Jump to content
Dogomania

Dżeki Wspaniały. Został adoptowany


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rebus']Lepiej żeby przemyśleli taką decyzję 2x niż podjęli ją pochopnie....A "Twój" pupil znajdzie DOM:) Kto by nie chciał TAKIEGO psa ?![/QUOTE]

tak, ja też na początku wyszłam z takiego założenie....dziewczyna była bardzo ostrożna i pełna obaw, ale pomyślałam sobie, że to dobrze o niej świadczy, że jest odpowiedzialna i rozsądna...więc kiedy nie wzięli go od razu, w sobotę, to nie byłam bardzo rozczarowana....pomyślałam sobie, że muszą się "przespać" z decyzją...ale kiedy nie przyjechali w niedzielę, to nie powiem - było mi trochę przykro...:-(
ja też zadaję sobie pytanie: dlaczego TAKI pies siedzi od czerwca w schronisku...? :shake: ale żadna sensowna odpowiedź nie przyszła mi jeszcze do głowy...:lol: zwalam trochę na jego gabaryty...

czorcik, dziękujemy za odwiedziny :D

Link to comment
Share on other sites

Marto,tak jest zazwyczaj-ludzie nawet deklarują,ze tego dnia i o tej godzinie przyjdą,a potem sie nie pojawiaja i nie odzywają. Dlatego w sopockim od lat nie ma rezerwacji psów, bo tak się to w 99% przypadków kończyło.

Ale tak jest lepiej - niech ludzie przemyślą i będą pewni,że chcą właśnie tego psa.

Link to comment
Share on other sites

co do ucieczek - ciężko mi ocenić, ale to pies, który bardzo szybko się przywiązuje do ludzi i jest posłuszny i usłuchany, więc myślę, że jeśli zaufa na 100%, to przyjdzie na każde zawołanie...człowiek jest dla niego na pierwszym miejscu...tak mi się wydaje
generalnie ma bardzo łagodne usposobienie, toleruje inne psy, więc trudno mi sobie wyobrazić, że mógłby się np. rzucić na dziecko....

Link to comment
Share on other sites

Brazowa, a ja Bajkę zobaczyłam tylko w internecie i ją zaklepałam i byłam tak jak się umawiałam (czyżbym była tylko w tym 1% ludzi pewnych, że słowo dane zobowiązuje). I nie wiedziałam jak zareaguje na koty , na Czarusia (też ze schronu i po przejściach z syndromem wycia jak człowiek znikał mu z widoku).
Bajka długo była nieufna, ale teraz pokazuje jaka jest słodka i mądra dziewczynka, opiekuńcza. Kotom myje uszy i mordki, pilnuje Czarusia i zagania go do mnie jak Czarek odbiegnie za daleko i lubi dziecie, a podobno osoba która ja oddawała do schronu twierdziła, ze dzieci gryzie.

Dzeki musi trafić do dobrego domu.

Link to comment
Share on other sites

przyznam się wam, że kilka razy dziennie wchodzę na stronę Promyka, w zakładkę "w nowym domu" i z drżeniem rąk wyczekuję, czy ukaże mi się zdjęcie Dżeka.....nie chciałabym, żeby poszedł do domu bez mojej wiedzy, zabrany w tygodniu przez obcych mi ludzi....bardzo bym tego nie chciała...i bardzo się tego boję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']a tak zapytam z ciekawości czy wiadomo coś czy Dżeki ma np skłonność do ucieczek ?
A jak myslisz Marta jak on na dzieci ?[/QUOTE]
Jeśli byłaby taka potrzeba to mogę w niedzielę "przytaszczyć" mojego 12-letniego syna, jako testera ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...