Jump to content
Dogomania

Sklepy internetowe - które?


FredziaFredzia

Recommended Posts

Ciekawa jestem, z jakich sklepów internetowych korzystacie przy kupnie karmy.

Już któryś raz spotykam się z negatywną opinią na temat kupowania karm na allegro, bo mogą być podróbkami... :shake:

I w związku z tym, w jakich sklepach internetowych zamawiacie karmę? Czy czas oczekiwania jest długi, jesteście zadowoleni?

Edited by FredziaFredzia
Link to comment
Share on other sites

My zamawialiśmy raz w KrakVecie, ale nie jestem zadowolona - bardzo trudny kontakt z firmą, długo czekaliśmy na realizację... Za to ostatnio kupowaliście we free-dog.pl i było super - karma dotarła chyba nawet na drugi dzień kurierem, bardzo dobry kontakt z firmą, dostałam też próbki dobrane pod kątem mojego psa - tylko tam głównie są karmy bezzbożowe.

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawiam najczęściej na świat karm, ponieważ mają całkiem niezły asortyment, dobre ceny i jest z nimi dobry kontakt. W tym tygodniu składałam zamówienie w środę, a w czwartek po południu miałam już karmę (płaciłam przelewem). Z krakvetu dawno już zrezygnowałam, bo ciężko się z nimi dogadać i wiecznie mają jakieś braki na magazynie (oczywiście 0 info na stronie).
Kupuję też czasem na allegro i nigdy się nie nacięłam.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie [URL="http://www.ekozwierzak.pl"]www.ekozwierzak.pl[/URL] Karmy holistyczne, bez chemii i mnóstwo suplementów na wszelakie dolegliwości. Do tego fachowe, merytoryczne doradztwo-właścicielka jest po technologii żywności i naprawdę wie, co sprzedaje i potrafi doradzić-co, ile, kiedy, jak i dlaczego. To mój nr 1 wśród sklepów. Dostawa kurierem natychmiast po wpłacie, od 149 zl-bezpłatnie.
Karmy dla poprzedniego psa zamawiałam natomiast w telekarmie i też nigdy mnie nie zawiedli-wszystko było ekspresowo i bez najmniejszych problemów.
Na allegro też nie raz kupowałam, ale zawsze patrzyłam, żeby był to specjalistyczny sklep zoologiczny, a nie jakaś podejrzana osoba prywatna, handlująca mydłem i powidłem. I też nigdy się nie zawiodłam.

Link to comment
Share on other sites

kupowałam w świecie karm [przez allegro od nich], teraz kupuję w e-karmie.
zamówienie ZAWSZE rano na drugi dzień w domu, chyba że zamawiałam w późnopopołudniowych godzinach, wtedy plus jeden dzień :) a i jeszcze parę razy zamawiałam w telekarmie - tam to już w ogóle ekspresowo :) tylko szkoda, że już mojej karmy nie mają.
w krakvecie raz próbowałam, długi czas oczekiwania na kontakt w postaci telefonu że w ogóle karmy nie mają :)

Link to comment
Share on other sites

-świat karm (kilka razy zamawiałam i jestem zadowolona, ostatnio nawet smycz gratis dorzucili ;))
-krakvet (poinformowali mnie telefonicznie o braku towaru)
-zooplus (raz zamawiałam i się zawiodłam, długo czekałam na przesyłkę i okazało się, że paczka trafiła z powrotem do sklepu i mnie o tym nie poinformowali :P)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nie polecam Lucas24 nie mają kropli do uszu łaskawie dzwonią i dają droższy produkt. Karma, która była w zamówieniu razem z kroplami powinna być 2 dni temu pis je jakąś supermarketową badziewną zapychaczke. Dzwonimy się dowiedzieć. 'aaaa... no bo nie ma karmy możemy panu w przyszłym tyg. ją wysłać a krople już teraz' a mój tata się zgodził, ale poinformował, że pierwszy i ostatni raz tam kupuje ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']-zooplus (raz zamawiałam i się zawiodłam, długo czekałam na przesyłkę i okazało się, że paczka trafiła z powrotem do sklepu i mnie o tym nie poinformowali :P)[/QUOTE]
mam takie same złe doświadczenia z zooplusem. Raz chciałam od nich kupić, wyszło jak wyszło i więcej nie próbowałam :shake:

[B]polecam:[/B]
Sznupa
zoozone
swiatkarm
Szybkakarma
netfutter
KrakVet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...