Jump to content
Dogomania

Kundel bury... taki zwykly, najzwyklejszy.... ma DS!!!


Kama83

Recommended Posts

no, szalenstwo (gdy jestem w domu) pojawia sie ok. 10:00 i potem roznie, 17:00 lub standardowa godzina FRAPowania - 19:00. Wczoraj niestety z zabawy wywiazala sie walka, a zena moja nie skutkowalo krzykniecie i klasniecie (jest strasznie zawzieta), wkroczylam, psy cale i po chwili sie "calowaly", oberwalam natomiast ja, moja demonica wbila kly w moja noge, ciekawie nie jest, ale cos za cos, prawda? ;)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Suflecika i za jutro kciuki trzymam!!!Zdjęcia wysłałam Kamilko aż trzy, bo wszystkie śliczne i ciężko było, mi wybrać.Każde inne i wszystkie naj.Napisałam pani Kasi, żeby sama podejrzała, które najlepiej się nada.Idę nyny, pracowity dzień dziś miałam....

Link to comment
Share on other sites

Syla - ma wydarzenie.
blackraven, kastrowany, zabawowy, dobrze znosi aktywnosc ... ale byc moze to info nie bedzie potrzebne
wlasnie mialam dzis telefon (spozniony), ze sie zdecydowali, potrzebuja jeszcze kilka dni na przeprowadzke, zeby chlopaka nie rzucac z mieszkania, do mieszkania :))))))))
normalnie jestem szczesliwa :) oby teraz nic juz sie nie wydarzylo :)
dodam: kamienica z ogrodkiem i nowym Panem Sufleta ma byc brat (i jego zona) p. weterynarz, u ktorej z nim bylam -tak wiec, zapowiada sie super :) czekam na detale o przeprowadzce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama83']no, nie w mojej, ja poprostu poszlam z nim do weta, obejrzec, zaszczepic ;) spodobal sie p. weterynarz i bedzie u jej brata :)[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to widać, jak ja doskonale potrafię czytać, ze zrozumieniem :evil_lol: Bardzo się cieszę, szczęściem Suflecika :lol:

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kama83']w piatek Pan Suflet oficjalnie zamieszkal w swoim domu :) pierwsze sygnaly bardzo pozytywne :)[/QUOTE]


No i oby tak już zostało ! :)


[B]PILNIE POSZUKUJEMY DT DLA ZUMBY - SUNIA POTRZEBUJE MIEJSCA GDZIE DOJDZIE DO SIEBIE PO OPERACJI ŁAPY ! [/B]

[B]Tutaj event na FB udostępniajcie proszę, może ktoś się odezwie !: [URL="http://www.facebook.com/events/409725182377714/"][SIZE=4][COLOR=blue]KLIK ! [/COLOR][/SIZE][/URL][/B]

Oto Zumba :loveu:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xsriSvMwTDE/T1uBHNPfUcI/AAAAAAAArqI/rPXoN6st7Tg/s512/DSC_3236.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...