Jump to content
Dogomania

Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)


Roszpunka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']Inciu, ogłoszenia się bardzo przydadzą, ale juz nie dla Aiszy, bo ona jedzie jutro do Krakowa:).[/QUOTE]

Wowowowowowo!!! jak cudnie, no bedzie mi sie az lepiej spalo;) Aisza cudniasta tyle wycierpiała juz niech znajdzie swoje szczescie;) Takie na zawsze zawsze i zeby dla niej zawsze trwalo jak najduzej:D KCIUKAM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']A ja wiedziałam o domku. Przeciek miałam....:siara:
Wiadomo może z jakiego serwisu ogłoszenie?
[B]Inciu[/B], ale czy Ty dasz radę z kursem? Bo on o tej porze się będzie zaczynał.:diabloti:[/QUOTE]

Sukces wymaga poświęceń!

Link to comment
Share on other sites

Do Krakowa??? Może zostanie naszą sąsiadką?? Gdzie, jak, co?? Proszę o więcej szczegółów, bo umrę z ciekawości.
No i co z książkami na bazarek?? Ja je przekaże gdzie trzeba, a kasa będzie dla innego potrzebującego psiaka w Twojej Roszpunko okolicy. Natura nie lubi pustych miejsc, więc z pewnością coś nie długo znów trafi w Twoje ręce!! :))

Link to comment
Share on other sites

Z góry serdecznie dziękuję :)
Jeżeli Aiszy bazarek nie będzie potrzebny, pieniążki z pewnością przydadzą się kolejnemu biedakowi, a tych niestety pod dostatkiem :(

Mam nadzieję, że będziecie sąsiadkami i kiedyś się poznacie. Poza tym, kontrolne oko dogomaniaczki zawsze na wagę złota ;)

Link to comment
Share on other sites

Aisza właśnie dojeżdża do domu. Było trochę komplikacji po drodze. Niestety TZ wegielkowej miał stłuczkę w Miechowie, ktoś w niego wjechał , na szczęście nic nikomu sie nie stało. Ale nie mógł jechac dalej.
Ogromne podziękowania dla savahany i jej TZ ta, którzy pojechali od razu , przejęli Aiszę i zawieźli ja do Krakowa:buzi::iloveyou:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Aisza właśnie dojeżdża do domu. Było trochę komplikacji po drodze. Niestety TZ wegielkowej miał stłuczkę w Miechowie, ktoś w niego wjechał , na szczęście nic nikomu sie nie stało. Ale nie mógł jechac dalej.
Ogromne podziękowania dla savahany i jej TZ ta, którzy pojechali od razu , przejęli Aiszę i zawieźli ja do Krakowa:buzi::iloveyou:.[/QUOTE]

O matko!

Wielkie podziękowania dla Wąglikowego TZ-ta a szczególne i ogromne dla Savankowego i dla niej samej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']O matko!

Wielkie podziękowania dla Wąglikowego TZ-ta a szczególne i[B] ogromne dla Savankowego i dla niej samej[/B]:)[/QUOTE]
Stłuczka na szczęście nie była groźna dla kierowcy i pasażerki:lol: Mój TZ jechał przez Miechów ok.50km/h i 20-leyni kierowca golfa ruszając z parkingu, nie zauważył TZowego auta i wjechał w niego. Niestety, oprócz lamp i całego błotnika, rozwalił koło, a to zapasowe (malutkie) pozwala na jazdę do 80km/h, więc TZ zdecydował wrócić do Kielc. W Jędrzejowie lotna brygada PP Savahnów w przebojowy sposób przejęli Aiszę i pojechali do KRK .
[B]Słuchajcie, jak nikt "nie może", to się dzwoni do Savahny - pogotowia ratunkowego we wszystkim:crazyeye:[/B].
Savahniu jesteś niezawodna w: robieniu błyskawicznych ogłoszeń, przewożeniu szczeniaków obsrajtuchów, w byciu 48-godzinnym DT oraz w robieniu najlepszych babeczek na świecie:smile:.

Właśnie otrzymałam smsa od Savahny, że pije dobry alkohol u nowej Pańci Aiszy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie. Ale bardzo bardzo sie cieszę za najpiękniejszy domek dla hrabianki
Chyba specjalnie zaczne do Huty jeździć coby ja spotkać
a następnym razem jak będą jakieś nieprzewidziane sytuacje dzwońcie do mnie :) z Miechowa do Krakowa blisko i jak TZ jest w centrum w pracy to może zawsze pojechać z akcją ratunkową

Link to comment
Share on other sites

Premia dla wytrwałych:
Aisza oddana w wyjątkowe ,młode ręce. nowa Pani Aiszy to studentka , dziewczyna o wyjątkowej wrażliwości i delikatności.Na pewno psina będzie miała super mega extra.;)
I jestem przekonana,że nie potrzebne będzie nawet żadne czujne oko Wielkiej Siostry.Pani pierwsze co zrobiła to sprawdziła obróżkę i zobaczywszy plastikowe zapięcie powiedziała,że będzie musiała kupić solidne szeleczki:p

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc08148sa.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6699/dsc08148sa.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/dsc08149s.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2130/dsc08149s.jpg[/IMG][/URL]
Wegielkówna:p, bardzo Ci oczywiście dziękuje, ale chyba nie chcesz,żeby mi sodówa uderzyła, bo kto będzie robił ogłoszenia? Ty:lol:, w tym swoim śnieżnobiałym aucie??:p
Dziewczyny dzięki za kibicowanie akcji.:loveu:

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']A ja wczoraj ryczałam, potem wino piłam toasty za Aiszunię i Jej Domek wznosząc:lol: Dziś to mi się już tylko micha cieszy idiotycznie...[/QUOTE]


Znowu piłaś i nie zaprosiłaś... Buuuu... Taka z Ciebie przyjaciółka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Znowu piłaś i nie zaprosiłaś... Buuuu... Taka z Ciebie przyjaciółka :shake:[/QUOTE]

Nie zaprosiłam, bo tylko na 2 kieliszki miałam. Dobra jestem przyjacióła, nie chciałam Ci przykrości robić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...