Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='psina']czy jakaś organizacja zajmująca się Olkuszem może pilnie napisać do gmin ( urzędów i Rad Gmin), które za posrednictwem jedlickiej komunalki, wysyłają psy do Olkusza - adresy udostepnimy - pisma informujące co to jest Olkusz, jakie zarzuty na nim ciążą, jakie przepisy zlamał i że wysyłanie tam psów jest nielegalne. Jak nie chcecie tego zrobic, to napiszcie, choćby tutaj, fragment takiego pisma - dotyczący formalno - prawnej sytuacji olkusza, bo my nie znamy szczegółow, a my dopizemy resztę i wyślemy, tylko nie wiem pod jakim szldem, bo jesteśmy grupą prywatnych osób, ale może pomoże Rzeszów, mozże Dębica, może Krosno. Ale jednak najlepiej byłoby , żeby to zrobiła organizacja bezpośrednio zajmująca się Olkuszem, wyślę pieniądze na listy[/QUOTE]

oprocz KTOZu i org ProAnimals (oni robia juz swoje) innej organizacji nie ma, ALE mozemy my, jako forumowicze i ludze prywatni wiedzacy co tam sie dzieje, petycje napisac. W sumie ja kiedys zaczelam, mozemy to poprowadzic dalej, ale nie jestem w stanie tego robic sama.
czy rozumiem, ze pomoc bedzie? Sprawdzanie tekstu, wysylanie itd (ja stad nie mam co wysylac...)

[quote name='barb']Na tym wątku poszukiwany jest szczeniak ktory wyrosnie na duzego psa (nie suczka) z okolic min.Krakowa.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240306-P-r-z-y-g-a-r-n-ę-P-s-a[/URL]
Byłby jakiś kandydat ?[/QUOTE]
dzieki zaraz zob

[quote name='Sayumi']Trochę nie na temat, ale ku pokrzepieniu serc filmik może rozładuje TU atmosferę .....Ze szczególną dedykacją DLA IWONKI W TYM CZASIE, no i dla INNYCH POZYTYWNIE NASTAWIONYCH na tym wątku. Peace And Love. Sayumi


[URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hrz5T758iDY#[/URL]!

Podsumowując, suńka dzięki pozytywnej stymulacji, opiece i miłości odzyskuje zdolność ruchu i widzenia, taki 'mały' psi cud. Tylko tyle i aż tyle. A jesteśmy tu po to, by pomagać. Mam nadzieję.[/QUOTE]

dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayumi']Trochę nie na temat, ale ku pokrzepieniu serc filmik może rozładuje TU atmosferę .....Ze szczególną dedykacją DLA IWONKI W TYM CZASIE, no i dla INNYCH POZYTYWNIE NASTAWIONYCH na tym wątku. Peace And Love. Sayumi


[URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hrz5T758iDY#[/URL]!

Podsumowując, suńka dzięki pozytywnej stymulacji, opiece i miłości odzyskuje zdolność ruchu i widzenia, taki 'mały' psi cud. Tylko tyle i aż tyle. A jesteśmy tu po to, by pomagać. Mam nadzieję.[/QUOTE]

cudny filmik:)

Link to comment
Share on other sites

Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze.
Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy.
Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni.
Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze.
Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy.
Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni.
Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE]
Masza, bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

no to super :) aktualizuje to pozniej na wpisie :) brawo masza44! [quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze.
Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy.
Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni.
Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze.
Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy.
Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni.
Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE]

a może chcesz jakieś nowe szczeniaczki na DT ?:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']a może chcesz jakieś nowe szczeniaczki na DT ?:P[/QUOTE]
na razie z powodu chorób w rodzinie które wymagają od nas zaangażowania czasowego ( wizyty w szpitalu, pomoc w transporcie na rehabilitację, opieka nad babcia z demencją) boję się, że nie dam rady czasowo. Chyba żeby to znowu była kwestia życia i śmierci... Ale mam w planie kupienie kenellu i wtedy bardzo awaryjnie mogłabym coś przetymczasować też w lecie.
Jak się wszystko trochę przewali to myślę, że do wiosny byśmy jeszcze coś na tymczas wzięli, ale na razie się nie deklaruję.
Podaję ludzom którzy dzwoną do mnei z ogłoszęń linki do ogłoszeń Twoich małych, ale pewnie dla nich już za duże. Ludzie mają zajawkę na takie naprawde malizny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze.
Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy.
Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni.
Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE]
super, gratuluję domku:) niech będzie Herkulesik szczęśliwy:)

Link to comment
Share on other sites

Masza44, tak bardzo się cieszę, że Twoje szczeniaczki już w domkach:multi:.
My miałyśmy kilka telefonów o Mufkę. Zwykle było to np: "Zastanawiam się nad tym pieskiem" lub np dom bez ogrodzenia i swobodne poruszanie się po podwórku. Jak na razie była jedna poważna "oferta", rozmowy trwają.
A Mufka oczywiście już się u nas zadomowiła. Siku czy qpka zdarzają się jeszcze w domku, ale w wyznaczone miejsce, które namiętnie zagrzebują moje koty. Je dość kiepsko, chyba, że tak mi się wydaje, biorąc pod uwagę, że ja mam w domu same głodomory, poza Karmi, która nie je prawie wcale (wszystko z nią ok). Mufince stanęły uszy. Jest bardzo żywym pieskiem. Przez dzień nie śpi prawie wcale, tylko delikatnie odpoczywa. Wieczorem pada i przesypia calusieńką noc, dopóki opiekun nie wstanie, nawet do 10 rano i to niezbyt chętnie wstaje, za to z przyjemnością poddaje się porannym pieszczotom. A potem nieustanne szaleństwo. W Fiordzie ma wspaniałego kompana do zabaw, choć czasami F ma jej już dość. Mufka nie odpuszcza i wtedy...Fiord daje się przekonać i wraca do zabawy. Jedyne, czym nie chce się ze szczeniakiem dzielić, to jego legowisko. Kiedy Mufka ładuje się w jego "pierzynki" okazuje niezadowolenie gardłowymi pomrukami, a kiedy Mufka tego nie zrozumie, niestety najczęściej jej ustępuje. Mało to wychowawcze, ale cieszę się, że Fiord jej nie atakuje. Jutro wstawię filmik. Kejsi od piątku w Warszawie, wraca dzisiaj w nocy, a filmiki są u niej na komórce. Moja na filmikach się ścina niestety. Mufinka uwielbia zaczepiać również koty. Z Rumcajsem urządzają prawdziwe zapasy. Zwykle wygrywa Rumcajs, obłapuje Mufke za szyję i caluteńką wylizuje, dopóki mu nie ucieknie. Karmi nie pozwala się ze sobą spoufalać, a Mufkę trochę to denerwuje, choć ostatnio tylko siada i patrzy na Karmi. Myślę, że zrozumiała jej niechęć. W końcu to dzika kotka, a Mufka nie jest głupia. Na spacerach dość szybko załatwia swoje potrzeby i chce wracać do domu. Kiedy widzi człowieka, nadal macha całym ciałkiem z radości i nie rozumie, kiedy któryś duży przejdzie obok niej obojętnie, dlaczego się z nią nie przywitał. Siada wtedy smutna i patrzy za nim, jakby właśnie odeszła jej ostatnia szansa na dom....

Sayumi, filmik bardzo budujący. I gratuluję opiekunce cierpliwości i umiejętności:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff8c00][I][B]24/02/13:[/B][/I][/COLOR]

[B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#000000]3/ Aktualizacja Olkuszaki [/COLOR]

[COLOR=#000000]missieek: watek [/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477[/URL]
[COLOR=#000000]Lala - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] , ogłasza barb [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Berga - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl,[/U][COLOR=#000000] ogłasza Ziutka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Gruszka - ogłasza Justynka Lipicka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Raszko - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] ogłasza Ziutka~(edit)[/COLOR][I][B] odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Runa - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl [/U][COLOR=#000000]ogłasza ? [/COLOR]
[COLOR=#000000]Sarbinka, Selinka i Sawcia - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] - ogłasza Justynka Lipicka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Lima - Bukowno/missieek - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] ogłasza missiaa/missieek i karolciasz28 [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Sterka i szczeniaki: ogłasza (calosc ponizej) krakowianka.fr[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bohun - [/COLOR][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]ma dom !! ([/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]edit 8/2/13)[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bibis[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bieluch[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Brioszka[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Baja[/COLOR]
[COLOR=#000000]Oraz (jeszczenie nieruszone przez kr.fr)[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Fermis -[/COLOR][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]ma dom !![/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]- Nutka = [/COLOR][COLOR=#ff0000]ma dom!![/COLOR][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
- Agusia - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne)
- Olis - pakiet Ikusia 2[/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][B][I] (bazarek u Yanne)[/I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
- Mola - pakiet Ikusia 2[/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][B][B][I] (bazarek u Yanne)[/I][/B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
Karo - watek: [/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406[/URL] [B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B](pod opieka bea100 & 2 innych osob) – oglasza Justyna Lipicka
Barborek – oglasza Justyna Lipicka
[B]Mikołaj - [COLOR=#ff0000]ma dom !![/COLOR]
Alma2 = Anda - ONkowata - wróciła z adopcji, (zamieniniona za Tile - zlamana lapa przez missieek i DR) ogłasza ? [I][B]odnowic
Rysiu - [COLOR=#ff0000](on Olkuski ???) [/COLOR]oglasza malawaszka
Gipsy [/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][COLOR=#ff0000](ona Olkuska??) [/COLOR][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I]ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I]
Poli/Pola [COLOR=#ff0000](ona Olkuska??) [/COLOR]- [/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#ff0000]bazarek u grazia68 - [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-zakończony"][COLOR=#ff0000]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-zakończony[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000] i u Javeny (???)[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I]

[B]iwoniam: watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045[/URL]
Neron - stary (15+) & chory
Erys - ogłasza Sayumi
Colia(Kolia) (oraz x4 szczeniaki)*** - ogłasza Justynka Lipicka (na razie bez szczeniaków) oraz pakiet ogloszen
SZCZENIETA COLII:
- Lati (bezowa)- chora - za TM
[*]
- Kawek (puszysty) – chory - [/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I] za TM
[*][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B]
- Kermi (dwukolorowy) - chory - [/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I] za TM
[*][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B]
Borni [I]- ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Kropka-Kropisia*** - ogłasza Justynka Lipicka oraz pakiet ogloszen [I][B]odnowic - [/B][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#ff0000][I][B]dalej szukamy domu!
[/B][/I][/COLOR][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I]Brenda: pakiet ogloszen oraz Justynka Lipicka [I][B]odnowic[/B]
Zika - ogłasza Justynka Lipicka [I][B]odnowic[/B]

[B]stowarzyszenie INNI: [URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL]

Maszka - mała ruda psinka - stowarzyszenie INNI - ogłasza (kiedys) Justynka Lipicka (teraz krakowianka.fr) oraz[URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL][I][B]odnowic[/B]

Horror Zalesie [B]Golczowskie !! [COLOR=#ff8c00]wszystkie sa ogloszone w roznych miejscach[/COLOR]
[B]18 psow (duze & male) – 3 w DT, reszta szuka – ogłasza krakowianka & Justyna Lipicka
tu:
8 PSÓW - SZCZENIAKI = stow. INNI i KTOZ
6 psów (sunie i pieski) - hotelik
5 suczek - Angelika(missieek) ma je na hotelu (będzie je mieć - jadą na sterylizację) = same dziewczynki.
2 sunie u Agnieszki P (z poza dogo) oglasza kr.fr

[B]BDT/Ikusia:
Fiord - ogłasza Ikusia i Justynka Lipicka oraz pakiet ogloszen [/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][B][B][I]([COLOR=#ff0000]u Javeny)[/COLOR][/I][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I][I][I][B][I][B][B][B]
Mufka (H) (szczenie) [/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][I]ogłasza pakiet ogloszen ([COLOR=#ff0000]u Javeny)[/COLOR] wylupiony przez Ikusie
[/I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I]

[B]BDT /Till:
Bruno (mix bokser/AST) - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL][I][B] odnowione[/B]
Diego (8-10 lat) - ogłasza barb, Sayumi i [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] [I][B]odnowione[/B]
[COLOR=#ff0000]xxyz - Pies, ktory powrocil z adopcji? - [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]AMOR??
[/COLOR][/B][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I]Remis -[/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][I] oglasza Justyna Lipicka[/I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][I][I][B]

[B]BDT /IwoP + Iwoniam:
Wera - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] & Jacek C (z poza dogo)
Lalala - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] & Jacek C (z poza dogo)

[B]BDT/masza44
- Herkules(ik) – czekac z ogloszeniami [B]edit 8/2/13 - mozna oglaszac![/B][/B][/B][/B][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][I]ogłasza Justynka Lipicka [COLOR=#ff0000]​ma dom![/COLOR][/I][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][I][I][B][B][B][B]
- Bejbi(sia) – czekac z ogloszeniami [B]edit 8/2/13 - mozna oglaszac! [/B][/B][/B][/B][/B][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#006400][B][B][B][I]ogłasza Justynka Lipicka[/I][/B][/B][/B][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][I][I][B][B][B][B][B]

[B]AMOK / PDT:
Soniak - oglasza pakiet ogloszen = grazia68 – Ikusia zasponsoruje pakiet ogloszen
Trufelka - watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114[/URL] oglasza pakiet ogloszen = grazia68 oraz Justyna Lipicka

[B]Inne:
Myszka (Pani Anna) - na wsi/ ogrodki dzialkowe – oglasza krakowianka.fr [I][B]odnowic[/B]
Kenya – bedzie oglaszac Sayumi

[COLOR=#ff0000]oraz watki:[/COLOR]

Harbutowice -[COLOR=#ff0000] post: [/COLOR][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow?p=20504382#post20504382"]#351[/URL][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][I][I][B][B][B][B][B][B][B][I]

Krakow/Malopolska - [COLOR=#ff0000]post:[/COLOR] [/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Nasz-zwierzyniec-małe-wielkie-ZOO-Czynne-24-7?p=20423573#post20423573"]#2146[/URL]

;-)[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#ff8c00][I][B]15/02/13:[/B][/I][/COLOR]

[B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#000000]3/ Aktualizacja Olkuszaki [/COLOR]

[COLOR=#000000]missieek: watek [/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477[/URL]
[COLOR=#000000]Lala - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] , ogłasza barb [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Berga - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl,[/U][COLOR=#000000] ogłasza Ziutka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Gruszka - ogłasza Justynka Lipicka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Raszko - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] ogłasza Ziutka~(edit)[/COLOR][I][B] odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Runa - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl [/U][COLOR=#000000]ogłasza ? [/COLOR]
[COLOR=#000000]Sarbinka, Selinka i Sawcia - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] - ogłasza Justynka Lipicka [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Lima - Bukowno/missieek - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] ogłasza missiaa/missieek i karolciasz28 [/COLOR][I][B]odnowic[/B]
[COLOR=#000000]Sterka i szczeniaki: ogłasza (calosc ponizej) krakowianka.fr[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bohun - [/COLOR][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]ma dom !! ([/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]edit 8/2/13)[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bibis[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Bieluch[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Brioszka[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Baja[/COLOR]
[COLOR=#000000]Oraz (jeszczenie nieruszone przez kr.fr)[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Fermis -[/COLOR][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]ma dom !![/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]- Nutka = [/COLOR][COLOR=#ff0000]ma dom!![/COLOR][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
- Agusia - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne)
- Olis - pakiet Ikusia 2[/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][B][I] (bazarek u Yanne)[/I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
- Mola - pakiet Ikusia 2[/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][B][B][I] (bazarek u Yanne)[/I][/B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B]
Karo - watek: [/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406[/URL] [B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B](pod opieka bea100 & 2 innych osob) – oglasza Justyna Lipicka
Barborek – oglasza Justyna Lipicka
[B]Mikołaj - [COLOR=#ff0000]ma dom !![/COLOR]
Alma2 = Anda - ONkowata - wróciła z adopcji, (zamieniniona za Tile - zlamana lapa przez missieek i DR) ogłasza ? [I][B]odnowic
Rysiu - [COLOR=#ff0000](on Olkuski ???) [/COLOR]oglasza malawaszka
Gipsy [/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][COLOR=#ff0000](ona Olkuska??) [/COLOR][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I][B][I]ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL][/I][/B][/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][I]
Poli/Pola [COLOR=#ff0000](ona Olkuska??) [/COLOR]- [/I][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#ff0000]bazarek u grazia68 - [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-zakończony"][COLOR=#ff0000]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-zakończony[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000] i u Javeny (???)[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][B][B][B][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
;-)[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE]

Pola, Gipsy, Rysiu są z Olkusza.
Bieluch ma dom od wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

Nowe zdjęcia:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8wKxozBksuY/USeJpkoNUbI/AAAAAAAAJl8/Vt372R5H9M0/s720/DSC04254.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xAbm8RU3DWo/USeJ1Q3S19I/AAAAAAAAJo8/u1IpjoD4HSE/s512/DSC04259.JPG[/IMG]

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

Ta ruda wystraszona sunia:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UdrAx0FxHA8/USeJ4E42ovI/AAAAAAAAJpE/Cd2PvqW_nYA/s512/DSC04261.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y3iA9m-L_pY/USeJtWL-vcI/AAAAAAAAJmE/QaHTUkCZCAM/s720/DSC04255.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RDU7udDt5A4/USeJxhqPYCI/AAAAAAAAJo0/h_11mdOiEEk/s512/DSC04257.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pva_t8wOxTY/USeJ2rrRo0I/AAAAAAAAJpA/GcsQ908qlow/s512/DSC04260.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PI4JvLqAXXQ/USeKG2Aqa_I/AAAAAAAAJpQ/RDimlnEQ8DU/s512/DSC04271.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5u-ZW3WHBsM/USeKIfRriTI/AAAAAAAAJpU/bzLFU0vVgik/s512/DSC04272.JPG[/IMG]


Psiak chodzi po metalowej podłodze, najgorzej dla niego gdy jest mróz :(
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0TEfZhtucT0/USeKNt0KYGI/AAAAAAAAJpg/TnOe8YlM8n4/s512/DSC04275.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-G3Y33jWDLp0/USeKFDJV-SI/AAAAAAAAJn8/6ffno_RX-Xs/s720/DSC04270.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I psiak z dziurą na szyi :
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zcf2G6U4DDU/USeJ5SmoDfI/AAAAAAAAJpI/u_DmNO-KP0w/s512/DSC04262.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g9188R4Da0o/USeJ6vDvoeI/AAAAAAAAJpM/8A_FyCzYhcE/s512/DSC04263.JPG[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Zdjęcia rany ( jeśli ktoś chce może zobaczyć) :[/COLOR][/SIZE]
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-aYgY_65_h0s/USeJ-uFwcTI/AAAAAAAAJnc/Q_SctfX62Os/s720/DSC04266.JPG[/url]
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-hO9Igek-5qc/USeJ_n5JfuI/AAAAAAAAJnk/2OymiFxaPho/s720/DSC04267.JPG[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']zadam :cool3: zdjec :smile: hihi[/QUOTE]

Ależ proszę bardzo! Wczorajsze zdjęcie z Fiordem (unikalne chwile na jednym posłaniu) i drugie zdjęcie sprzed chwili, musiałam czekać aż się Mufinka położy. Inaczej komórka nie da rady. Wybacz jakość, patrz sercem;-)
[IMG]http://imageshack.us/a/img705/4929/20130223708.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img823/9341/20130224732.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Ależ proszę bardzo! Wczorajsze zdjęcie z Fiordem (unikalne chwile na jednym posłaniu) i drugie zdjęcie sprzed chwili, musiałam czekać aż się Mufinka położy. Inaczej komórka nie da rady. Wybacz jakość, patrz sercem;-)
[IMG]http://imageshack.us/a/img705/4929/20130223708.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img823/9341/20130224732.jpg[/IMG][/QUOTE]

fajna z nich para:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...