Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']nie nic :evil_lol::evil_lol:
przypomniał mi się miód pitny :evil_lol:[/QUOTE]
a mnie się przypomniał sms od właścicieli ośrodka "Prosimy troszeczkę ciszej. Recepcja" :diabloti: powinnam mieć gdzieś filmik jak śpiewaliśmy barkę i Estera tego smsa przeczytała :diabloti:

[quote name='anka11']to dobrze, bo juz myslalam, ze na prawde cos mam z pamiecia :P

w sumie to dosc duzo 370zl ;)[/QUOTE]
niby drogo ale to jednak morze więc na pewno nic taniej by się nie znalazło. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']A nie wrzucałaś tego przypadkiem na neta? :evil_lol:[/QUOTE]

właśnie nie wiem, chyba wrzuciłam linka do tego na tamten wątek ze zlotu ze zdjęciami :D

EDIT: [B]ZNALAZŁAM! [/B] :diabloti:
[url]http://imageshack.us/clip/my-videos/190/obraz187.mp4/[/url]

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

Jako że odzyskałem Bafre, oficjalnie proszę o wpisanie na listę:
Bafra & Buell
tak jak pisałem w PW ;)

edyta:
no, tak jak myślałem cały czas nie ma nas na liście...
tak jak pisałem w PW: osobny, małżeński pokój [najlepiej z ludźmi którzy wiedzą jak trzeba "obsługiwać" Bafrę] lub ten mały domeczek koło ogniskowego miejsca ;)

Edited by Buell
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']Jako że odzyskałem Bafre, oficjalnie proszę o wpisanie na listę:
Bafra & Buell
tak jak pisałem w PW ;)

edyta:
no, tak jak myślałem cały czas nie ma nas na liście...
tak jak pisałem w PW: osobny, małżeński pokój [najlepiej z ludźmi którzy wiedzą jak trzeba "obsługiwać" Bafrę] lub ten mały domeczek koło ogniskowego miejsca ;)[/QUOTE]

a jak sie ją obsługuje?
Ja też bym chciała pokój z np:
Talia, Lived, Dog193, kimś bez psów, niech będzie (tak w ostateczności :P) ta no.. ulvhendinn (Kraksa gnębi $ :( )
Byle nie: Culineo, Szerkanka i Mastif Tybetański. Tak to wsio jak leci more byk.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... dawno tu nie zaglądałem (pewnie z tego względu, że pojawiam się tylko w wątkach zlotowych), ale jako stary wyjadacz zlotowy jeśli tylko czas na to pozwoli to jakoś na 2-3 dni powszednie w czasie zlotu spodziewajcie się "wizytacji":D co do spania to jeśli ktoś mnie przygarnie na te 2 noce to będe happy;P jeśli nie to wehikuł lub namiot:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']a jak sie ją obsługuje?
[/QUOTE]
no właśnie kto ją zna to wie...
w sumie to bardzo prosto - trza zamykać dobrze lodówkę i chować jedzenie a także zmywać naczynia...
najlepiej też drzwi zamykać do idzie szperać po innych domkach ;)

no i jak na dużą fokę przystało trąca wszystko cielskiem i przewraca...
reszta domku - najlepiej mniejsze sunie, na pewno bez samczyków a już na pewno jakichś większych...
Ulvcośtam - pokombinujesz z listą/rozkładem domkowo-łóżkowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']Hmm... dawno tu nie zaglądałem (pewnie z tego względu, że pojawiam się tylko w wątkach zlotowych), ale jako stary wyjadacz zlotowy jeśli tylko czas na to pozwoli to jakoś na 2-3 dni powszednie w czasie zlotu spodziewajcie się "wizytacji":D co do spania to jeśli ktoś mnie przygarnie na te 2 noce to będe happy;P jeśli nie to wehikuł lub namiot:P[/QUOTE]
o kogóż ja widzę. :D a gitarę weźmiesz? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a ja bym chciała domek z samcami lub nie dominującymi sukami , najlepiej mniejszymi .
mam nadzieje że coś się uda wymyśleć .[/QUOTE]
Ja mogę być z Tobą w domku. Zobaczymy które czarne podpalane jest straszniejsze (zakładam, że Twoja sunia) :D

[quote name='Buell']no właśnie kto ją zna to wie...
w sumie to bardzo prosto - trza zamykać dobrze lodówkę i chować jedzenie a także zmywać naczynia...
najlepiej też drzwi zamykać do idzie szperać po innych domkach ;)

no i jak na dużą fokę przystało trąca wszystko cielskiem i przewraca...
reszta domku - najlepiej mniejsze sunie, na pewno bez samczyków a już na pewno jakichś większych...
Ulvcośtam - pokombinujesz z listą/rozkładem domkowo-łóżkowym?[/QUOTE]
Phi. To chyba normalne? Lodówke już dawno mam na zatrzaski a śmietnik za podwójną "ścianą" i z dwiema blokadami anty-dzieciowymi. Na blacie nawet olej nie może stać.. a talerze? Phi. Najwyżej nie będzie trzeba zmywać :)
[quote name='gops']Buell a jak Bafra do innych suk ? nie zaczepia? bo widzę że większość na odwrót chcę suki z psami a psy z psami , mi suki o ile nie zaczepiają pierwsze nie przeszkadzają nawet duże.[/QUOTE]
to grzeczny piesek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ja mogę być z Tobą w domku. Zobaczymy które czarne podpalane jest straszniejsze (zakładam, że Twoja sunia) :D

.[/QUOTE]
moja ogółem jest bardzo grzeczna więc obstawiam Dolca :eviltong:
myślę że nie zrobi żadnych problemów na zlocie o ile nikt nie zacznie.
cieszkam się że mam z kim mieszkać :evil_lol: już myślałam że nikt nas nie przygarnie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...