Jump to content
Dogomania

Koralik w Nowym Domu - w Poznaniu!


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ze sie wtrace - gdybys poswiecal psom w azylu tyle czasu, z pewnoscia zauwazylbys, ze z Mojzeszem cos nie tak, a Ty pisales ze ma sie swietnie.
A on nie mial sie swietnie, mam to na pismie.
Poza tym w ramach zajmowania sie nimi zajrzyj im do misek, psow nie karmi sie koscmi...:shake:
biedne psy, biedny Koralik.
A Ty tam pracujesz.
A marmar Alfa i inne - nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']ze sie wtrace - gdybys poswiecal psom w azylu tyle czasu, z pewnoscia zauwazylbys, ze z Mojzeszem cos nie tak, a Ty pisales ze ma sie swietnie.
A on nie mial sie swietnie, mam to na pismie.
Poza tym w ramach zajmowania sie nimi zajrzyj im do misek, psow nie karmi sie koscmi...:shake:
biedne psy, biedny Koralik.
A Ty tam pracujesz.
A marmar Alfa i inne - nie.[/quote]

Ehhh no bez przesady.
Na Mośka patrzałem :)Ślepy nie jestem(jeszcze troche widze) ale wolontariusze równierz chodzili do azylu i co?? też nie patrzeli na Mośka??Nie widzieli jaka to mu krzywda się dzieje??Jak bardzo go męczę??Nie przesadzaj bo już dosyć mnie obwiniłaś za tego psa.
Psiak o własnych siłach doszedł do nie na działke więc mi nie mów że konał w kojcu!!
Na weta też coś napiszesz??On też chodził do azylu i też nie widział Mośka??Koniec tematu....

Link to comment
Share on other sites

wet nie oglada psa ktorego mu nie kaza ogladac.
Moska nikt nie prosil go (jej) ogladac.:shake:
Dziewczyny z tego co wiem chodzenie do azylu maja utrudniane. Przez roznych takich, i rozne sytuacje.
A TY TAM PRACUJESZ CODZIEN.
Nie bylo wiarygodniejszego swiadka niz Ty....:shake: tak sadzilam.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']wet nie oglada psa ktorego mu nie kaza ogladac.
Moska nikt nie prosil go (jej) ogladac.:shake:
Dziewczyny z tego co wiem chodzenie do azylu maja utrudniane. Przez roznych takich, i rozne sytuacje.
A TY TAM PRACUJESZ CODZIEN.
Nie bylo wiarygodniejszego swiadka niz Ty....:shake: tak sadzilam.:-([/quote]
I znowu się mylisz:)
Wet ogląda wszystkie psy w azylu i ja wiem chyba o tym najlepiej prawda??

P.S. Przenieśmy się z tą rozmową na PW bo to wątek psiaka bez oczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smiledog']Wiem jeszcze że Koralik został dzisiaj zarezerwowany i wnet pojedzie do nowego kochanego domku:) A wiecie kto to załatwił?? Ten najgorszy admin:):)
Ohh napisałabym swoje ale nie chce aby mnie zbanowano:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote]

dziwnie duzo wiesz ....:evil_lol: ....a może to wcae nie dziwne...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smiledog']Wiem jeszcze że Koralik został dzisiaj zarezerwowany i wnet pojedzie do nowego kochanego domku:) A wiecie kto to załatwił?? Ten najgorszy admin:):)
Ohh napisałabym swoje ale nie chce aby mnie zbanowano:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote]

No niestety, takimi prawami to forum się rządzi że jak ktoś wyklina, to dostaje bana. I słusznie, chamstwa dość na codzień, tutaj już nie potrzeba, szkoda na to czasu.;)
Mam nadzieję że adopcja Koralika tym razem się powiedzie. Dostałam dziś maila, bardzo ciepłe słowa i osoba zdaje się gotowa na 100% przyjąć Koralika, ale jeśli jest już dla niego nowy dobry dom to mogę podesłać tej pani innego psiaka..?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym poczekała jeszcze. Tu na tym forum w Żorach działy się już dziwne rzeczy, psy miały być bezpieczne przed wywozem do M... miałyśmy czas na działania tymczasem okazywało się, że pojechały - więc z Koralikiem nie wiem - i najgorsze że tak naprawde nie wiemy nic na ten temat, jaki dom i jaki los go czeka.
Biedne psy.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam szczegółów, ale wiem jedno Admin pomógł, pomaga i mam nadzieję, będzie pomagać psom i nie rozumiem skąd taka nagonka na człowieka, który poświęca cały swój czas tym biedakom!! To zle, ze nie jest wolontariuszem, że nie robi tego za darmo tylko, że tam pracuje??? Nie rozsmieszjcie mnie! Bardzo dobrze, że są takie mozliwości - można pomagać i ma się za co zyc (bo żyć chyba trzeba, nie?) Kogos to boli? Przestańcie naprawde! Zajmijcie się się tym - o co wszystkim tu chodzi, a nie róbcie nagonki jak na "zbrodniarza jakiegoś" :angryy: Koniec tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']Koralik ma nowy dom w Poznaniu!
Dzięki Amanito za znalezienie domu i Supergodze za rozmowę osobistą! :Rose:

do agapi: masz rację-skoro nie znasz szczegółów to lepiej się nie wypowiadaj.

Szczęśliwy koniec wątku-uff.:p[/quote]

super wiadomość!!!!:laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...