Jump to content
Dogomania

Sebek.. chyba już będzie dobrze..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Aga_'][B][LEFT][FONT=Verdana]A ten tekst nie może być??[/FONT][/LEFT]
[/B][LEFT][COLOR=#505050][FONT=Verdana]

Sebek to pies idealny.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Został zauważony w schronisku i zabrany do domu tymczasowego, później traił do hoteliku.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Mimo, iż Sebek jest niewidomy i niesłyszący, świetnie sobie radzi. Nie jest dużym psem, tak pod kolano.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Sebek utrzymuje czystość. Na pewno mieszkał w domu. Ktoś się go pozbył jak starej, zawadzającej rzeczy..[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Ale jeszcze nie stracił wiary w ludzi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]My również wierzymy, że ktoś pokocha tego starszego, doświadczonego przez los psiaka.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Szukamy Sebkowi domu, w którym spędzi ostatnie lata swojego życia, ewentualnie płatnego domu tymczasowego bo nie stać nas na utrzymanie go w hotelu.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Sebek przebywa pod Krakowem[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie adopcji: tel: 698 849 423; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Nie wydajemy psów na łańcuch!


[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][B]Nic lepszego pewnie nie wymyślę.. Mogę co nieco zmienić, ale co dodać?[/B][/FONT][/LEFT]
[/QUOTE]

_Aga_,to co,zrobisz nowe ogłoszenie na Tablicy i podasz mi kod?

Link to comment
Share on other sites

Chyba wszystko dobrze poszło, ale wpisałam adres e-mail aga.k, bo przy wszystkich ogłoszeniach jest podany jej i nie chciałam już mieszać ;)

Dzwoniłam do niej, żeby się zalogowała w wolnej chwili i sprawdziła ten kod.

Ma dać znać :)

Link to comment
Share on other sites

przeklejam:

Aby atywować usługę wyślij SMS zgodnie z podanymi niżej danymi.
UWAGA: Prosimy o uważne wpisanie treści SMS dokładnie w takiej formie jaka podana jest poniżej. Wysłać można tylko jedną wiadomość SMS z taką samą treścią. Podany kod jest jednorazowy i ważny przez [B]7 dni[/B].
Prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer:

79464
W treści wiadomości wpisując:

pu.3944s
Szczegóły transakcji:
[TABLE="class: formTable incPadding"]
[TR]
[TD="class: formTableLabel"]Opis:[/TD]
[TD]Tablica.pl[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: formTableLabel"]Koszt:[/TD]
[TD]11,07[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: formTableLabel"]Dla sklepu:[/TD]
[TD]tablica.pl SMS[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] Koszt SMS to 11,07 i zawiera 23% VAT (T-MOBILE,ORANGE,HEYAH,SAMI SWOI,PLAY,PLUS).
Koszt SMS zostanie doliczony do Twojego rachunku przez operatora. [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Widziałeś kiedyś jak umiera nadzieja.. ? A miłość, czy o niej słyszałeś... ? Czy istnieje coś dobrego ? Wszyscy mówią, że tak, ale nigdy to Dobro nie krzyknęło do mnie, nie pokazało mi się przed oczami... Ale.. jest coś o czym nie mówię nikomu a każdy i tak wie, Ty też ? Że ja, ja nie mam już nadziei, wiesz ?! I... Że... Ja nic nie widzę, wiesz jak to jest być otoczonym ciemnością ?! Zimną, przerażającą ciemnością ? Jak to jest czuć ten chłód braku uczuć ? Nie słyszeć nigdy "Móój kochany Sebuuuś!"?! NIE WIESZ. A po co masz dawać mi szansę ? Wczuwać się jak ja się mogę czuć ? Mam już swoje lata, może 13 ? Może 15 ? Tego nawet nikt nie wie, nikomu nie powiedziałem. A jak kiedyś żyłem, chcesz usłyszeć ? Niestety, tego też się nie dowiesz. Ale.. możesz spojrzeć w te smutne, zamglone od ton łez oczy, możesz dotknąć tej sierści, pogłaskać. Tak bardzo potrzebuję kontaktu z człowiekiem! PROSZĘ NIE ODCHODŹ! Bez Ciebie zginę! Nie poradzę sobie! Tacy jak ja nie mają szans! Teraz jestem w hoteliku, ale wiadomo, sytuacja pieniężna zawsze jest krucha, kiedyś będę musiał wrócić do zimnego boksu. Nie pozwól.. Ale zaraz.. Czy ja w ogóle dożyję jakieś kiedyś?! Nie dożyję. Po co ? Myślisz że pies bez kochającego opiekuna ma po co żyć ? Powiedz, CZY TY POTRAFIŁBYŚ ŻYĆ BEZ MIŁOŚCI ?! Ale chwila... zagalopowałem się, przepraszam, nie powinienem tego szczekać... Ja, ja po prostu tak dawno z nikim nie rozmawiałem.. Może jeszcze tylko dodam, tak na wszelki wypadek, mały wypadeczek, bo wiem, że i tak nie chcesz takiego staruszka, dodam, że jestem taki akuracik. Nie za duży, nie za mały - pod kolanko. Nie zbyt niegrzeczny- ułożony, czysty. Dobrze sobie radzę, naprawdę. Zresztą, co ja sobie myślę.. Lepiej już się usunę, lepiej nie będę się pokazywał, zrobię miejsce tym młodszym, lepszym.... A Ty już zawsze będziesz słyszał ten syk gasnącej nadziei. NADZIEI NA MIŁOŚĆ..



Mam nadzieje, że może być, dodam to jeszcze na wątek w którym się oferowałam robienia tekstów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...