Jump to content
Dogomania

MAŁY CZARNY PIESEK SZUKA DOMU-Sandomierz!!- Znalazł domek !!


wera_ra

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wera_ra']zobaczymy co z adopcją... jeśli ktoś znajdzie się odpowiedni to będę myśleć, jak nie to rozważe czy mój dom stanie się jego... na jakieś pewnie kilkanaście lat;)[/QUOTE]


I to jest słuszne podejście :)
Buda i łańcuch to nie dom dla psa ...
Bardzo Cię proszę prześlij mi na pw namiary na siebie do ogłoszeń telefon i mail .

Link to comment
Share on other sites

Gdyby były og łoszenia potrzebne to piszcie. Rudzia się pozbyła psiaków to mam czas,żeby jakiegoś innego ogłosić.
Długim spaniem w pierwszych dniach nie ma się co przejmać. Ja tak miałam ze znalezionymi kotami. Młodzian 6 miesięczny odsypiał trudy bezdomności 3 dni, a potem jak odżył to...oj biedne moje kociaki były.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Gdyby były og łoszenia potrzebne to piszcie. Rudzia się pozbyła psiaków to mam czas,żeby jakiegoś innego ogłosić.
Długim spaniem w pierwszych dniach nie ma się co przejmać. Ja tak miałam ze znalezionymi kotami. Młodzian 6 miesięczny odsypiał trudy bezdomności 3 dni, a potem jak odżył to...oj biedne moje kociaki były.:evil_lol:[/QUOTE]


Jeszcze się nie pozbyła, właśnie siedzi jak na szpilkach i czeka na telefon , który milczy :(

Link to comment
Share on other sites

jeśli do końca tygodnia piesek nie znajdzie domu- to zostaje u mnie:) jakos dam rade... ale czuje że te poranne wstawanie niedlugo mnie wykończy ale no nie mam serca go trzymać od 23-8 rano, o 6 go wyprowadzam ale i tak leci po klatce jak szalony i skomli wieć by nie wytrzymał do 8...

dziękuję za możliwość rozgłoszenia pieska, dam jutro znać czy warto was o to prosić... bo na 80% zostaje u mnie;)

ojjj lubi spać w dodatku wywracają mu się gałki oczne i widać białe to juz całkiem wygląda jak jakiś szatan:) <hehehe>

nie wiem czy go nie przekarmiam...
karme suchą ciagle ma fulll.. podjada ją...
o 6;30 dostaje ciepłą zupkę z kaszą/makaronem/ryżem, marchewką, mięskiem (czasami kość/szyjka) (tak ok.300ml)
w porze obiadowej dostaje znowu zupkę (ok200ml)
wieczorem tez ok 200ml

czy ja go przekarmiam?? :) ;p

ma chłopak apetyt... a ani ja ani moja mamanie ma serca mu nie dawać jeść, szczególnie gdy teraz takie zimno... chociaz może tak jak i ludzie teraz chce jesc dużo, a na wiosne/lato bedzie jadł mniej .. ?? :)

z życia Blekiego:
[I]śpi i macha ogonem... czasami ruszy łapą.. tak chyba gdzieś biegnie..zapewne po jakąś kiełbaske:D[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']To że śpi kołami do góry oznacza, że czuje się bezpieczny :)
Super jest Psiak,
jeśli inny miałby mieć domek - to tylko taki "najlepszy", gdzie nie będziesz mieć żadnych wątpliwości do przyszłych właścicieli:)[/QUOTE]

na pewno bym miała, bo zawsze jest w głowie myśl "a co jeśli ktoś go bije...albo nie karmi.." ajj....

bulwersuje mnie fakt że ludzie wypuszczają psiaki z domu na czas pobytu w pracy... i te psy są zgarniane dopiero ok.15, widzę to codziennie, psy w obróżkach biegają po ulicy miedzy samochodami, policja jeździ, nawet sie nie zainteresuje... czy należy to zgłosić?? co powiedziec? że mają obroże to chyba straż to oleje...;/

Link to comment
Share on other sites

Chyba go przekarmiasz :)
Ile on waży ? Raz dziennie zupkę i suche wg rozpiski na opakowaniu pamiętając że zjadł już zupke ;)
Wera uważaj na kości , gotowane kości z drobiu rozpadają się na długie igły , które mogą rozwalić jelita i tragedia gotowa :(
Psu najlepiej surowe kości dawać , choć nie wszystkie tolerują .

No to ja już czuję, że ogłoszeń robić nie trzeba będzie :)

Link to comment
Share on other sites

ile waży??
nie mam pojęcia... ale jak go znalazłam to tak na oko 4kg ważył ...
a teraz nie wiem jutro bedziemy u wet to go zważymy :)

dziwi mnie ze na spacerze to nie oszczędza tej pogryzionej łapki, biega, skacze, szybko maszeruje nieraz muszę go gonić :) a w domu chodzi na 3 (?) hmm

ale jestem szczesliwa że słucha sie jak szarpne smyczą żeby tak nie ciągnął to idzie juz koło nogi :) zdolny piesek!

ma duży apetyty i ciagle chodzi do miseczek i tam zagląda... ograniczę ciepłe porcje do 2.. albo 3 mniejsze, poczytam co i jak dokładniej :) i co z tymi kośćmi

Link to comment
Share on other sites

biedne te pieseki...
dzisiaj u wet tez nasluchalam sie o małej shih tzu, 7 dni po sandomierzu się błąkała... wsiała w autobus pojechała za most na osiedle Huty i szczęście że psiaka znalazł jakiś piesek, ogłosił na fb i właścicielka (ktora szukała pieska przez ogłoszenia) przyjechała !!:)

Bleki zaszczepiony:) grzecznie śpi :)
i nie przekarmiam go..;) niech je chłopak zimno takie:)

Link to comment
Share on other sites

czarnulek jest nigrzeczny:P

hehe zartuje :)
ale lubi otwierac drzwi podskakując.. a skacze baaaaardzo wysoko:) dumnie chodzi na smyczy:) obszczekuje wszystko co uslyszy na klatce;p jak ktoś np. idzie rano po klatce to mamy pobudkę;)

obecnie śpi:)

zauważyłam u niego "syndrom" : "muszą być wszyscy w domu, w tedy będę spokojny" co mnie troche martwi ...wyczekuje...

ale super piesek:) przyszłam do domku, Bleki był na spacerze, wrócił zobaczył mnie od razuuu na mnie skoczył:) musiałam odłożyć talerz i go wziać bo by mi spodnie zalizał na śmierć ;p takze strasznie sie cieszył :)

aha i w ogole został zaadoptowany.. przeze mnie :) :P

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebuj%C4%85ce-pomocy-i-dom%C3%B3w/page130#post18597512"]Bardzooooo przepraszam za offa, ale pilnie poszukuję transportu na trasie Lublin- Starachowice.
Moze ktoś z was jedzie tą trasą jutro lub pojutrze? Chodzi o przewiezienie oneczki, która w sobote o 19 pojechałby transportem pod Koszalin do DS.

To ona [/URL][URL="http://tablica.pl/oferta/roczna-onka-domek-na-cito-inaczej-zniknienie-ma-juz-czasu-IDJwOf.html"]http://tablica.pl/oferta/roczna-onka...su-IDJwOf.html[/URL]

Edited by ksenka1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wera_ra']czarnulek jest nigrzeczny:P

hehe zartuje :)
ale lubi otwierac drzwi podskakując.. a skacze baaaaardzo wysoko:) dumnie chodzi na smyczy:) obszczekuje wszystko co uslyszy na klatce;p jak ktoś np. idzie rano po klatce to mamy pobudkę;)

obecnie śpi:)

zauważyłam u niego "syndrom" : "muszą być wszyscy w domu, w tedy będę spokojny" co mnie troche martwi ...wyczekuje...

ale super piesek:) przyszłam do domku, Bleki był na spacerze, wrócił zobaczył mnie od razuuu na mnie skoczył:) musiałam odłożyć talerz i go wziać bo by mi spodnie zalizał na śmierć ;p takze strasznie sie cieszył :)

[B]aha i w ogole został zaadoptowany.. przeze mnie :) :P[/B][/QUOTE]
Wspaniała wiadomość :multi:
Ale sie ogromnie cieszę :multi:

Dla Ciebie Weroniko z tej okazji Buziaki :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...