Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM p&s... wrócił do domu


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Kocich mi nie usunęli, a jak nie usuną to jest mega oglądalność :lol: Ale nie warto wystawiać wyróżnionych, bo nie zwracają za to jak usuną.

Zaciskam za domek![/QUOTE]

co za niesprawiedliwość! a mi usunęli wszystkie! i teraz koty missieekowe nie mają allegro

Link to comment
Share on other sites

ech wiem, że to jest chore, ale mimo, że minęły 4 lata to ja ciągle mam nadzieję, że Elmo się gdzieś odnajdzie - czeka na niego miejsce u Pana Władysława, który go adoptował i czeka na niego zawsze i bez względu na wszystko u mnie - kurde idę stąd bo się pobeczałam :splat: ale kocham bardzo tego psiaka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

po raz kolejny ludzie robią nas w .... :shock: ja mam dość naprawdę nienawidzę takich adopcji, gdzie pies jest jeszcze u włascicieli - najczęściej wychodzą różne dziwne historie... dziś dostałam od floridy info - minika gdzieś wydali, a olbrzym zostaje od jutra sam w mieszkaniu, ktoś go będzie wyprowadzał - wolontariuszka... na dłuższą metę tak nie może być przecież, mieli być nierozłączni, a jednak.... zostali rozłączeni, olbrzym jest lękliwy, niepewny siebie :-( nie wiem jak on przeżyje to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...