Jump to content
Dogomania

Karmelkowe cudo :)


wisień

Recommended Posts

no już już moment :cool1:
pisawszy relację do fundacji :loveu:

proszę bardzo - Panie i Panowie: ciocia Asia przyszła i mnie wymiziała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://i41.tinypic.com/20z4ump.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/24oujyf.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/11l1u8z.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/vyo47p.jpg[/IMG]

a jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to TAKI jestem piękny:
[IMG]http://i39.tinypic.com/k21pj.jpg[/IMG]

:diabloti:
[IMG]http://i41.tinypic.com/2naqvjd.jpg[/IMG]

a co do spania z psiakiem to hmmm, cóż mój T. chyba jednak mniętki jest, wczoraj poszłam się kąpać wieczorkiem, przychodzę i co widzę: T. na kanapie z psiakiem leżą hehehe, pytam co się stało a T. na to: "a bo się tak na mnie patrzył" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Każdy boksioł poruszy nawet najtwardszy głaz :-):-):-):-):-):-):-):-)
Już po Twoim TZ :-D:-D:-D:-D

Karmelek/hektorek PRZECUDNY, PRZESŁODKI, NAJPIĘKNIEJSZY :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
A u Mamusi Chestnej to już w ogóle aniołek, tylko mu skrzydełka dokleić
CUDO, CUDO, CUDO :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
A co u weta? Miał być dzisiaj? Ile już waży?

Link to comment
Share on other sites

był :)
dałabym sobie rękę odciąć że pisałam ale to w relacji było :roll: ojć zamotaniec ;)

4,5 kg szczęścia mam w domu :cool1:, wet kazał dobrze karmić, ogólnie był w szoku po naszej opowieści (bo my rodzinnie byliśmy :lol: )
zaszczepiony, zastrzyk nie zrobił na księciu wrażenia :diabloti:
za tydzień się odrobaczamy
a, [B]Kapselku[/B] co do naszej rozmowy o wetach i ich naciąganiu - nie wziął od nas ani grosza, nie wiem czy ma jakieś układy z moim T. czy jak ale nie chciał i już a w piątek jakieś witaminki ma mieć dla krasnala, no nie wiem co mam myśleć ale wyglądał jakby się przejął Kropkiem... zamierzam pociągnąć dalej i o 1%powalczyć :cool1:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisień']był :)
dałabym sobie rękę odciąć że pisałam ale to w relacji było :roll: ojć zamotaniec ;)

4,5 kg szczęścia mam w domu :cool1:, wet kazał dobrze karmić, ogólnie był w szoku po naszej opowieści (bo my rodzinnie byliśmy :lol: )
zaszczepiony, zastrzyk nie zrobił na księciu wrażenia :diabloti:
za tydzień się odrobaczamy
a, [B]Kapselku[/B] co do naszej rozmowy o wetach i ich naciąganiu - nie wziął od nas ani grosza, nie wiem czy ma jakieś układy z moim T. czy jak ale nie chciał i już a w piątek jakieś witaminki ma mieć dla krasnala, no nie wiem co mam myśleć ale wyglądał jakby się przejął Kropkiem... zamierzam pociągnąć dalej i o 1%powalczyć :cool1:;)[/QUOTE]
To Krasnalek przytył 1 kg :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak go ostatnio ważyłam miał 3,5 kg. a nadal chudzinka jest :shake:
Cudniasty ten wet u Was :loveu::loveu::loveu: Oby takich więcej!!!

A ten 1% Wisieńko :buzi::Rose:
Relacja na stronie SOS jutro bo Germaine nie ma netu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Sama Słodycz :loveu:

Cioteczko , wiesz że Ci zazdraszczam tej wizyty poadopcyjnej ;)[/QUOTE]
Ja wiedziałam co robię ciągnąc tą pchełkę tutaj na koniec świata:diabloti:
A pan wet jest odjechany, chodziliśmy do niego z naszą pierwszą boksią, potem z zepsuta nogą wilka. To jest facet, który jak czegoś nie wie, czy nie potrafi, czy zwyczajnie nie może zrobić to nie ściemnia tylko się przyznaje - bardzo go lubię ( za wydziwiane poczucie humoru też ). Mamy tu jeszcze fajniastą panią wet, młoda, taką której się jeszcze wiele chce:cool3:, ale akurat ma ferie. No i może dobrze, bo jakby Wisień zobaczyła z kolejną sierotą to by mogła oszaleć:eviltong:
A co do chudzinki...muszę przyznać, że tak chudziutkiego szczeniaka nie widziałam nigdy w życiu...A jak musiał wyglądać tydzień temu jak go zabierałyście...brrr...boję się myśleć. Ale raz dwa wyrośnie z niego kawał boksia - już Ewa z TZ o to zadba :D.

Link to comment
Share on other sites

[B]onga[/B] dobrze cię rozumiem,co to znaczy zapach szczeniaka-uwielbiam go :) Faktycznie młody sczupaczek,ale moja ruda była identyczna,ona ważyła niecałe 3kg jak do mnie trafiła w wieku ponad 2 miesięcy,a teraz bydle 30kg bez drobnych ;)

Link to comment
Share on other sites

hihi szczeniorek kradnie multum czasu :evil_lol:
jakby to powiedzieć... sprytny jest... mamy takie małe krzesełka dla dziewczyn i one stoją obok kanapy... i młody zajarzył, że skoro sama kanapa jest za wysoka można wykorzystać krzesełko i się wdrapać :crazyeye: ... i ze trzy razy go w nocy z mojej poduszki ściągałam ( jak to możliwe, że nie wiem kiedy wgramolił się do łóżka :-o)
... ząbki coraz ostrzejsze, wszyscy chodzimy poobgryzani, o rajstopach na czas bliżej nieokreślony mogę zapomnieć... i warczy a właściwie mruczy jak nas podgryza :lol: :roll:
koooopę najfajniej robi się na dywanie :cool1: siku uparcie ląduje poza gazetą :roll:
coś czuję, że będzie wesoło z tym małym szkrabem :diabloti:

Edited by wisień
Link to comment
Share on other sites

Wiesienko zdjęcie w oprawkę wkładaj jako dowód, że T, pozwala mu na wszystko...choc jeśli chodzi o ciasteczko to podgryza wtedy kiedy szczenior śpi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Zęby szpilory szybko wylecą i odzyskasz możliwość chodzenia w rajstopkach, troche cierpliwości :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Moje dzieciaki jak były małe i ToTo (kundelek szczeniorek) je tez tak podgryzał, to nie chodziły po podłodze, tylko przeskakiwały na fotele i kanapę jak małpy :evil_lol: bały się straszliwie, ale jaki wtedy błogi spokój był :-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Powiedzcie mi gdzie tej pchle byłoby lepiej? Dziś Wisień musiała dłużej w pracy zostać i....do niunia przyszła niania, żeby za długo nie był sam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

w końcu małe dziecko potrzebuje opieki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Powiedzcie mi gdzie tej pchle byłoby lepiej? Dziś Wisień musiała dłużej w pracy zostać i....do niunia przyszła niania, żeby za długo nie był sam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

kabel :lmaa:
podobno jak przyszła Izka z nianią to nie piszczał (słuchały pod drzwiami :cool3: ) ufff

psisko chyba urosło i grzeczny dzisiaj bardzo... nie mogę się tylko doczekać kiedy opanujemy trening czystości i przestanę łazić za nim krok w krok bo szczylek zwiewa i załatwia się jak nikt nie widzi, intymna sprawa w końcu, nie? :roll:

byli dzisiaj u nas goście,nasze laski dość dobrze sobie z Hektorem radzą i nie boją się już szpilek ale była 2,5 letnia dziewczynka to mały pokazał co potrafi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dodam jeszcze, że zauważyłam że szczyl lubi chłopów :cool3::cool3::cool3: Tak było u mnie więc, pewnie tak zostanie :evil_lol:[/QUOTE]

hmmm, nie żebym miała coś przeciwko... kiedyś jeszcze trafię na Mojego psiora w takim układzie :p

Link to comment
Share on other sites

zimno okropnie, zima na całego :roll:

psior waży 4,8 według mojej wagi :cool1: w dzisiaj pierwszy raz nie wchłonął zawartości miski z prędkością światła tylko spokojnie zjadł i zostawił sobie trochę na później :-o może wreszcie się przekonał, że już nie musi się martwić o jedzonko... a jaki ma fajowy grubiutki brzunio :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a co do gazetki chyba jesteśmy na dobrej drodze tfu tfu, ma dwa ulubione miejsca i oba są blisko gazety :cool1: mądra bestia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisień']zimno okropnie, zima na całego :roll:

psior waży 4,8 według mojej wagi :cool1: w dzisiaj pierwszy raz nie wchłonął zawartości miski z prędkością światła tylko spokojnie zjadł i zostawił sobie trochę na później :-o może wreszcie się przekonał, że już nie musi się martwić o jedzonko... a jaki ma fajowy grubiutki brzunio :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a co do gazetki chyba jesteśmy na dobrej drodze tfu tfu, ma dwa ulubione miejsca i oba są blisko gazety :cool1: mądra bestia :evil_lol:[/QUOTE]

Niemożliwe :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: zostawił w misce????? To pewnie mu dałaś tyle żarełka jak dla słonia inaczej nie uwierzę :smokin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...