Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piescofajnyjest']hurrrrrraaaaaaaaaaa:) czekamy na foty:)))[/QUOTE]

Kochana,nie doczekałaś się,bo jak wpadłam na wątek,to Twoje zielone światełko zgasło :(
Ale co się odwlecze,to nie uciecze ;)

Wstawiam fotki z soboty:)
Zdjęcia rozmazane,bo Oskaruś cieszy się na mój widok jak szalony :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img28/2580/r2451.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img820/4640/r2454.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img145/8468/r2455.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img16/5531/r2458.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img827/3369/r2460.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jeszcze u Mamy w bloku a Oskarek jest z moim mężem,starszym synem i teściami w naszym domu,także krzywda Mu się nie dzieje :)
Moja Mama ma jeszcze problemy zdrowotne,ja jeżdżę do Warszawy na badania więc Oskaruś musi jeszcze jakis czas tam zostać,bo jak jadę do Wa-wy praktycznie na większość dnia,to moja Mama nie dałaby rady chodzić z Nim na spacery.W marcu/kwietniu 2013r.mam komisję o przedłużenie renty i muszę się przebadać od A do Zet.Niektóre badania mogę zrobić w przychodni przyszpitalnej i właśnie teraz tam dojeżdżam a niektóre tylko w warunkach szpitalnych i czekam na przyjęcie mnie na oddział.To może nastąpić praktycznie w każdej chwili,dlatego Oskarka nie mam teraz ze sobą u Mamy,po prostu żeby chłopakowi nie mieszać w główce-raz tu,raz tam.Jak porobią mi badania i wyjdę ze szpitala i jak Oskarek do tego czasu nie znajdzie domku,to juz będzie zawsze tam gdzie ja :)

[B]I jeszcze chciałam się zapytać,czy i gdzie Oskarek ma ogłoszenia?[/B]
Bo to jest podstawa.Bez ogłoszeń Niuniuś domku nie znajdzie,a u mnie tez nie może siedzieć nie wiadomo ile.To nie jest stary psiak,jest śliczny,grzeczny,kochany i kochający,ma apetyt,nie jest wybredny,nie jest duży,nadaje się i do domku i do bloku...no ideał,aby brać i kochać :)
Melduję tez,że 26 września dostałam pieniążki dla Oskarka przelane do mnie przez TOZ-dziękuję Wszystkim Darczyńcom :)

Edited by Lionees
Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']jestem:)))
moze latwiej mu bedzie filmik zrobic:)))
ale on ruchliwy:))))[/QUOTE]

Filmik też wcześniej zrobiłam i też Oskarek na nim jest ruchliwy,że mało co widać ;)
Teraz jak będę w domu,to po prostu odczekam tyle,żebśmy się sobą nacieszyli i jak Oskarek się uspokoi i wyciszy i wtedy zrobię filmik lub zdjęcia :)
Buziaczki,pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']no wlasnie chce chlopakowi zamowic ogloszenia!!!!! nie wiem tylko, czy mamy tekst jakis.....do kogo podac namiary? i na jakie wojewodztwo????????????????[/QUOTE]
Super by było,gdybyś zamówiła Oskarkowi pakiecik ogłoszeń :)
Może o tekst zapytaj Martki,bo do tej pory to Ona zajmowała się chyba ogłoszeniami Oskarkowymi.
I ważna sprawa...ja nigdy nie chcę,żeby ogłoszenia były na mnie.Bo wiecie,żeby nie było,że na przykład ktoś pomyśli,że były telefony a ja o tym nie mówię,bo chcę przetrzymać psiaka u siebie.Dlatego bardzo proszę,żeby ktoś podał kontakt do siebie,oraz wstępnie sprawdził osobę dzwoniącą i potem przekierował ją do mnie.Tak zawsze robiłyśmy z Martką.Ktoś do Niej dzwonił,Martka zadawała kilka pytań tej osobie,żeby mieć jako takie pojęcie o tym człowieku i potem podawała numer do mnie,jako do tymczasowej opiekunki psiaka i ja już dalej prowadziłam rozmowę z tą osobą i potem zdawałam relację na wątku.Oczywiście Martka też wcześniej informowała na wątku,że były telefony w sprawie adopcji.
Dlatego bardzo bym była wdzięczna,żeby teraz w ten sam sposób się to rozgrywało.
Kto chętny do podania na siebie namiarów?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']Obyśmy nie czekały za długo na chętną osobę,bo Oskarek już u mnie jest 7 i pół miesiąca![/QUOTE]
mi się wydaje, że to musi być ktoś kto psiaka zna, kto oprócz Ciebie zna osobiście Oskarka, żeby mógł porozmawiać z potencjalną osobą zainteresowaną???
Coś mi się wydaje, że ciężko będzie znaleźć taką osobę co poprowadzi temat. A kto obecnie jest za psiaka odpowiedzialny, czy te ciotki, co z wątku się wycofały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']No ja niestety zupełnie nie znam psiaka , nie widziałam go nawet jak był w schronisku:(
Może trzeba napisać do osoby , na którą przepisany jest wątek...[/QUOTE]
kurcze ja się tak po dogomanii nie poruszam, ale może ktoś kto prowadził psiaka, niech powiadomi, komu przekazuje wątek i kto go poprowadzi, kto jest odpowiedzialny i kto jest skarbnikiem;
strasznie szkoda mi Oskarka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']mi się wydaje, że to musi być ktoś kto psiaka zna, kto oprócz Ciebie zna osobiście Oskarka, żeby mógł porozmawiać z potencjalną osobą zainteresowaną???
Coś mi się wydaje, że ciężko będzie znaleźć taką osobę co poprowadzi temat. A kto obecnie jest za psiaka odpowiedzialny, czy te ciotki, co z wątku się wycofały?[/QUOTE]

Osoba,która poda namiary na siebie nie musi znać psa,bo tak naprawdę Oskarka znam tylko ja.Zresztą Oskarek był w schronisku niespełna miesiąc,był w koszmarnym stanie i fizycznym i psychicznym,także dopiero u mnie zaczął dochodzić do siebie i pokazywać swój charakter do ludzi i zwierząt.
Chodzi mi o to,żeby znalazła się osoba,która będzie tak mniej więcej do godziny powiedzmy 20 dostępna pod telefonem,bo ludzie dzwonią przeważnie w godzinach popołudniowych/wieczornych i żeby nawet tylko tak z grubsza poznała osobę dzwoniącą,czyli imię,nazwisko,gdzie mieszka i podała tej osobie mój nr telefonu,a ja już dalej poprowadzę sprawę.No i żeby tu na wątku napisała,że był telefon lub kilka w sprawie adopcji.I to wszystko.

[quote name='asiuniab']kurcze ja się tak po dogomanii nie poruszam, ale może ktoś kto prowadził psiaka, niech powiadomi, komu przekazuje wątek i kto go poprowadzi, kto jest odpowiedzialny i kto jest skarbnikiem;
strasznie szkoda mi Oskarka:([/QUOTE] Wątek obecnie prowadzi Karolcia,która jest teraz o ile mi się dobrze kojarzy kierowniczką schroniska a wpłaty są kierowane na konto TOZ,numer podany w pierwszym poście.TOZ jest chyba też odpowiedzialny za Oskarka,ale gdybym się myliła,to proszę mnie sprostować,kto jest odpowiedzialny za psiaka

Link to comment
Share on other sites

Karola pewnie nie znalazła czasu na odwiedzenie wątków...

...aby już dłużej nie czekać, nie marnować czasu :)
mogę zaproponować swój numer do kontaktu (jest on podany w niektórych ogłoszeniach psiaków ze schroniska z Konina, więc tel. mam przy sobie! :))

Jak Oskarek był w Koninie to widziałam go kilka razy - a wątek odwiedzam od początku.

690 001 082 - Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wollygator']Karola pewnie nie znalazła czasu na odwiedzenie wątków...

...aby już dłużej nie czekać, nie marnować czasu :)
mogę zaproponować swój numer do kontaktu (jest on podany w niektórych ogłoszeniach psiaków ze schroniska z Konina, więc tel. mam przy sobie! :))

Jak Oskarek był w Koninie to widziałam go kilka razy - a wątek odwiedzam od początku.

690 001 082 - Ola[/QUOTE]
o jak dobrze, że jesteś, dziękuję:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...