOTE]

chcę w to wierzyć, żeby tylko nie oznaczało to jakiejś choroby.

Koszmarna noc za mną.. przez te nowe psiaki w Olk nie byłam w stanie spać dłużej niż 3 h... wstałam po 5 i przekopuje kolejny raz wszystkie portale ogłoszeniowe jakie mi się nawiną.. nie możliwe, że nie szukają żadnego z tych psów!

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam po ogłoszeniach o niuffa, ta suczka zaginiona w okolicach Opola w lutym nie znalazła się, była cała czarna, młoda, teraz miałaby niecałe 2lata. Nie zdążyli ją zaczipować...trzeba by było sprawdzić właśnie czy to suczka...missiaa byłaby taka możliwość? możesz mi też zdjęcia te co masz podesłać na [email][email protected][/email]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']chcę w to wierzyć, żeby tylko nie oznaczało to jakiejś choroby.

Koszmarna noc za mną.. przez te nowe psiaki w Olk nie byłam w stanie spać dłużej niż 3 h... wstałam po 5 i przekopuje kolejny raz wszystkie portale ogłoszeniowe jakie mi się nawiną.. nie możliwe, że nie szukają żadnego z tych psów![/QUOTE]
Niufkowi mogą drżec łapy z kilku powodów:
1. Stres
2. Nadwyreżenie długą tułaczka bo to jednak duży, cieżki pies i nie typ długodystansowca w szybkim ruchu
3. Zapalenie stwu
4. Dysplazja z tym wyżej.
Takie drżenie nie oznacza nic bardziej kiepskiego. Moja starowinka niufka po zbyt duzej dawce ruchu też tak ma. Nie te lata już....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']dzwoniłam po ogłoszeniach o niuffa, ta suczka zaginiona w okolicach Opola w lutym nie znalazła się, była cała czarna, młoda, teraz miałaby niecałe 2lata. Nie zdążyli ją zaczipować...trzeba by było sprawdzić właśnie czy to suczka...missiaa byłaby taka możliwość? możesz mi też zdjęcia te co masz podesłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]?[/QUOTE]
Mnie naprawdę wygląda to na samca . Chyba ze ta suczka miała wielką, samczą głowe bo i takie suki się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Mnie naprawdę wygląda to na samca . Chyba ze ta suczka miała wielką, samczą głowe bo i takie suki się zdarzają.[/QUOTE]
Pysia jak masz te zdjęcia to może mi podeślij, ja wyślę temu właścicielowi suczki to chyba pozna czy jego czy nie i poproszę o zdjęcie od niego do porównania. Póki nie mamy sprawdzone czy to pies czy suka

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam zdj goldena na te ogłoszenia:[URL="http://zaginionepsy.pl/obiekt,20459,Zaginiony,Lodz,Drops.html"]
http://zaginionepsy.pl/obiekt,20459,Zaginiony,Lodz,Drops.html[/URL]
[URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,21426,Zaginiony,Wadroze_Wielkie,SIMBA_I_BULDZIO.html[/URL]
i to ogłoszenie z psem "wentyl"

znalazłam też takie ogłoszenie odnośnie tej białej suni w łaty:
[URL]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2809[/URL]

niestety nie ma podanego maila, nie mogę wysłać zdjęć i zapytać czy suczka się odnalazła... a zadzwonić również nie mogę, bo już wytraciłam wszystko co miałam na telefonie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']dacie rade im znalezc miejsce w hotelu i do pol roku nowe DS? zacznie splywac jeden procent, wiec starczy na hotel na jakies pol roku, tym bardziej ten mlody ma sznase szybko znalezc dom.[/QUOTE]

chciałabym móc przewidzieć takie rzeczy, ale niestety nie jestem w stanie. Hotelik to chyba nie taki problem, ale gwarancja, że znajdą dom?nie mogę takiej dać, choć myślę, że są duże szanse, że powinny znaleźć nawet wcześniej niż w ciągu 6 mies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']
znalazłam też takie ogłoszenie odnośnie tej białej suni w łaty:
[URL]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2809[/URL]

niestety nie ma podanego maila, nie mogę wysłać zdjęć i zapytać czy suczka się odnalazła... a zadzwonić również nie mogę, bo już wytraciłam wszystko co miałam na telefonie :([/QUOTE]
Wysłałam do ogłoszeniodawcy sms - pan oddzwonił. Opis się zgadza. Wysłałam panu zdjęcie. Teraz pan nie ma dostępu do internetu, bo jest w drodze, ale jak tylko będzie mógł to obejrzy i zadzwoni żeby powiedzieć czy to jego zguba czy też nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Wysłałam do ogłoszeniodawcy sms - pan oddzwonił. Opis się zgadza. Wysłałam panu zdjęcie. Teraz pan nie ma dostępu do internetu, bo jest w drodze, ale jak tylko będzie mógł to obejrzy i zadzwoni żeby powiedzieć czy to jego zguba czy też nie.[/QUOTE]

no to zaciskam kciuki i mam cichutką nadzieję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Wysłałam do ogłoszeniodawcy sms - pan oddzwonił. Opis się zgadza. Wysłałam panu zdjęcie. Teraz pan nie ma dostępu do internetu, bo jest w drodze, ale jak tylko będzie mógł to obejrzy i zadzwoni żeby powiedzieć czy to jego zguba czy też nie.[/QUOTE]

[quote name='missiaa']no to zaciskam kciuki i mam cichutką nadzieję....[/QUOTE]

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...