Jump to content
Dogomania

Piwo dla psa


aaliw

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[B][I]Piwo ... ciekawe :evil_lol:. Czego po tych ludziskach można się spodziewać :evil_lol:. Poza piwem to Wymyślono też[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34762"] telefon komórkowy dla psa ! [/URL][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='stupid-girl']no w sumie czemu nie? najlepiej taka odswiezajaca oddech ;)[/QUOTE]
[B][I]Taa... najnowszy wynalazek !! Guma orbit dla psa. Odświeża [/I][/B]
[B][I]oddech i czyści zęby . Dwa w jednym ![/I][/B]
[B][I]Za jedyne 20 zł !! Prawdziwa okazja :evil_lol:. [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Taa... najnowszy wynalazek !! Guma orbit dla psa. Odświeża [/I][/B]
[B][I]oddech i czyści zęby . Dwa w jednym ![/I][/B]
[B][I]Za jedyne 20 zł !! Prawdziwa okazja :evil_lol:. [/I][/B][/quote]

Moze Dogrbit ;-)
w drażetkach czy w listkach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ??

ale w sumie nie zdziwilabym sie gdyby takie cus juz istnialo - niektorzy maja talent do wyciagania pieniedzy od ludzi bezmyslnie zakochanych w swoich psach...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='stupid-girl']Moze Dogrbit ;-)
w drażetkach czy w listkach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ??

ale w sumie nie zdziwilabym sie gdyby takie cus juz istnialo - niektorzy maja talent do wyciagania pieniedzy od ludzi bezmyslnie zakochanych w swoich psach...[/QUOTE]
[B][I]Pff. Oczywiście i w drażetkach i w listkach :razz:. Pies MUSI mieć wybór :evil_lol:.[/I][/B]
[B][/B]
[B][I] A czy istnieje już taka guma dla psów ... nie wiem aczkolwiek [/I][/B]
[B][I]Polska jest krajem trochę zacofanym i myślę że wieści o nowych wynazazkach ( dla psów ) dochodzą tu ZNACZNIE później [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Pzdr. Kika [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

jeszcze a'propos gumy do zucia przypomnialo mi sie, ze kiedys mieszkalam u jednej babki (tzn na wakacjach) miala ona pieknego owczarka szkockiego, ktory codziennie wieczorem chodzil z jej mezem do baru na piwo. Wchodzil do baru opieral sie lapami o lade i dostawal swoja mietowa gume orbit. Zul ja troche i zjadal i nigdy mu nie zaszkodzila. A jak nie dostwala dziennie swojej gumy byla histeria albo foch :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stupid-girl']jeszcze a'propos gumy do zucia przypomnialo mi sie, ze kiedys mieszkalam u jednej babki (tzn na wakacjach) miala ona pieknego owczarka szkockiego, ktory codziennie wieczorem chodzil z jej mezem do baru na piwo. Wchodzil do baru opieral sie lapami o lade i dostawal swoja mietowa gume orbit. Zul ja troche i zjadal i nigdy mu nie zaszkodzila. A jak nie dostwala dziennie swojej gumy byla histeria albo foch :p[/quote]

Z [URL="http://www.petplace.com/dogs/is-chewing-gum-toxic-to-your-pet/page1.aspx"]tego artykułu[/URL] wynika, że guma do żucia zawierająca xylitol (nie znam polskiej nazwy) jest szkodliwa dla psów (juz pomijając tak oczywistę kwestię jak połknięcie jej przez psa...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Z [URL="http://www.petplace.com/dogs/is-chewing-gum-toxic-to-your-pet/page1.aspx"]tego artykułu[/URL] wynika, że guma do żucia zawierająca xylitol (nie znam polskiej nazwy) jest szkodliwa dla psów (juz pomijając tak oczywistę kwestię jak połknięcie jej przez psa...)[/quote]

heh - ja to wiem - nawet jej powiedzialam, ze to chyba nie jest dobre dla psa (w sumie to tak na zdrowy rozsadek-bo zadnych naukowych opracowan nie znalam), ale uslyszalam, ze on tak codziennie od paru lat i nic mu nie jest... nie chcialam sie klocic - poza tym to byl JEDYNY pies w calej wsi, ktory byl w domu a nie na lancuchu, chodzil na spacery, byl karmiony jedzeniem a nie resztkami za co zreszta babke i tak wytykali palcami twierdzac, ze to fanaberie....

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[quote name='stupid-girl']jeszcze a'propos gumy do zucia przypomnialo mi sie, ze kiedys mieszkalam u jednej babki (tzn na wakacjach) miala ona pieknego owczarka szkockiego, ktory codziennie wieczorem chodzil z jej mezem do baru na piwo. Wchodzil do baru opieral sie lapami o lade i dostawal swoja mietowa gume orbit. Zul ja troche i zjadal i nigdy mu nie zaszkodzila. A jak nie dostwala dziennie swojej gumy byla histeria albo foch :p[/quote]

Hehehe :p :evil_lol: (ja też słyszałam że guma jest szkodliwa :razz:)
To taka sunia Sonia lubiła sobie popic piwo z moim wujkiem ;) tzn. nie jakoś tak nałogowo czy coś, tylko sonia lubiła towarzystwo wujka i cioci. I jak akurat wujek był zmęczony po pracy w upale, to sobie pił szklankę piwa. A przy okzaji nalewał Soni która także je lubiła xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Taa... najnowszy wynalazek !! Guma orbit dla psa. Odświeża [/I][/B]
[B][I]oddech i czyści zęby . Dwa w jednym ![/I][/B]
[B][I]Za jedyne 20 zł !! Prawdziwa okazja :evil_lol:. [/I][/B][/quote]

jak moja sunia miała cieczkę to dostawała drażetki odswieżające oddech w kształcie malutkich kosteczek :-)
działało i jakże rozkosznie wyglądało :-)
jej to chyba wszystko jedno było, ale pancia miała radoche :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote] Ciekawe co jeszcze ludzie wymyślą zeby umilic psom życie?:roll:
[/quote]

[B][I]Ja bym to nazwała udziwnianie psom życia 8-) . Nie sądze żeby [/I][/B]
[B][I]gumy albo jeszcze bóg wie co było im potrzebne. [/I][/B]
[B][I][U]Najbardziej potrzebna [/U]jest im miłość człowieka . [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

To ja juz nic nie mowie :shake: :eviltong: ;) . W Sylwestra nalewalam szampana do kieliszkow, i butelka mi wypadla z rak. Szampan wylal sie na podloge ( na szczescie w kuchni sie to stalo ). Jak sie moje psy od razu rzucily i zaczely wylizywac, no malo zawalu nie dostalam.
Na szczescie nic im po tym nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TangoBlue']To ja juz nic nie mowie :shake: :eviltong: ;) . W Sylwestra nalewalam szampana do kieliszkow, i butelka mi wypadla z rak. Szampan wylal sie na podloge ( na szczescie w kuchni sie to stalo ). Jak sie moje psy od razu rzucily i zaczely wylizywac, no malo zawalu nie dostalam.
Na szczescie nic im po tym nie bylo.[/quote]

No co? Też chciały sobie poświętowac a jak!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...