Jump to content
Dogomania

Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję serdecznie za informację o wątku i zaproszenie - z całego serca trzymam kciuki obyście zdążyli! ja niestety ostatnim razem nie zdążyłam i psiak umarł mi w schronisku dwa dni przed wyjazdem do DT, dlatego doskonale wiem jakie to koszmarne uczucie :( bardzo przepraszam ale nie mam już możliwości wesprzeć finansowo, ponieważ co byłam w stanie mam już zadeklarowane :( ale będę śledziła wątek i kibicowała!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']dziękuję serdecznie za informację o wątku i zaproszenie - z całego serca trzymam kciuki obyście zdążyli! ja niestety ostatnim razem nie zdążyłam i psiak umarł mi w schronisku dwa dni przed wyjazdem do DT[/QUOTE]
saraisa ma rację :( może już dałoby radę wysłać Murzynka do dt? na pierwszy miesiąc wystarczy z deklaracji i jednorazowych, a deklaracje będziemy zbierać.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko się na to nie zgodzi. Bo jest ryzyko ,że jak braknie deklaracji i nie będzie środków , to co ? Wróci??? Dla niego to bedzie szok , w jego wieku ... Majć ponad 300 zł deklaracji mogę zaryzykować i dorabiać bazarkami ale za mniej nie dam rady... A przy okazji jakby któraś miała zbędne fanty na bazary dla Murzyna to są jak najbardziej mile widziane , obiecuję regularnie robić bazzary:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Schronisko się na to nie zgodzi. Bo jest ryzyko ,że jak braknie deklaracji i nie będzie środków , to co ? Wróci??? Dla niego to bedzie szok , w jego wieku ... Majć ponad 300 zł deklaracji mogę zaryzykować i dorabiać bazarkami ale za mniej nie dam rady... A przy okazji jakby któraś miała zbędne fanty na bazary dla Murzyna to są jak najbardziej mile widziane , obiecuję regularnie robić bazzary:)[/QUOTE]

nie no jasne - schroniska mają takie zasady w sumie na prawdę dobrze, bo zapobiega to wielu rozczarowaniom
[B]caryca26[/B] - fanty na bazarek mam (zresztą pisałyśmy już kiedyś nawet o tym w temacie Jeżyny ;)) tylko przypomnij mi proszę skąd jesteś? i jeśli nie ze śląska to czy miałabyś może możliwość żeby ktoś po drodze odebrał fanty ze śląska?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Carycy. Na razie kasy u mnie brak, ale temat zapisuję i jak tylko cosik wpadnie to w tajemnicy przed małżem wyślę (jakby się dowiedział, że na psy wydaję to by mi karty pozabierał ;) ). Będę tylko potrzebowała danych do wpłat przez Pay Pala. Ale to jak już kaska będzie, na bank się przypomnę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...