Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekam na jeszcze jedną wpłatę z mojego bazarku, ale muszę go już teraz podsumować, bo muszę uregulować transport, który wyniósł 218zł. Dochód z bazarku, po wszelkich obliczeniach to 201zł i 60gr(+10zł które jeszcze nie wpłynęło). Dorzucę do tego resztę z 20zł(jednorazowa od Syli we wrześniu) i wystarczy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Ok to czekam w poniedzialek powinny byc.Moze jakies foteczki suni, chociaz jedno.....[/QUOTE]

Co do spacerków wydaje mi się, że nie ma co Igi zmuszać, bo skutek może być odwrotny, ale warto ją powoli przyzwyczajać, wychodzić na chwilkę co jakiś czas i pozwalać jej poznać teren, obwąchać, a przy okazji mieć przy sobie gartskę smakołyków, które będą jej się pozytywnie kojarzyć :)
Tak, poprosimy o zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']hehheheeee....kosmicznie nie ma za co;)[/QUOTE]

Zawsze jest za co, dlatego dzięki Lolalola.Paula95,PW od Ciebie dostałam,jutro zrobię przelew za ogłoszenia.Oby tym razem bardziej psiakom się poszczęściło.Przecież Delma to malusia i taka kochaniusia, a ślepek też prześliczny chłopaczek.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Syla i Lolalola za wpłatę!:)

Karmelcia właśnie do mnie dzwoniła i prosiła przekazać, że padł jej Internet. :( Na razie jeszcze z Igunią nie wychodzą na spacery, ale próbują schodzić ze schodów. Iga zapałała, że trzeba załatwiać się na matę. Z Boczkiem nadal totalnie się olewają. Smaczki mocno pachnące bierze z ręki. :) Aaaa i bardzo lubi oglądać TV;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']czyli malymi kroczkami do przodu:)...tylko nie potrafie pojac, ze taki przystojniak, jak Boczek sie Iguni nie podoba;)[/QUOTE]

ja myślę, że on się Iguni podoba, tylko ona nie chce, żeby pomyślał, że ona taka "łatwa" jest ;) ;) ;)

wczoraj poszedł przelew dla Igi - "okrągłe" 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...