Jump to content
Dogomania

Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Spokojnie ang.
Jednorazowe wpłaty zbieram już by miał na początek na ewentualny transport i początek w DT jak tylko znajdę miejsce.
Stałe deklaracje zbieram cały czas ale wpłaty dopiero jak pojedzie.[/QUOTE]
ok, kapuję :) zaglądam sobie często do Murzynka, bo fajny z niego gość:) szkoda, że prawie każde ratowane psie istnienie to taka szarpanina z deklaracjami, strach czy w następnym miesiącu będzie kasa.... każdemu psiakowi człowiek ma chęć pomóc, ale jeśli prawie zawsze to koszt ok. 500 zł, to przy wielkich nawet chęciach pójdziemy wszyscy z torbami...
sorry za ten wywód, to nie a propos Murzyna tylko tak w ogóle:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Zgadzam się z Tobą kochana ale trzeba próbować. Dla mnie najsmutniejsze jest jak pies umiera w schronisku...[/QUOTE]
oczywiście, bo nie ma rozwiązań na poziomie państwa ani samorządów, ludzie w większości są jacy są (to osobny temat), a dla mnie uratowane jedno psie czy kocie istnienie to jest wielki sukces i satysfakcja, nie napisałam tego żeby komukolwiek coś odradzać, wręcz przeciwnie (sama pomagam na ile mogę), tak tylko mam czasem ochotę popomstować na cały świat, jak czytam kolejną historię psa, który cierpi...

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zaproszenie :)
Akurat kiedys mialam psa sluzbowego, ktory odchodzil na emeryture, ale prezes firmy go zabral do siebie. Co prawda to byl profesjonalnie szkolony piesio, nawet nie byl takim dziadkiem, ale wiem ze jakby go nie wzial, to w firmie bylaby wojna o tego psa :)
Jesli to byl piesek, ktory pracowal w jakiejs firmie ochrony, to moze wystarczy do jej pracownikow dotrzec i sie popytac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...