Jump to content
Dogomania

Dżeki Wspaniały. Został adoptowany


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, kumam. Nie mam dostępu do maila prywatnego w pracy, więc wieczorem się tym zajmę.

Brązowa, może i masz rację....po prostu obawiam się, że weźmie go ktoś, przy kim ten cudowny pies się "zmarnuje"...

AHA, marzenko, w schronie ocenili go na 1,5 roku....myślę, że jest starszy...więc napiszmy w ogłoszeniach krakowskim targiem 2 lata. Ja już w moich pozmieniałam.

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

To rzeczywiście piękne i mądre piesio, prawie jak "mój" Taro.....
Pomyśl, że może w tym szczęśliwym dniu będziesz w Promyku i poznasz Jego przyszłą Rodzinę i będzie to Rodzina z marzeń....:) Życzę tego Dżekusiowi z całego serca.
[quote name='martasekret']Fiks - dziękuję! a jak wkleić banerek do podpisu..? :oops:

Dżek miał ostatnio sesję z Panią fotograf, która robi zdjęcia zwierzakom ze schronu. Ludzie wchodzą na stronę Promyka, spisują sobie numeru boksów i przychodzą potem do schronu z gotowymi zapiskami. Dużo zwierząt znalazło w ten sposób dom, właśnie dzięki tym zdjęciom. Może i naszemu Dżekusiowi się poszczęści...:

[URL]http://schroniskopromyk.pl/category/galeria/[/URL]

Żałuję jedynie, że teraz nie będę miała wpływu na to, do kogo Dżek trafi.........:( i to mnie martwi...:([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przyjechali, ale dość późno i już się bałam, że nici z tego...młodzi ludzie, bardzo sympatyczni. Poszliśmy na spacer, Dżek oczywiście pokazał się z jak najlepszej strony:) to kochane psisko....myślę, że przypadł im do gustu...mają przespać się z decyzją (dziewczyna sprawiała bardzo rozsądne wrażenie - dziwiła się np. że ludzie przyjeżdżają pierwszy raz i od razu biorą psa....że to przecież "taka odpowiedzialna decyzja, na całe życie"). Obiecali zaopatrzyć się w miskę i inne akcesoria i być jutro....bardzo, bardzo mi się marzy dom dla niego.....właśnie u boku takich ludzi go widzę - młodych, aktywnych. Wiem, że chadzali ze swoim psem na spacery do lasu...Dżek byłby przeszczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...