Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

W niedzielę w ogrodzie saskim organizowany jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Widziałam dziś plakat i pomyślałam o Poli - może warto się z nią tam pokazać, albo chociaż rozdać ulotki?

[url]http://www.spokosenior.pl/obchody-miedzynarodowego-dnia-osob-starszych2013.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, bo jakoś bym to zorganizowała, a tak zapowiedzieli się gości i dzisiaj zjechali, więc nie mam możliwości wybrać się z Polcią :(

Reportaż oglądałam przypadkiem i jak zwykle wkurzyłam się okropnie. Przecież ten dziad kpił sobie w żywe oczy z nich wszystkich. Tak samo łobuz powiatowy. To ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

a ja na tych zdjęciach widzę Polę zawsze gdzieś z tyłu - wycofaną, może to tylko na zdjęciach tak wygląda, szkoda mi jej bo widać że nie czuje się dobrze w tej gromadce Psiaków, rozesłałam jej ogłoszenie do wielu znajomych a oni do swoich znajomych - może jednak ktoś da domek Poli :)

Link to comment
Share on other sites

Elu, uda się. Angel nie odpisuje tu, tylko do mnie na Miau, bo nie może zalogować się na Dogo.

Dzisiaj był telefon w sprawie Poli. Zadzwoniła Pani do Ani.
Mimo, że pani podobno dobrze brzmiała, to jednak nie jest to chyba jeszcze dom dla Polci. W domku jest pies dość młody i pani szuka dla niego towarzystwa. nie sadzę, że Pola byłaby dobrą towarzyszką psich zabaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888']CatAngel czy pieniążki na wyróżnienie na gumtree dotarły do Ciebie? jesli tak to czy uda się Polę wyróżnić?[/QUOTE]
Dzisiaj wyróżniałam Poli ogl na gumtree tu link [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/bemowo/sama-nie-poprosi-o-pomoc-niestety-po-prostu-pola-531313963[/url]
Napisali że jak tylko wykryją wpłatę 19.99(która po 16.00 wyszła już z konta :-/) na koncie odbiorcy, ogl bedzie wyróżnione. Może być to z opóźnieniem. Ostatnio było da drugi dzien rano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...