Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']Jest ciepło więc ostrożnie z ubieraniem. Maluch zazwyczaj ma wyższa temperaturę anizeli dorosły , więc może nie będzie źle.[/QUOTE]

no mam nadzieje, za jakiś czas znów mu zmierzę, jest wesoły, ma apetyt więc może to z powodu tego, że za cieplo go ubrałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']no mam nadzieje, za jakiś czas znów mu zmierzę, jest wesoły, ma apetyt więc może to z powodu tego, że za cieplo go ubrałam.[/QUOTE]

wiesz na początku się nam wydaje , ze maluszkowi może być chłodno , z czasem wyczujesz ile ciuszków w jaką pogodę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']A jak Cezarro zareagował na Kubusia ?? ;)[/QUOTE]

wczoraj wszedł do pokoju spojrzał na Kubę jak leży na łóżku i odwrócił się i przybiegł do mnie do kuchni, więc olewka, nawet rzeczy go jakoś specjalnie nie zainteresowały:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']Cezar lubi dzieci więc mam nadzieję, że bedzie ok:)

a do pełzania to jeszcze trochę.[/QUOTE]

na pewno będzie ok :)

minie tak szybko ze sie nie obejrzysz , Magda dopiero co urodziła a Theoś w poniedziałek juz ma roczek :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']

Magda co ile godz dawałaś Theosiowi jeść?
[/QUOTE]

Na początku bardzo często, czasem wołał nawet co godzinę :roll: W nocy były dłuższe przerwy, bo 2-3 godziny ;)
Z każdym tygodniem potem się czas wydłużał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Na początku bardzo często, czasem wołał nawet co godzinę :roll: W nocy były dłuższe przerwy, bo 2-3 godziny ;)
Z każdym tygodniem potem się czas wydłużał ;)[/QUOTE]

Kuba czasem sam się budzi co godzine czy dwie - trzy, ale czasem, najczesciej w nocy to ciezko go dobudzic i najchetniej to by spal :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']Kuba czasem sam się budzi co godzine czy dwie - trzy, ale czasem, najczesciej w nocy to ciezko go dobudzic i najchetniej to by spal :)[/QUOTE]

Nie budź go na siłę ;) Jak będzie bardzo głodny, to się obudzi na cycka :) A Ty korzystaj z wolnych chwil i wysypiaj się kiedy tylko możesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']tak myślicie? bo w szpitalu ciągle mówiły, że max co 3 godz musi zjeść, a on czasem śpi dłużej niż 3 godz i mam wrażenie, że spał by ze 4-5 godz jakbym go nie obudziła.[/QUOTE]

Justynka, jak Qba śpi sobie spokojnie to znaczy że masz dobry pokarm, on się najada, "nie zapowietrza" i nie słuchaj, że ktoś tam gada że musi zjeść co 3 h.
Co za czasy, wszystko "na gwizdek".
Jak Młody miał coś ciut ponad 3 tygodnie i darł japę co godzinę bo się nie najadał moją produkcją to mu z mamuśką kaszy mannej nagotowałyśmy i trzeba było dziurę w smoku wyciąć nożyczkami bo lecieć nie chciało. Se chłopina pojadł, beknął i poszedł w kimę na kilka godzin. Jak powiedziałam o tym środowiskowej to mnie straszyła że dziecko "uszkodzę". Od 3-go mies pił krowie mleko i wcinał zupę ... kawał chłopa w domu mam ;)
Podejdź z dystansem do tego co gadają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']tak myślicie? bo w szpitalu ciągle mówiły, że max co 3 godz musi zjeść, a on czasem śpi dłużej niż 3 godz i mam wrażenie, że spał by ze 4-5 godz jakbym go nie obudziła.[/QUOTE]

jeśli by słabo bądź wcale przybierał na wadze, to dobrze by było pilnować jedzenia co 3 godziny, jesli przybiera, to według mnie nie ma potrzeby.
jak sobie radzisz po tych pierwszych dniach w domu?
jak tak patrzę na tego twojego małego okruszka, to zaczyna mi się chcieć:evil_lol:....więc szybko stąd uciekam ;)

Link to comment
Share on other sites

No wydaje mi sie coraz ciezszy wiec chyba przybiera' w poniedzialek idziemy do lekarza to sie dowiem ile wazy. No je ladnie' dzis w nocy sam sie budzil w sumie 3 razy. W dzien malo spal bo obudzil sie o 7 i usnal o 12 a potem budzil sie co godz na jedzenie:)
Agata nie chcialabys takiego szkraba? :)
Dzieki za rady :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...