Jump to content
Dogomania

malutka sunia szuka ds


diana79

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zabrac ja i nikogo o nic nie pytac i nie prosić! W weekend nikogo nie ma, więc zabrac mała i po temacie. Dobrze jej tam nie jest, nawet jesli ma jakąś budkę. Czasem tak lepiej niz proceduralnie. Kto Wam udowodni, że ją wzięłyście? Zreszta to nie będzie żadne wykroczenie, tylko ratowanie życia i zdrowia zwierzęcia. Zawsze mozna uznać, że gdybyście tego nie zrobiły, to można byłoby Was oskarżyć o zaniedbanie i brak reakcji na przestępstwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Zabrac ja i nikogo o nic nie pytac i nie prosić! W weekend nikogo nie ma, więc zabrac mała i po temacie. Dobrze jej tam nie jest, nawet jesli ma jakąś budkę. Czasem tak lepiej niz proceduralnie. Kto Wam udowodni, że ją wzięłyście? Zreszta to nie będzie żadne wykroczenie, tylko ratowanie życia i zdrowia zwierzęcia. Zawsze mozna uznać, że gdybyście tego nie zrobiły, to można byłoby Was oskarżyć o zaniedbanie i brak reakcji na przestępstwo.[/QUOTE]
Niestety sprawe zglosilam na policje,wiec teraz jak sunia zaginie policja pierwsze kroki skieruje do mnie,a ja nie chce problemow.
Trzeba troche odczekac.
Otrzymalam 10zlz bazarku Ewy i 10zl od Baster i Lusi.Pieniadze te zostawiam na transport suni do lepszego zycia.
Bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Ręce opadają...trzeba by tam z inspektorem Tozu na przykład, i z policją, bo wątpie żeby sie dobrowolnie zrzekli...[/QUOTE]

Czytalas caly watek?;)
Policja juz tam byla:razz: miejscowa policja w niczym mi nie pomoze
byli tez u suni z dredmi co ja Fundacja LSOZ odebrala,w jakim stanie:-(
a policja stwierdzila,ze wszystko jest w porzadku.
Na pomoc policji nie moge liczyc,a zadnych tu inspektorow nie ma.
Po prostu ja zabiore jak sie domek dla niej znajdzie.Szukamy domku,i ja zabieram.
Innego wyjscie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Czytalas caly watek?;)
Policja juz tam byla:razz: miejscowa policja w niczym mi nie pomoze
byli tez u suni z dredmi co ja Fundacja LSOZ odebrala,w jakim stanie:-(
a policja stwierdzila,ze wszystko jest w porzadku.
Na pomoc policji nie moge liczyc,a zadnych tu inspektorow nie ma.
Po prostu ja zabiore jak sie domek dla niej znajdzie.Szukamy domku,i ja zabieram.
Innego wyjscie nie ma.[/QUOTE]
Czytałam...i w głowie mi się to nie mieści. Jak można nie widziec że sunia jest w fatalnych warunkach??? To po ch...nam taka policja??? Niedawno pod Kielcami była interwencja (banerek w moim podpisie), odebrano psy kościelnemu organiście, i jakoś się do cholery dało! A nie sądzę, żeby warunki jakoś bardzo odbiegały od tych, w których jest ta sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']co u suni? zagląda ktoś do niej? sterylka zostanie dopilnowana?
ludzie na fb się dopytują[/QUOTE]
Nie,nikt nie zaglada....
Jak znajdzie sie dla niej dom,zabiore ja.
Nie pojde pytac o sterylke,bo mnie wysmieja i nie beda ze mna rozmawic,tak jak bylo ostatnio...kazali mi pomagac innym psom.a od suni sie odczepic,to nie sa osoby,z ktorymi mozna dojsc do porozmunienia.
Ale powtarzam sie ,juz o tym przeciez pisalam.
Pisalam rowniez,ze skoro nie moglam sie z nimi dogadac..poprosilam o pomoc policje,ktora stwierdzila,ze jest tam wszystko w porzadku.
Ja nie jestem zadna organizacja,ani fundacja, tylko osoba prywatna pomagajaca zwierzetom,wcale nie musza za mna rozmawiac jak nie zechca.
Poprosze ,zeby Krystyna, zadzwonila do prezesa i zapytala o sterylke.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gosia.']Kochane co z sunią się dzieje ,dawno nikt tutaj nie zaglądał ... ja jestem często ale tylko podczytuję i kibicuję suni oczywiście ,nie jestem w stanie dać jej domu ,mam 3 koty ale może jakoś inaczej moge pomóc ?[/QUOTE]

Mozesz pomoc....w ogloszeniach....,
Potrzebne sa ogloszenia i ja ja zabiore...chociaz na razie nie moge,bo sunia nie da sobie zalozyc obrozy,nie wie co to jest i boi sie,na rece tez jej nie wezme....na razie.....
do suni jezdze w sobote po poludniu i zawoze jej jedzenie,bo w niedziele nikogo tam nie ma i sunia jest glodna.
Potrzebuje slomy,nie mam skad wziac,przydalaoby sie suni dolozyc do tej ,ktora tam jest,a jest jej malo i suni jest zimno.
Sunia ma cieczke i biega po polu za nia stado psow.Chociaz prezes obiecal,ze ja wysterylizuja,to niestety na obiecankach sie skonczylo.nie zrobia tego i nikt ich do tego nie zmusi.
Dlatego trzeba sunie oglaszac i zabrac ja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety w ogłoszeniach nie pomogę ,nie wiem jak robi się ogłoszenia ... bywam na dogo sporadycznie więc na wielu rzeczach "tutaj" się nie znam . Roześlę wątek tam gdzie bywam . Spróbuj też rozsyłać wątek tam gdzie jestes zapraszana ,może ktoś pomoże . Ja mogę ewentualnie jakiś grosz podesłać .Pomoc w sterylizacji np :)

Link to comment
Share on other sites

A jaka kochana,nie da sie tego opisac.Chodze tam prawie codziennie i ja karmie,a ona czeka na nas,jak mnie zobaczy to od razu brzuchem po ziemi,albo fik na plecki,brzusiem do gory.
Zagladajcie tutaj prosze,bo predzej czy [pozniej Figa pojdzie do swojego domku.
Zamowilam jej ogloszenia na bazarku ogloszeniowym,spodziewam sie telefonow:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...