Jump to content
Dogomania

MATI-cudowny królewicz szuka wspanialego domu:)


inka808

Recommended Posts

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/312610_134726083294625_100002717030508_124176_556325082_n.jpg[/IMG]Witajcie:)....pozwole sobie zacytowac slowa opiekunki Matusia.... "MATI – około 2,5 roku
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....Znaleźli tę cudną kruszynkę na śmietniku… Bo podobno był złym psem…. WYĆ DO KSIĘŻYCA I WŁOSY Z GŁOWY RWAĆ…!!!!... to wciąż za mało… Ten przerażony, drżący piesek, który bardzo cierpi, jego małe serduszko wyskakuje i pięknego ciałka z obawy przed złym światem…!!! Do ludzi nie pędzi z kosmiczną radością… ale przychodzi i przytula się, ma cudownie miękką sierść jak pluszaczek… leciutki, zgrabny średniaczek. Dziś przeżyłam szok… Widziałam jak tę cudną kruszynę napadł pies…!!!! MATI był w szoku… jak skała, bryła lodu, paraliż totalny.. bał się oddychać… ZŁY JEST ŚWIAT, JEGO POPRZEDNI WŁAŚCICIELE, ŻE TAK CUDOWNEGO KSIĘCIA WYRZUCILI JAK STARĄ SZMATE NA ŚMIETNIK!!!!! BŁAGAM WSZYTKICH !!! LUDZIE!!! POMÓŻCIE !!! OTOCZCIE MATIEGO WYJATKOWĄ OPIEKĄ!!! ZABIERZCIE GO DO DOMU!!!NIECH POCZUJE SIĘ CHOCIAŻ RAZ BEZPIECZNIE, BEZ SZARPANEGO ODDECHU I ŁEZ I TYCH PIEKNYCH OCZKACH….!!!! Zamykam oczy i widzę go… Takiego bólu nie widziałam u żadnego psa…. KAŻDY DZIEŃ DŁUŻEJ TO WYROK ŚMIERCI DLA MATIEGO!!!! Nie zostawiaj tej szczególnej sprawy na później…..!!!!
MATI mieszka w schronisku w GAJU koło Śremu.. woj. wielkopolskie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka808']nie potrzebny ogrodek :)wystarczy jak ktos go pokocha i pokaze mu ze nie wszyscy ludzie sa okrutni i bez serca :(on jest taki kochany,pewnie dobrze poczulby sie na kanapie :)[/QUOTE]
Wiem :-( ale ja mam już małe zoo w mieszkaniu (mieszkanie niewielkie) mam psiaka, kota (który niestety ale za towarzyszami nie przepada- nie może się z psem dogadać), rybki, raki, porodówkę rybkową a do tego jeszcze dziecko ;-)... jakbym miała dom z ogrodem to bym kilka psiaków mogła przygarnąć :-( no i mąż tak średnio na kolejnego zwierza...
Dziś będę w Śremie i jak zdążę to podjadę do schronu...

Link to comment
Share on other sites

Rok temu adoptowałam taką sierotkę jak Mati. Psa z całą pewnością bitego,głodzonego ,a na dodatek przywiązanego sznurem na pewną śmierć.Jest takim czarnym kudłatkiem jak Mati, tylko nie ma białych dodatków. Kochamy się wzajemnie bardzo,bardzo! Mimo upływu czasu,spokojnego domu i ogromnej dawki miłości nie ma zaufania do obcych ludzi. Bezwarunkowo kocha mnie i ja mogę wszystko, warunkowo-czyli z pewna nieśmiałością-kocha resztę rodzinki.To najlepszy przykład, jak bardzo potrafimy ( my rodzaj ludzki) skrzywdzić inne stworzenie.
Nie mogę Matiego zabrac do siebie, ale obiecuję, że ze wszelkich sił postaram się by mu pomóc.Jest tak podobny fizycznie i charekterologicznie do mojego Portoska, że serce mi pęka patrząc w jego oczęta na zdjęciu i widząc ten żal i ogromny smutek.
Zaczynam wydzwaniać.
Wytrzymaj kochany!!!!!!!!!!!!!!

Edited by joanna.dymek
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak napisać tekst do ogłoszenia,by był treściwy i właściwy. Czu możesz to zrobić sama?
Mail tel założycielki wątku podaję [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 510 926 771

Nie mam w tym doświadczenia, ale skoro mamy zapewnienie miejsca pobytu w hoteliku, to może zacznijmy zbierać chętnych darczyńców, by poprawić los biedaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna.dymek']Nie wiem jak napisać tekst do ogłoszenia,by był treściwy i właściwy. Czu możesz to zrobić sama?
Mail tel założycielki wątku podaję [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 510 926 771

Nie mam w tym doświadczenia, ale skoro mamy zapewnienie miejsca pobytu w hoteliku, to może zacznijmy zbierać chętnych darczyńców, by poprawić los biedaka?[/QUOTE]

Chcialam,zeby tekst napisaly cioteczki, ktore znaja psiaka, krotki i zwiezly tekst z podstawowymi info, ja nie mam niestety czasu,moge pomoc jedynie wykupujac ogloszenia, ale trzeba podac tekst i kontakt.Fotki sa super na FB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...