Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='Selenga']Też mi się tak wydawało, ale jeśli te inne mogą by szybko zjedzone, to pewnie też trzeciego prania nie doczekają...[/QUOTE]

No to różowe wygląda na solidniejsze.

No nie wiem dziewczyny, tak mi wstyd za Hessusie :( Kłopotliwe psisko i przez to dylemat jak zapewnić wygodę Jedyneczce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Ja zrobiłam teraz po raz pierwszy, też nie umiałam :) Może jakoś bedę mogła Ci pomóc...[/QUOTE]

To postaram się coś utworzyć w wolnej chwili i w razie pytań będę biec do Ciebie. Najbardziej boje się chyba wysyłki w razie gdyby ktoś coś kupił. Że podałabym złą cenę przesyłki czy coś... ale na razie i tak muszę porobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']To postaram się coś utworzyć w wolnej chwili i w razie pytań będę biec do Ciebie. Najbardziej boje się chyba wysyłki w razie gdyby ktoś coś kupił. Że podałabym złą cenę przesyłki czy coś... ale na razie i tak muszę porobić zdjęcia.[/QUOTE]

Ja jeszcze zrobie jeden dla Jedyneczki z płytami bajkami, może wpadnie jakiś grosik jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Dziewczyny, jeśli by wam odpowiadało dla Jedyneczki takie posłanko: [URL]http://allegro.pl/legowisko-dla-psa-kota-m-60-40-s2-i2160444935.html[/URL] albo podobne, to ja je kupię, a wy w krakvecioe zmieńcie zamówienie na coś innego potrzebnego[/QUOTE]

że tak dodam 3 grosze, jest super, sama bym takie chciała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']że tak dodam 3 grosze, jest super, sama bym takie chciała ;)[/QUOTE]

No takie łoże dla prawdziwej delikatnej księżniczki, no i całkiem nie drogie.

Szkoda, że nie mają XXL bo sama bym takie Okami kupiła jakbym dostała stypendium. Chociaż w sumie, szkoda że nie są nieprzemakalne, bo zaraz by było brudne i mokre w taką pogodę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No to różowe wygląda na solidniejsze.

No nie wiem dziewczyny, tak mi wstyd za Hessusie :( Kłopotliwe psisko i przez to dylemat jak zapewnić wygodę Jedyneczce :([/QUOTE]
OK, i tak trzeba poczekać do poniedziałku - krakvet ma wtedy odpowiedzieć, a i z allegro nikt w weekend nie będzie realizował zamówienia, można się spokojnie zastanowić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']

Czy napiszesz do Emilii z Fundacji Kastor w sprawie ewentualnej zamiany sterylizacji suni pod Twoją opieką na Jedyneczkę? Czy wolisz, abym ja ją zapytała?

PS: Czy sunia u Ciebie na DT ma zaklepany DS?[/QUOTE]

zaraz napisze.
moja suńka DS ma zaklepany
te namiary jak zdobędę to ci podesle

Link to comment
Share on other sites

Niezły problem z tą Hessunią, taka słodka się zrobiła i kocha Okami, a taka iszczycielka! Wcale się nie dziwię, że się bardzo zezłościłaś za zniszczenie drapaka, do tego nowiutkiego! Nie da się przybić gwoźdźikami tej oderwanej przez Hessi ścianki od najniższego domku na drapaku?

Zastanawiam się co by jej dać, aby się zajęła i nie szukała miejsca do zniszczeń... może jakiś gruby sznur, albo zabawki... stare skarpetki zawiązane w węzeł do szarpania, stary ręcznik też z węzłem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Niezły problem z tą Hessunią, taka słodka się zrobiła i kocha Okami, a taka iszczycielka! Wcale się nie dziwię, że się bardzo zezłościłaś za zniszczenie drapaka, do tego nowiutkiego! Nie da się przybić gwoźdźikami tej oderwanej przez Hessi ścianki od najniższego domku na drapaku?

Zastanawiam się co by jej dać, aby się zajęła i nie szukała miejsca do zniszczeń... może jakiś gruby sznur, albo zabawki... stare skarpetki zawiązane w węzeł do szarpania, stary ręcznik też z węzłem?[/QUOTE]

Żeby zrobić ściankę drapaka muszę kupić materiał taki podobny i jakoś to wszyć bo cały materiał podziurkowany zwisa... (ścianki nie są utwardzane, tylko takie materiałowe i w każdej budce są po 3 słupki które trzymają podstawę domku z sufitkiem).

Muszę spróbować tych skarpetek :P

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']OK, i tak trzeba poczekać do poniedziałku - krakvet ma wtedy odpowiedzieć, a i z allegro nikt w weekend nie będzie realizował zamówienia, można się spokojnie zastanowić[/QUOTE]

Dostałam dzisiaj (?!) odpowiedź, że sprawdzą w magazynie ewentualne zamienniki i dadzą znać co mogą zaoferować.

[B]Selenga[/B], bardzo przepraszam, ża to zamieszanie z łóżeczkiem. Jestem Ci na prawdę bardzo wdzięczna za to, że chcesz kupić łóżeczko, takie śliczne i wyglądające na bardzo wygodne dla Jedyneczki. :Rose:

To łóżeczko czarno-różowe wygląda na solidne, bo jest z obiciowej tkaniny zrobione i jeśli tylko nie puszczą szwy, to zęby Hessi nie powinny zrobić dużych szkód. A nawet jeśli popękają szwy, to łatwiej to zszyć, niż gdyby materiał puścił. Sorry za moje 3 grosze. To łóżeczko jest super i do tego w bardzo dobrej cenie, sama bym kupiła dla moich paskud.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Żeby zrobić ściankę drapaka muszę kupić materiał taki podobny i jakoś to wszyć bo cały materiał podziurkowany zwisa... (ścianki nie są utwardzane, tylko takie materiałowe i w każdej budce są po 3 słupki które trzymają podstawę domku z sufitkiem).

Muszę spróbować tych skarpetek :P[/QUOTE]

Te ścianki to sam materiał? Myślałam, że to sklejka obleczona materiałem. Hmm... sam materiał to rzeczywiście bardzo łatwo zerwać :/

Może masz jakieś dziurawe skarpetki dla Hessi :) Tylko je upierz najpierw :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Te ścianki to sam materiał? Myślałam, że to sklejka obleczona materiałem. Hmm... sam materiał to rzeczywiście bardzo łatwo zerwać :/

Może masz jakieś dziurawe skarpetki dla Hessi :) Tylko je upierz najpierw :eviltong: :lol:[/QUOTE]

No właśnie też sie zdziwiłam po rozpakowaniu paczki, że są z materiału Zawsze tylko widziałam drapaki ze ściankami ze sklejki.

Ja dziurawych skarpet nie mam, ale najwyższy czas zrobić selekcję mojemu chłopakowi :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No właśnie też sie zdziwiłam po rozpakowaniu paczki, że są z materiału Zawsze tylko widziałam drapaki ze ściankami ze sklejki.

Ja dziurawych skarpet nie mam, ale najwyższy czas zrobić selekcję mojemu chłopakowi :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

Oj nie ucieszy się ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Jedyneczka gustuje w kocich kupalach. Już kilka razy przyłapałam ją oblizującą się w kociej kuwecie.[/QUOTE]
moja ostatnia tymczasowiczka też tak robiła
bardzo szybko mnie to zdopingowało do umieszczenia kuwety poza psim zasięgiem...
takie zjadanie odchodów może wbrew pozorom świadczyć o problemach zdrowotnych: [URL]http://www.vetopedia.pl/article28-1-Zjadanie_odchodow.html[/URL]

A wracając do innego tematu to jaka jest decyzja? kupować to lepsze posłanko? kupić jedno czy dwa (niestety sfinansować mogę tylko jedno na razie) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']moja ostatnia tymczasowiczka też tak robiła
bardzo szybko mnie to zdopingowało do umieszczenia kuwety poza psim zasięgiem...
takie zjadanie odchodów może wbrew pozorom świadczyć o problemach zdrowotnych: [URL]http://www.vetopedia.pl/article28-1-Zjadanie_odchodow.html[/URL]

A wracając do innego tematu to jaka jest decyzja? kupować to lepsze posłanko? kupić jedno czy dwa (niestety sfinansować mogę tylko jedno na razie) ?[/QUOTE]

Ja niestety nie mam na razie gdzie ulokować kuwety tak żeby miały do niej dostęp tylko koty. W przyszłości będzie w łazience gdzie będą wchodzić tylko koty ale na razie łazienki brak:megagrin:

No może faktycznie kupić to lepsze bo solidniejsze.. do kupna drugiego to trzeba pytać Gosi co ustali z krak-vetem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Jedyneczka gustuje w kocich kupalach. Już kilka razy przyłapałam ją oblizującą się w kociej kuwecie.[/QUOTE]

Moje psiury też tak robiły bleeee


[quote name='Malgoska']No proszę, każdy lubi co innego.[/QUOTE]

:D :D

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'] (...) No może faktycznie kupić to lepsze bo solidniejsze.. do kupna drugiego to trzeba pytać Gosi co ustali z krak-vetem. [/QUOTE]

Mogę zrezygnować z materacyka zamówionego i odeślą mi pieniądze, a wtedy mogłabym je przesłać na konto Selenga. Jeżeli Lucyja się zgodzi to lecimy z tym koksem ... ehem... tj. z dwoma łóżeczkami. Jak rozumiem na razie my trzy, tj. missiaa, ciocia Selenga i ja jesteśmy za 2 łóżeczkami, czy dobrze zrozumiałam?

Poczekajmy jeszcze na ciocię Lucyjkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']musisz jeszcze sprawdzić czy krakvet odda kasę?
ja oczywiście jestem za dwoma posłankami
a macie jakieś życzenia kolorystyczne?[/QUOTE]

Właśnie im odpisałam, że rezygnuję i proszę o zwrot pieniędzy za łóżeczko oraz o pilne przesłanie reszty zamówienia. Mam nadzieję, że jutro odpowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...